www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 38   Надолу

Автор Тема: Проблем голям !  (Прочетена 230707 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kristinkata

  • User
  • Карма: +0/-2
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Септември 25, 2007, 04:57:01 pm
  • Публикации: 12
Re: Проблем голям !
« Отговор #135 -: Ноември 25, 2008, 05:53:39 pm »
А ми от вчера а и днес гледах по другите форуми никъде не се споменава за затварянето на п2п камоли за затварянето на някои друг сайт ???


Или поне аз не съм видяла.
« Последна редакция: Ноември 25, 2008, 05:54:34 pm от kristinkata »
Активен

vipkiko

  • V.I.P.
  • Карма: +2/-16
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 15, 2007, 06:05:57 am
  • Публикации: 8
Re: Проблем голям !
« Отговор #136 -: Ноември 25, 2008, 06:20:22 pm »
С удоволствие бих помогнал с средства за запаването на сайта за да се изнесе ха друг хостинг извън чужбина.



sa6to i as.
Активен
Живея както мога и вярвам само в БОГ

ogi_nenchev

  • SuperUploader
  • Карма: +480/-3
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Август 23, 2008, 06:14:16 pm
  • Публикации: 678
  • Торент Клиент:
  • Профил в bpoke.com: oginenchev
Re: Проблем голям !
« Отговор #137 -: Ноември 25, 2008, 06:27:02 pm »
С удоволствие бих помогнал с средства за запаването на сайта за да се изнесе ха друг хостинг извън чужбина.



sa6to i as.




Ооооох... и аз /извън чужбина?/
« Последна редакция: Ноември 25, 2008, 06:29:25 pm от ogi_nenchev »
Активен

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Re: Проблем голям !
« Отговор #138 -: Ноември 25, 2008, 06:30:04 pm »
 И аз като kristinkata търсих, обърнах целия нет днес, никъде нищо не се споменава за р2рбг или пък за другите тракери, намерих само за един интернет доставчик в началото на ноември са им тарашили офиса балерините и са открили 2 компа с над 10 ТБ филми и музика, които са предоставяли на техните клиенти иначе за тракерите нищо! Пълна мъгла......

п.п. Ето още един потърпевш тракер, а това е torrent-bg.org, който в момента също не функционира също като нашият, опитах се да вляза да видя дали има поне форум, но странно защо някой ме е изтрил от там!
« Последна редакция: Ноември 25, 2008, 06:41:50 pm от kitkat »
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин

kristinkata

  • User
  • Карма: +0/-2
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Септември 25, 2007, 04:57:01 pm
  • Публикации: 12
Re: Проблем голям !
« Отговор #139 -: Ноември 25, 2008, 06:36:35 pm »
Да бе хванала полицията престъпниците, а защо не се запитаме как така крадец на 10 кокошки лежи 10 години в затвора а тоя дето е убил човек и до там не стига,маи и нас скоро ще почнат да ни вкарват в затвора за два три качени файла което  е адски нелепо .Можеби в тая скапана държава законите са угодни само натоя дето прибира големите пачки,а народа мизерува!!!Както казва една моя позната:РОДИНАТА НИ Е ХУБАВА НО ДЪРЖАВАТА НИ Е СКАПАНА!!!

ДА kitkat ако не сме ние тука ще си умреме в пълна мъгла,аз дори започнах да да се ровя много усърдно в други сайтове и техните форуми ама нъцки никои не казва за какво аджеба иде реч и че в тая скапана държава скоро и въздуха ще ни забранят >:(

П.С. Аз също ще помогна с каквото трябва за преместването на сйта извън БГ стига  BIG BOS  да реши
« Последна редакция: Ноември 25, 2008, 06:39:27 pm от kristinkata »
Активен

knife

  • SuperUser
  • Карма: +4/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Декември 05, 2007, 01:49:42 pm
  • Публикации: 15
    • WWW
Re: Проблем голям !
« Отговор #140 -: Ноември 25, 2008, 06:43:22 pm »
Не искам да ви съсипвам ентусиазма по събирането на дарения за сайта, но нищо няма да излезне дами и господа.
На същата сутрин в която разбрах, че p2pbg.com е затворен веднага предложих временен безплатен хостинг лично от мен за сайта в Холандия, поне докато отминат нещата, Shumaher благодари за предложението и каза, че ще помисли, ясно, че можеби му се е запалила главата все пак на нас ни е лесно "айде, та айде" , но всичко е на негов гръб ;)
Нека оставим човека на спокойствие да помисли, дали ще я бъде тази работа и съм сигурен, че ако вземе положително решение ще ми каже ;)
Аз ще изчакам още ден,два до три и ако не каже нищо ще предложа хостинга на някой друг затворен тракер и така.
Яд ме е за тракера защото въпреки, че имам мой вече повече от година следях и този и виждах ентусиазма в неговото развитие, тъпо ще бъде всичко да свърши така, но не го решаваме ние това нещо.
Аз каквото мога да направя вече съм го предложил, всичко вече зависи от собственика.
Успешен ден на всички и не се косете има и други тракери ;)
Активен

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Re: Проблем голям !
« Отговор #141 -: Ноември 25, 2008, 06:52:22 pm »
Видях  knife тук, та се сетих и за torrent-bg.org да го проверя дали работи! Здрасти knife, надявам се , че си добре, а сега по темата, регнах се там пак, отворих форума, но за мое съжаление видях това:
"Тук може да давате коментари относно предприетите акции на ГДБОП." , някой се е постарал да направи темата, но постът е само един, на този, който е направил темата, защо такова бездействие от страна на потребителите????
На началната им страница пише: .........Подробности и копия от разпореждането за спиране на нашия сайт след 21:00 часа днес. Ми да видим, дали потребителите ще се размърдат след това, може пък да излезе нещо интересно, ще следя този сайт, все пак сме "братя" по съдба....
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин

kristinkata

  • User
  • Карма: +0/-2
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Септември 25, 2007, 04:57:01 pm
  • Публикации: 12
Re: Проблем голям !
« Отговор #142 -: Ноември 25, 2008, 06:55:51 pm »
Не искам да ви съсипвам ентусиазма по събирането на дарения за сайта, но нищо няма да излезне дами и господа.
На същата сутрин в която разбрах, че p2pbg.com е затворен веднага предложих временен безплатен хостинг лично от мен за сайта в Холандия, поне докато отминат нещата, Shumaher благодари за предложението и каза, че ще помисли, ясно, че можеби му се е запалила главата все пак на нас ни е лесно "айде, та айде" , но всичко е на негов гръб ;)
Нека оставим човека на спокойствие да помисли, дали ще я бъде тази работа и съм сигурен, че ако вземе положително решение ще ми каже ;)
Аз ще изчакам още ден,два до три и ако не каже нищо ще предложа хостинга на някой друг затворен тракер и така.
Яд ме е за тракера защото въпреки, че имам мой вече повече от година следях и този и виждах ентусиазма в неговото развитие, тъпо ще бъде всичко да свърши така, но не го решаваме ние това нещо.
Аз каквото мога да направя вече съм го предложил, всичко вече зависи от собственика.
Успешен ден на всички и не се косете има и други тракери ;)


Да прав си за това че  на шефа сега му се е запалила главато но ние искаме само да го подкрепиме ако и той го иска разбира се .Определено има и др тракери но аз да речем си харесвам този и защо трябва да го губим и да свеждаме глави пред БГ простотията.

АААА и още нещо очите ми станаха на понички вече  да се ровя в нето но  разбрах скъпи приятели че ние сме престъпници хахахахахах ограбили сме някои надут пуяк дето печели по 40 млн. за реклама на филма му хахахах немога да се здрържа адски ми е смешно като знам какво е положението в тая скапана държава.

Ужас още един абе какво става  не не не не не не не не не
« Последна редакция: Ноември 25, 2008, 06:58:40 pm от kristinkata »
Активен

knife

  • SuperUser
  • Карма: +4/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Декември 05, 2007, 01:49:42 pm
  • Публикации: 15
    • WWW
Re: Проблем голям !
« Отговор #143 -: Ноември 25, 2008, 07:01:13 pm »
Идеята е да си помагаме :)
Преди незнам вече колко години минаха когато още тракера на бол.бг работеше бях администратор там.
Всичко беше супер почти "живеех" в тоя сайт кеф огромен, обаче един ден го затвориха :(
малко по късно от арената предложиха хостинг на бол.бг , но отговор от собствениите нямаше.
След кратко събрание на админите решихме пак да поискаме хостинг от арената и да питаме собствениците да ни дадат базата данни и да започнем ние да го ръководиме.
Арената казаха, че ще ни дадат, но пък за сметка на това собствениците ни отказаха базата данни с претекст, че от ГДБОП имали "папка" с информация за всички от екипа...
та много ме беше яд, чудех се какво ще правя без любимия ми тракер, ама оцелях така, че няма да се плашите.
И така както арената искаха да помогнат тогава, така искам и да помогна аз, едниственото с което можем всъщтност.
П.П.За торент-бг няма какво да говорим по безхаберно ръководене на тракер не съм срещал никога сигурно няма и да срещна.. е все пак надявам се и те да заработят, нали идеята е да има обмен на файлове ;)

П.П.2. Kitkat добре съм, ти как си, не сме се засичали отдавна :)
« Последна редакция: Ноември 25, 2008, 07:02:34 pm от knife »
Активен

brado

  • SuperUser
  • Карма: +2/-4
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Януари 08, 2008, 01:55:42 pm
  • Публикации: 51
Re: Проблем голям !
« Отговор #144 -: Ноември 25, 2008, 07:10:11 pm »
torrent-bg.org отдавна не функционира и аз не съм виждал публикации нито за п2п нито за торент-бг. Каква е причината - че сме хоствани в нашата мила родина ли? ??? :-[
Активен

mathur

  • SuperUser
  • Карма: +1/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 21, 2007, 09:24:38 pm
  • Публикации: 3
Re: Проблем голям !
« Отговор #145 -: Ноември 25, 2008, 07:14:35 pm »
Привет ,имам питане защо Арена, Замунда ,Зарта и др. не са зтворени  - защото избягаха от тази мизерна турска държава.Изнесете сайта навън и няма да има проблем ,в Русия няма кой да ви пипне ,може и да греша ,но е факт .Гореспоменатите сайтове и още други РАБОТЯТ.
Активен

knife

  • SuperUser
  • Карма: +4/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Декември 05, 2007, 01:49:42 pm
  • Публикации: 15
    • WWW
Re: Проблем голям !
« Отговор #146 -: Ноември 25, 2008, 07:19:46 pm »
Поне като казваш нещо бъди сигурен!
Зарта се хоства в българия!
Ако не си разбрал още това е тиха акция към малките тракери на територията на българия!
Активен

brado

  • SuperUser
  • Карма: +2/-4
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Януари 08, 2008, 01:55:42 pm
  • Публикации: 51
Re: Проблем голям !
« Отговор #147 -: Ноември 25, 2008, 07:33:37 pm »
не можем ли да пускаме торенти като миръри на незасегнатите български тракери - няма да правим нищо лошо, само ще популяризираме нашите събратя ? :), а това не е наказуемо ???
Активен

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Re: Проблем голям !
« Отговор #148 -: Ноември 25, 2008, 07:41:28 pm »
Искам да попитам във 4storing нали не е забранено да се качва??? Все пак това не е торент тракер!!!
Докато не са забранили и този сайт ето нещо за почитателите на хубавата денс музика

#1 Dance Hits
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин

sodom840

  • User
  • Карма: +0/-2
  • Неактивен Неактивен
  • :Септември 27, 2008, 10:38:31 pm
  • Публикации: 1
Re: Проблем голям !
« Отговор #149 -: Ноември 25, 2008, 08:10:05 pm »
извинете за лошия коментар, но p2pbg.com е нов и слаб сайт!Торентите в него идват по следния начин:всеки пощи арена и най-вече замунда и слага тук...какъв е смисъла от тоя саит като всичко в него го има в замунда?Нека го затворят но си искам замундата!!!ако я затворят и нея никой няма да си мълчи като за p2p...
Активен
Страници: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 38   Нагоре
« назад напред »