www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Кой е виновен за позора в Националният отбор по футбол?  (Прочетена 11898 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.14 Firefox 3.0.14
Аз смятам, че не е виновен само треньора. А той, футболистите и цялото  положение в  тъпата ни държава, но това си е мое мнение не ангажирам никой с него !
« Последна редакция: Октомври 11, 2009, 01:06:07 am от anna mari miller »
Активен

sadjata

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 09, 2009, 10:56:14 pm
  • Публикации: 2
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Netscape 9.0.0.5 Netscape 9.0.0.5
Мача беше трагедия футболистите ни се разхождаха по терена и нищо не правиха Бербатов си беше забравил класата в Англия.Единственото хубаво нещо на мача бяха феновете който подкрепяха отбора почти през цялото време след четвартия гол повечето хора си тръгнахме резилат ни беше достатъчен 4-1.Не разбирам само как можахме да паднем от такав слаб отбор като Кипар почти всички кипарци с които сам приказвал за мача казваха че ще паднат 0-2 0-3 а накрая взеха че ни разбиха с 4-1.Поне в средата на мача стана малко шоу един от балгарите фен на АЕЛ реши да варже знаме на АЕЛ на преградната мрежа за което изяде малко шамари и го свали(българска работа).Май дойде отново време за смяна на треньора,а сякаш ще е най добре да се смени целият отбор плюс раководството на БФС.
Активен

ganiva

  • User
  • Карма: +7/-4
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Декември 25, 2008, 11:30:19 pm
  • Публикации: 26
  • Не се обръщай назад, не съжалявай за нищо
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.3 Firefox 3.5.3
Според мен, не е виновен само треньора, даже мисля, че неговата вина е най-малка. По-виновни са примадоните от националния воглаве с прехваления Бербатов, които може и да играят добре в съответните си отбори, но в националния са абсолютни балерини. Тези момчета нямат абсолютно никакво чувство за национална чест и мотивировка за да играят в националния отбор, интересуват ги само парите, които изкарват в чужбина и затова там играят добре. Но най-голяма вина, според мен, има БФС - цялото ръководство, начело с Боби Михайлов трябва да бъде изринато с голямата лопата, да дойдат честни хора /ама то има ли такива в България?/, които да милеят за родния футбол, а не за собствените си гуши и как да уреждат в националния зетьовете си, племенниците си или синовете си. Някой да знае по-калпав вратар от мамин Ники? Ама играе в чужбина и в националния - е, за какво говорим тогава? 
Активен

vladoap

  • SuperUser
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Януари 26, 2008, 01:58:25 pm
  • Публикации: 1
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.3 Firefox 3.5.3
просто намъри сулю и пулю му диктуват кой да включи в отбора
не го оставятна мира да си направи отбор
Активен

sppaiki

  • V.I.P.
  • Карма: +58/-46
  • Неактивен Неактивен
  • :Май 08, 2009, 01:24:25 am
  • Публикации: 2160
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 2.0.0.20 Firefox 2.0.0.20
тази тема е доста сериозна според мен.не защото България падна от Кипър,а поради доста други причини.в България много малко пари се влагат в спорта,а искаме да постигаме невероятни неща.без пари в спорта не става.просто в момента има много малко спортни бази на които може да се тренира качествено.и като се вземе в предвид това,че някои хора,които са готови да влагат в спорта чакат с години да получат терени да почнат да развиват спорта,да направят нови бази.колко нови съоръжения има в момента които са се построили в последните няколко години-те се броят на пръсти.и не стига,че държавата не влага пари в спорта(тото 2),ами не позволява и на хора които са  заинтересовани в това да го развиват.ще дам един пример-когато през 93 бихме Франция.какво стана тогава?вместо да почнеме да влагаме пари в спорта ние просто си останахме със спомена за лято 94,вместо да продължим да се развиваме.а французите с огромни финансови инвестиций в спорта видяхте какво направиха-станаха европейски,след това и световни шампиони.с тези пари които се влагат в спорта трябва и на това да сме доволни,че ако продължават така нещата,след време ще се радваме,ако бием отбори като Кипър или Грузия.такива са нещата в нашата мила родина,такива са ни възможностите в момента и за това не са виновни футболистите,а нашта мила държава,вижда се че България няма футбол и ако националния беше съставен само от футболисти от България,не знам кои отбор ще бием-Сан Марино може би.
Активен

kobrabg

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 20, 2009, 08:21:14 am
  • Публикации: 1
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 7.0 MS Internet Explorer 7.0
всички които  са  в  нашето първенство  не стават за нищо
Лично мое мнение е че  по-добре  въобще да се  разпусне  ТАКА  НАРЕЧЕНИЯ  НАЦИОНАЛЕН  ОТБОР   
Поне да не  излагат  БЪЛГАРИЯ пред всечки  а и така ще се спести  за  нещо за което си струва
Колкото за  БГ  футбола  какво е това
Аз  лично отдавна спрях да ги гледам тия примадони как играят чилик на терена >:( >:( >:( >:( 
По добре да гледам някои чужди отбори от колкото  тия  .................................
 :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X
Някога сме имали страхотен шампионат  но сега не струва и  1 стотинка :( :( :( :( :(
Активен

vga00

  • SuperUser
  • Карма: +1/-1
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юли 31, 2008, 04:41:06 pm
  • Публикации: 15
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.14 Firefox 3.0.14
Извинете че пиша където не трябва,но само тука успях да вляза.Значи не мога да вляза в http://p2pbg.com незнам защо и за това ако може да ми се даде отговор.
Активен

qn_ko85

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Юли 27, 2008, 01:27:29 pm
  • Публикации: 8
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.14 Firefox 3.0.14
Според мен само смешниците лаят срещу треньора и националите, затова че не са се класирали. Това са ни най-добрите футболисти в момента. Щом падат от Кипър и правят равни с Черна Гора 2-2 (изравнихме с гол от пряк свободен удар в 92мин-случайно) и с Грузия 0-0 (най-слабия мач на националният ни отбор, който съм гледал-изключвам сегашния резил с Кипър), значи не са достатъчно добри да играят на световно. За треньора какво да кажа? Пое отбора по средата на квалификациите след друг резил срещу Сърбия 6-1. Според мен трябва да го съдиме ако не ни класира на Европейско-защото тогава ще е виновен изцяло. За смяна на треньор трябва да се говори само ако има добър вариант за такъв, а аз определено не виждам Фабио Капело да се е засилил да поема България :)
Активен

hiks

  • SuperUser
  • Карма: +1490/-849
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 22, 2009, 11:27:42 pm
  • Публикации: 550
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Със сигурност сме изпуснали момента, когато нещата се оправят със смяна на треньора. Последните 10 години в България се е появил само един Божинов, който що годе може да играе футбол, а и той ни дойде наготово от Италия, всъщност. И като се пенсионират трите коня, съвсем нищо няма да остане. Какво значение има треньорът, то това е като да идеш във Формула 1 с Трабант и да се чудиш, дали ако качиш Шумахер в него, няма да вземе някой подиум. Докато не си направим школи като хората, които да намират и обучават и дават път към играта на талантливи момчета, няма да се променят нещата.
Активен
Истинският джентълмен трябва да пие много, но с мярка

ivmart

  • User
  • Карма: +2/-4
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 19, 2008, 12:12:07 am
  • Публикации: 4
  • проблемът не е в моят интернет доставчик
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.18 Firefox 3.0.18
Никой не е виновен за позора на така нареченият ни отбор , просто играчите нямат самосъзнание и желание за изява . Всеки си гледа паричките и се раздава наляво и надясно по клубовете . Според мен няма от какво да се оплакваме , ако бият бият ако не здраве да е :)
Активен
проблемът не е в моят интернет доставчик