За www.p2pbg.com > Предложения и коментари

Правописните грешки в тракера...

<< < (3/11) > >>

SYSTEMATIC_CHAOS:
Тук само за правописните грешки на тракера и форума ли може да се пише?
Защото имам един въпрос, но да не оплескам темата в която искам да питам!  :-[

Как се членува думата "Хипар"?  8)

Да се уточним!
Мразя да се пише в постовете ми.
Моля всякакви Модератори и Администратори, не използвайте предимството си.
И обикновенния потребител има права които не би следвало да се нарушават.
Надявам се разбирате, че всички сме потребители!
 :o -на съм от отношението!

Никой не използва никакво предимство. Отговорих ти в твоя пост, за да не вдигаме излишно броя постове в темата. Колкото до отношението, не мисля, че е коректно да триеш моя отговор и да си слагаш отговор на нещо, което го няма. Администраторите и Модераторите не са "всякакви", а са тези, които следят потребителите да спазват правилата, добрия тон, и да не разводняват и пълнят темите с глупости. Колкото до първоначалния въпрос - членува се "хипаря", "хипарят". Ще бъда благодарен, ако не ми изтриеш и този път мнението - нека уважаваме не само своето мнение, а и на другия. Изрази като "мразя да се пише в постовете ми" не ги приемам, това е все едно да кажа "Мразя да се пишат безсмислици в темите ми". Ако искаш да добавиш нещо - нека да е на лично съобщение.
DJPlamen.

Явно съм задала глупав въпрос, за да бъда удостоена с отговор в отделен пост. Какво правим ако някой с малко повече познания и без права да редактира постове иска да пише? Да седи и да гледа ли? И да се надява, някой модератор да напише верния отговор. Не го разбирам това! Явно хората са прави като ме предупреждаваха за този форум, че е на "Private justice"!
Може ли такова нещо? Още с първия ми пост да си покажете рогата.
Изтрийте ми поста поне да съм спокойна! Жалко, че самата аз не мога и не познавам никой, които да помоля!

И престанете да ме правите на мъж. Чете ли въобще това което пиша?

starsssss:
Давай да се надписваме с колкото постове искаш, като държиш да не ти се пише в постовете - никой няма да ни пречи. После аз ще мина с голямата метла да ги забърша.
Айде аз ще съм първа. Темата не е за въпроси, но аз ще те попитам в нея, защото май точно тук си си харесал да пишеш.

Как така под дяволите реши, че още с регването си във форума, ще почнеш с грубо държание, заплашителни нотки в тона, и опити да командваш кой... къде... какво... и защо?

starsssss:
Няма глупави въпроси, зададени от човек който се мисли за умен, но всъщност излиза, че не е. Колегата ти отговори в поста за да не се спами, а ти му се озъби.

Цитат>>>>Да се уточним!
Мразя да се пише в постовете ми.
Моля всякакви Модератори и Администратори, не използвайте предимството си.
И обикновенния потребител има права които не би следвало да се нарушават.
Надявам се разбирате, че всички сме потребители! <<<<
Считам "разговора" за приключен, защото ми се струва, че си се регнал само да се заяждаш, а не да питаш нещо конкретно, което те интересува. Можеш да намериш отговорите на въпросите си, при тези които са те предупредили, че този форум, е на "Private justice"!



Цитат>>>>Явно съм задала глупав въпрос, за да бъда удостоена с отговор в отделен пост. Какво правим ако някой с малко повече познания и без права да редактира постове иска да пише? Да седи и да гледа ли? И да се надява, някой модератор да напише верния отговор. Не го разбирам това! Явно хората са прави като ме предупреждаваха за този форум, че е на "Private justice"!
Може ли такова нещо? Още с първия ми пост да си покажете рогата.
Изтрийте ми поста поне да съм спокойна! Жалко, че самата аз не мога и не познавам никой, които да помоля!<<<<

starsssss:
Цитат>>>>И престанете да ме правите на мъж. Чете ли въобще това което пиша? <<<<
Точно, защото те четеме ти говорим в мъжки род. Което би трябвало да ти говори само едно...че може би се сещаме кой стои зад тоя ник  ;)

SYSTEMATIC_CHAOS:
Колкото до приятели те ми те бяха така добри да ми обяснят докато вие мислихте, как да ме изгоните.
Докато ИБЕ (Институт за Български език) не включи официално в системата си тази дума, спокойно можем да си я членуваме както искаме.
Ако реша мога да я членувам и "Хипаря"!  ;)

Благодаря на Диджея и най-вече на Звездата!
И да се представя ако трябва, щом мислите че ме познавате!
Казвам се Соня Трайкова 22 години от Пловдив, България!
Не си крия статуса по форумите, нито спамя, флуудвам или да се заяждам.
Преди да напиша каквато и да е глупост чета "Правилата" и се съобразявам с тях. Наясно съм с общите правила на форумите.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница