www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Човек от екипа на сайта който обижда и се държи грубо  (Прочетена 3735 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

trikoo

  • User
  • Карма: +1/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Септември 21, 2009, 07:54:14 pm
  • Публикации: 3
  • OS:
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Chrome 20.0.1132.57 Chrome 20.0.1132.57
http://p2pbg.com/index.php?page=torrent-details&id=dede79c685f3e6507367b1e9c05ec68ed37c42b1#comments този човек убижда лъже и не е коректен качва рязани торенти в правилата пише че ще се наказват хора които обиждат и се държат грубо не пише че се отнася и за хора от екипа но ако се отнася нека се направят поправки в правилата хората да си знаят ако ли не настоявам  съответните лица да си свършат работата
Активен

Skandity

  • The Vampire Diaries
  • SuperUploader
  • Карма: +775/-33
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Април 10, 2008, 06:17:13 pm
  • Публикации: 648
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 28.0.1500.72 Chrome 28.0.1500.72
Един химн ли е проблема?
Ето, слушай го колкото пъти искаш  ;)


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=COvn9LsiNEM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=COvn9LsiNEM</a>
Активен

p2pbgTeam

  • Administrator
  • *****
  • Карма: +78/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 04, 2007, 08:57:08 am
  • Публикации: 479
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Safari 5.1.7 Safari 5.1.7
http://p2pbg.com/index.php?page=torrent-details&id=dede79c685f3e6507367b1e9c05ec68ed37c42b1#comments този човек убижда лъже и не е коректен качва рязани торенти в правилата пише че ще се наказват хора които обиждат и се държат грубо не пише че се отнася и за хора от екипа но ако се отнася нека се направят поправки в правилата хората да си знаят ако ли не настоявам  съответните лица да си свършат работата


Добра вечер! Здравейте на Вас ! Благодаря за любезноста. Та по темата ще почна отзад напред:

1. Да! Съответните лица не са си свършили работата. За това което сте написали е трябвало да получите предупреждение Вие. Поне предупреждение.
Не може да се държите грубо с членове на екипа, с ъплоудъри, с юзъри... С НИКОЙ. С хората, които се грижат за Вас БЕЗПЛАТНО пък - най-малко (справка в правилата на сайта).

2. Да. Юзъра реже торентите. Изрязва от тях реклами и всичко което може, за да стане по-компактен и по бързо да се тегли. И за благодарност мърморите после.

3. Да. Този човек обижда. Защото преди това вие сте го "У"бидили. Правилата на сайта забраняват нецензурни думи. И ако трябваше да има наказания, Вашето щеше да е първо. А негова дуплика (на ъплоудъра) нямаше да има, защото нямаше да има обидна реплика от Вас.
Справка дали е така:




Други предложения ? ;)
« Последна редакция: Юли 21, 2013, 12:23:32 am от p2pbgTeam »
Активен

trikoo

  • User
  • Карма: +1/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Септември 21, 2009, 07:54:14 pm
  • Публикации: 3
  • OS:
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Chrome 20.0.1132.57 Chrome 20.0.1132.57
Хахаха обиждали хахах покажете ми къде и как съм обиждал ако това че казах и доказах че човек от екипа на сайта обижда ако с това съм обидил определени хора от сайта значи много лошо за сайта значи на този човек който е от екипа на сайта нищо лошо не е направил значи на хора от сайта им е позволено да обиждат и да се държат грубо а на обикновенните потребители не,  тези 2 ни стандарти на всичко отгоре и лъжете че аз съм обиждал значи вие продължавате да лъжете нито съм обиждал нито съм нарушил правилата  ето аз ви показах как той обижда сега вие ми покажете как аз съм обиждал че чак и предупреждение ще получавам това е наглост и невежество незачитане на потребителските права вие значи трябва да си поправите правилата няма как да се окаже благодарност на човек който не си върши добре работата по бързо било да се тегли и по малък бил да е торента та за 2 минути колко по бързо и по малък ще е е торента та това е българския химн а торента му започва с това как се здрависват а пък изключвам че и излъга беше казал че от телевизията не са били пуснали химна та искам сега да ми покажете къде съм обиждал и да кажете тук пред всички че на хора от екипа им е позволено да обиждат и да се държат грубо но на обикновенните потребители нямат право да се държат грубо и да обиждат в момента този човек от екипа на сайта който обижда без причина се опитвате да го оправдаете и да кажете че щом е обиждал тва не е нищо лошо че е позволено на хора от сайта да обиждат потребителите аз имам регистрация и в мн други торент тракери там няма такива членове от екипа да се държат групо и да обиждат да получавал съм предупреждения но напълно заслужено а вие без причина така предупреждение за мен затова че показах човека който обижда Имайте уважение за нас обикновенните потребители защото вашият сайт без нас няма да го има Значи аз ако ви кажа че сте малоумен не нарушавам правилата тва не е убида тва е комплимент само че истината е ако ви кажа така вие ще ме премахнете
« Последна редакция: Юли 22, 2013, 01:38:33 pm от trikoo »
Активен

trikoo

  • User
  • Карма: +1/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Септември 21, 2009, 07:54:14 pm
  • Публикации: 3
  • OS:
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Chrome 20.0.1132.57 Chrome 20.0.1132.57
Къде се скрихте покажете ми къде съм обиждал ? Да няма да ми покажете защото не съм обиждал аз а от вашият екип обиждат сега кажете какво ще направите по въпроса или вие подкрепяте махленското поведение на хора от екипа ви да обиждат потребителите ви които благодарение на тях вие съществувате чакам отговор.....
« Последна редакция: Юли 27, 2013, 08:18:40 pm от trikoo »
Активен