Всичко за ... > bitTorrent

Как да продължа да сийдвам торент файлове след преинсталация ?

(1/2) > >>

TopsyG:
Нуждая се от помощ -

Как да продължа да сийдвам  торент файлове след преинсталация  на  XP?

Може ли някой да ми обясни какво да направя ,за да продължа да си сийдвам 500-те файла? Стъпка по стъпка кат' за мене   ;) Запазих ги в папка , а торентите също са налични.

Благодаря на отзовалите се.

SuperI:
1. Трябва да ги имаш на компа. Говорим за тези 500 файла като филми, музика и т.н целите папки. 2. Влизаш в тракера и си ги сваляш на ново тези файлове. Торент програмата автоматично ще ги разпознае че са на машината ти и ще ти изписва проверени 1%2%3% и т.н.

Дано си ме разбрал и съм ти бил полезен. :) :P

EDIT: Щом сте ги запазели в папка влезте в торент програмата за сваляне: Настройки->Папки->Поставяй новите задачи в: и избираш папката с самите торенти и чак тогава можеш даги свалиш на ново от тракера, иначе ако него направиш директно пак ще ти се свалят.

Ако се затрудните пишете ми на скайп с удоволствие ще помогна.

TopsyG:
Тип, стана ми ясно горе-долу. Но няма ли да е проблем ,че повечето торенти ги сийдвах само аз?  И няма значение какъв торент клиент ползваш? Оказа се, че новият уторент хич нещо не ми харесва.. Ще потърся стар вариант и ще опитам. Благодарско
 :)

SuperI:
Няма проблем. За това сме хора кой с каквото може да помогне. ;)Ако има нещо пиши.

sven_doc76:
Здравейте! Аз имам същия проблем с ре-сийда след преинсталирането на Уин-а...  :(

Има ли програма чрез която да ресийдна всички торенти наведнъж, понеже ми отнема много време, а понякога и пропускам да ре-сийдна?  :-\

Благодаря предварително!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница