За www.p2pbg.com > Предложения и коментари

Правописните грешки в тракера...

<< < (10/11) > >>

p2pbgTeam:
Благодаря за наблюдателността! Поправено е!

kriskokoto:
Здравейте!  :) Пак съм аз, но този път ще Ви помоля да поправите моя грешка!  :-[
Днес пуснах тема в раздел "Авто-мото", но в бързината и поради недоглеждане, съм допуснал правописна грешка в името и!
Ще Ви бъда благодарен ако можете да я поправите!
Ето темата - "Деклариране на лек амтомобил в Териториалното Данъчно Управление" и линк към нея - http://p2pbg.com/smf/index.php?topic=4036.0!
Хубав ден!  :)
 
>>> Готово !

kriskokoto:
Благодаря; трябва да почерпя!  :)

kriskokoto:
Здравейте!  :)
Пак съм аз (отдавна не бях писал тук)!  ;)

Отворих страницата за закупуване на билети за лотарията (май за първи или втори път!) и попаднах на няколко правописни грешки в текста! Виждам, че и други потребители са ги забелязали преди мен:
Цитат на: vito115 в Юни 23, 2010, 08:12:01 pm>>>>•Закупени билети не могат да бъдат върнати!
•Всеки билет струва 300.00 MB Взето от вашият ъплоуд
•Лимит за билети - покавзва колко билета можете да си купите
•При закупуване на голямо количество билети внимавйате да не останете с по - малко ъплоуд от вашия даунлоуд, защото може да загубите вашият статус на Супер Потребител
•Продажбата на билети ще приключи на 27-06-2010 23:30
•Ще бъдат изтеглени 5 победители всеки, от които ще получи по 78.54 GB добавка към своя ъплоуд
•Победителите ще бъдат изписани на страницата с новини
•Джакпота се натрупва от продажбите на билети
•Билети които сте закупили:
 Моля екипа да оправи грешките ,а те са от месеци
<<<<
но все още си стоят. Аз ще се опитам да ги посоча за да Ви улесня в поправянето им!

•Закупени билети не могат да бъдат върнати!
•Всеки билет струва 300.00 MB Взето от вашият ъплоуд
•Лимит за билети - покавзва колко билета можете да си купите
•При закупуване на голямо количество билети внимавйате да не останете с по - малко ъплоуд от вашия даунлоуд, защото може да загубите вашият статус на Супер Потребител
•Продажбата на билети ще приключи на 24-08-2014 23:30
•Ще бъдат изтеглени 5 победители, всеки, от които ще получи по 78.54 GB добавка към своя ъплоуд
•Победителите ще бъдат изписани на страницата с новини
•Джакпота се натрупва от продажбите на билети
•Билети които сте закупили:

И в добавка си мисля, че е редно щом сте поставили препинателен знак (!) в края на първата точка - да поставите такива знаци и в края на останалите!

Хубава вечер!  :)

krasimircvetkovvanev:
Привет на всички! Искам да отбележа, че испанският превод на сайта е ужасен. Все едно е правен с Гугъл Преводач. Ако искате мога да помогна за превода от български на испански.
За мен би било удоволствие да помогна.  :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница