Всичко за ... > Игри

Гласувайте за игрите (PC)

(1/6) > >>

svenxxx:
Така в тази анкета съм сложил игри които са най-добрите за всички времена можете да гласувате за 3 игри най-много.
Първите 5 игри които са с най-много гласове ще се обяват за победители и ще се направи торент с тези 5 игри.
Хайде гласувайте и успех дано да са ви харесали игрите които съм сложил в анкетата.

pvdenkova:
Браво, идеята е много добра! :icon_thumleft:
Макар,че не съм много съгласна с това, че тези игри са най-добрите. Ако всичко се осъществи добре ще направим още анкети, като може да ги направим по характеристике или жанр на игрите.
Хайде, хора, гласувайте за това, което искате да играете!

Vende7a:
Пак ще си гласуваме и коментираме редовните хора...ама здраве да е :wave:
За мене Близард RULZ  :tongue3:
За тва Diablo и StarCraft ми зеха вота,а просто неможах да не гласувам за CS 1.6 иам толко изгубени часове и намерени приятели на тия игри,че ми се плаче от спомени :laughing11:
Хубава тема бравос ;)

milchevbg:
Цитат на: svenxxx в Юли 17, 2008, 08:43:20 am>>>>Така в тази анкета съм сложил игри които са най-добрите за всички времена можете да гласувате за 3 игри най-много.

<<<<
малко не съм съгласен с подбора."Mame 32" може и да е интересна играта,но за пръв път я чувам.А не виждам никъде "Sid Meier's Civilization" - бащата и майката на всички стратегии.Иначе "Diablo" (чакам с нетърпение 3-тата част), и "Fifa 08",макар че предпочитам "Fifa Manager 08"

svenxxx:
Цитат на: milchevbg в Юли 17, 2008, 11:38:20 pm>>>>Цитат на: svenxxx в Юли 17, 2008, 08:43:20 am>>>>Така в тази анкета съм сложил игри които са най-добрите за всички времена можете да гласувате за 3 игри най-много.

<<<<
малко не съм съгласен с подбора."Mame 32" може и да е интересна играта,но за пръв път я чувам.А не виждам никъде "Sid Meier's Civilization" - бащата и майката на всички стратегии.Иначе "Diablo" (чакам с нетърпение 3-тата част), и "Fifa 08",макар че предпочитам "Fifa Manager 08"
<<<<
ами първо благодаря за кмплиментите и второ все пак казвам за всички времена са игрите мамето просто е уникално за всички времена но не може всички игри на веднъж.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница