Торенти > Документални Филми

Must Watch

(1/10) > >>

M.Schumacher:
      Поставям началото на темата Must watch - феновете на кирлицата ще ме погнат веднага. Ами пичове намерете ми хубав превод на заглавието, но с до 30 символа и може и да го сменя. За сега това заглавие най - точно отговаря на съдържанието, което смятам да слагам в него.
      Започвам с един от най - потресаващите филми, който някога съм гледал. Това е  911 In Plane Site - The truth of 9-11. Втози филм ще видите неща, които някой може би си е мислил, друг никога не е подозрал. Това са потресаващи откритя свързани в докуметален филм. Всичко е направено като за "Американци" т.е. обяснено и повторено по няколко пъти, но това прави филма и доста по - силен и запомнящ се. Ще сложа само 2 скрийн шотa, но те са доста показателени.


    
      Снимката която виждате по - горе е кадър показан само веднъж по телевизията и след това завинаги покрит и никога нищо за него не е споменавано. От кадъра се вижда, че това е излъчено на 11.09.01   по CNN. Никой не знае какво се е случило с този видео материал. Защо ли? Истината е много проста: На снимката се вижда в далечен план изгрева в Ню Йорк времето на снимките е около 9:30 (защото 2 те кули  все още стоят, но са ударени). Друго нещо което се вижда е че вятърът духа пушека в посока Бруклин т.е. на югоизток. Ако проследим лявата кула на снимката ще заблежм огромен облък бял дим с приблизитена височина 50 - 60 етажа. Простият отговор на въпроса защо никой не  виждал този кадар отново е че този бял пушек никак не се вписва в офицялната версия за самолетни атаки. Във филма авторите анализарат кадъра и дават някой отговри на много неудобни въпрси.
    Има още множество такива потресаващи факти, въпроси и отговори. Един от тях е как самолет с размери 38 / 47 / 13 може да премине през дупка с диаметър 5 - 6 метра без да остави нито една отломка извън Пентагона.

     
 
      И много други изключително интресни въпроси и отговори зададени от авторите.
Уеб сайта на малкото студио което е снимало филма е www.thepowerhour.com, а филма се разпространява единствено на DVD понеже създателите му са получили откази от всички телевизии, в който са се опитали да го изъчат.
      Ние не отказваме :)
http://p2pbg.com/details.php?id=8fbea78cca1dcfc592249df25fc8afa4150c46e6

jordan:
ето ви едно ужасяващо филмче
http://www.p2pbg.com/details.php?id=a9f9ab2ff7f93ac2c3cadc45659f4401aefbb500

незнам дали ще издържите на глетките :deadhorse:

paradjiata:
Цитат на: M.Schumacher>>>>      Поставям началото на темата Must watch - феновете на кирлицата ще ме погнат ведана. Ами пичове намерете ми хубав превод на заглавието но с до 30 символа и може и да го сменя. За сега това заглавие най - точно отговаря на съдържанието, което смятам да слагам в него.
      Започвам с един от най - потресаващите филми, който някога съм гледал. Това е  911 In Plane Site - The truth of 9-11. Втози филм ще видите неща ,които някой може би си е мислил друг никога не е подозрал. Това са потрсаващи откритя съврании свързани в докуметален филм. Всичко е направено като за "Американци" т.е. обяснено и повторено по няколко пъти, но това прави филма и доста по - силен и запомнящ се. Ще сложа само 2 скрийн шотa, но те са доста показателени.


     
      Снимката която виждате по - горе е кадър показан само веднъж по телевизията и след това завинаги покрит и никога нищо за него не е споменавано. От кадъра се вижда, че това е излъчено на 11.09.01   по CNN. Показан е само веднъш и никога не е бил повторен. Никой не знае какво се е случило с този видео материал. Защо ли? Истината е много проста: На снимката се вижда в далечен план изгрева в Ню Йорк времето на снимките е около 9:30 (защото 2 те кули  все още стоят но са ударени). Друго нещо което се вижда е че вятърът духа пушека   в посока Бруклин т.е. на югоизток. Ако преоследим лявата кула на снимката ще заблежм огромен облък бял дим с приблизитена височина 50 - 60 етажа. Простият отговор на въпроса азщо никой не  виждал този кадар отново е, че този бял пушек никак не се вписва в офицялната версия за самолетни атаки. Във филма авторите анализарат кадъра и дават някой отговри на много неудобни въпрси.
    Има още множество такива потресаващи факти, въпроси и отгоори. Един от тях е как самолет с размери 38 / 47 / 13 може да премине през дупка с диаметър 5 - 6 метра без да остави нито една отломка извън Пентагона.

     
 
      И много други  изключително интресни въпроси и отговори зададени от авторите.
Уеб сайта на малкото студио което е снимало филма е www.thepowerhour.com , а филма се разпространява единствено на DVD понеже създателите му са получили откази от всички телевизии, в който са се опитали да го изъчат.
      Ние не отказваме :)
http://p2pbg.com/details.php?id=8fbea78cca1dcfc592249df25fc8afa4150c46e6<<<<

3x7azy:
който иска субтитри ===>

Този филм трябва да е гледа.Наистина като го видях мн силно ме разтьрси.ето  и линк кьм филм ===> ТУК  

M.Schumacher:
суперрр много се радвам сега ще могат още повече хора да гледат този потресаващ документален филм

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница