www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Предложение  (Прочетена 147917 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

stomatolog

  • Гост
Предложение
« Отговор #60 -: Март 16, 2008, 05:52:00 pm »
Не съм съгласен с това предложение и според мен не е честно спрямо останалите потребители!!!Какво да направят те като имат интернет,който не позволява сийдване с по-висока скорост?Да ги убием ли?!:(Важното е,че имат желанието!!!:smile:
Активен

Diananet

  • V.I.P.
  • Карма: +1/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Септември 16, 2007, 12:54:55 am
  • Публикации: 30
Предложение
« Отговор #61 -: Март 16, 2008, 09:45:38 pm »
OMOH -> Предложението ми е да се отнемат точки само когато си в режим на сийдване за да се избегне фалшивото трупане на точки.

stomatolog -> 20 килобита/сек са малко повече от 2 килобайта/сек. В България едва ли има все още места при, които ъплоуда да е по-малък от 100 килобита/сек.
« Последна редакция: Март 16, 2008, 09:46:16 pm от Diananet »
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
Предложение
« Отговор #62 -: Март 17, 2008, 02:59:04 am »
бтк супер любо има мкасимална скорост на ъп 30 кб
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
Предложение
« Отговор #63 -: Март 17, 2008, 02:59:22 am »
а иначе трябва да се измислинещо за да не се чийтва
Активен

stomatolog

  • Гост
Предложение
« Отговор #64 -: Март 17, 2008, 11:47:12 pm »
Можете да направите(само за Вас разбира се) нещо като програма ,който да засича броя на свалените(качените) торенти и броя на сийдваните.Само така ще се хващат хората,които чийтват.И още нещо:техните имена да се изписват на заглавната страница-да им се смее цели тракер!-_-При първите 2 опита трафикът им да се занулява,а при 3-я-БАН!!!8)8)8)(Не визирам нито един друг торент-тракер!!!)
« Последна редакция: Март 17, 2008, 11:50:48 pm от stomatolog »
Активен

  • Гост
Предложение
« Отговор #65 -: Март 18, 2008, 12:40:35 am »
Да това е добре но не мислите ли че ще е по добре при 3 път да се изтрие акаунта му щото няма да е чесно спрямо другите потребители.
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
Предложение
« Отговор #66 -: Март 18, 2008, 10:22:47 am »
Цитат на: stomatolog
Можете да направите(само за Вас разбира се) нещо като програма ,който да засича броя на свалените(качените) торенти и броя на сийдваните.Само така ще се хващат хората,които чийтват.И още нещо:техните имена да се изписват на заглавната страница-да им се смее цели тракер!-_-При първите 2 опита трафикът им да се занулява,а при 3-я-БАН!!!8)8)8)(Не визирам нито един друг торент-тракер!!!)
нещто не разбрах я обясни по добре какво точно искаш да направя. Имате ново подобрение ако не сте видели изписва ви уникалната титла до името на заглавната страница ( в главата на сайта)
Активен

Gendarmery

  • Гост
Предложение
« Отговор #67 -: Март 18, 2008, 11:10:10 am »
Цитат на: M.Schumacher
Цитат на: stomatolog
Можете да направите(само за Вас разбира се) нещо като програма ,който да засича броя на свалените(качените) торенти и броя на сийдваните.Само така ще се хващат хората,които чийтват.И още нещо:техните имена да се изписват на заглавната страница-да им се смее цели тракер!-_-При първите 2 опита трафикът им да се занулява,а при 3-я-БАН!!!8)8)8)(Не визирам нито един друг торент-тракер!!!)
нещто не разбрах я обясни по добре какво точно искаш да направя. Имате ново подобрение ако не сте видели изписва ви уникалната титла до името на заглавната страница ( в главата на сайта)


Абе И АЗ НЕ ГО РАЗБРАХ да ти кажа ... и за тва нищо не отговорих ... от страх да не се изложа .... :lol::lol::lol::lol::lol:
Активен

stomatolog

  • Гост
Предложение
« Отговор #68 -: Март 18, 2008, 11:42:32 am »
Това се отнася за тези,които чийтват.Така да се хващат.Броя на свалените(качените) и броя на сийдваните торенти.Нещо такова.В процес съм на доизмисляне.По-късно ще дам допълнителни пояснения.А на предложението на mediteranio-прав е БАН+ изтриване,но само БАН си е достатъчен според мен!:lol:

KOЛКО ПРОЦЕНТА СИ ??

« Последна редакция: Март 18, 2008, 12:24:07 pm от Gendarmery »
Активен

gillmour

  • Гост
Предложение
« Отговор #69 -: Март 18, 2008, 11:57:25 am »
Цитат на: stomatolog
Това се отнася за тези,които чийтват.Така да се хващат.Броя на свалените(качените) и броя на сийдваните торенти.Нещо такова.В процес съм на доизмисляне.По-късно ще дам допълнителни пояснения.А на предложението на mediteranio-прав е БАН+ изтриване,но само БАН си е достатъчен според мен!:lol:



Всеки говори за "за тези,които чийтват". Някой да обясни какво се рабира под думата "чийтвам",
защото всеки го разбира различно и много от постовете няма да са адекватни ако не се говори за едно и съшо нещо.
Активен

stomatolog

  • Гост
Предложение
« Отговор #70 -: Март 18, 2008, 12:03:24 pm »
Чийтването е когато сийдваш 2 или повече едни и същи торента към един и същ тракер през един и същи интернет.
Активен

Gendarmery

  • Гост
Предложение
« Отговор #71 -: Март 18, 2008, 12:21:32 pm »
Цитат на: gillmour
Цитат на: stomatolog
Това се отнася за тези,които чийтват.Така да се хващат.Броя на свалените(качените) и броя на сийдваните торенти.Нещо такова.В процес съм на доизмисляне.По-късно ще дам допълнителни пояснения.А на предложението на mediteranio-прав е БАН+ изтриване,но само БАН си е достатъчен според мен!:lol:



Всеки говори за "за тези,които чийтват". Някой да обясни какво се рабира под думата "чийтвам",
защото всеки го разбира различно и много от постовете няма да са адекватни ако не се говори за едно и съшо нещо.


Няма да се впускам в подробности : Чийтър означава човек който мами/лъже ... система/игра/хора ... ако искате повече инфо - ЧЕТЕТЕ !!! :cool:
Активен

  • Гост
Предложение
« Отговор #72 -: Март 18, 2008, 01:34:13 pm »
Аз предлагам тези който бъдат хванати да чийтват дирекно да се изтриват от тракера без никакво предопреждение:-/
Активен

Gendarmery

  • Гост
Предложение
« Отговор #73 -: Март 18, 2008, 04:49:39 pm »
Цитат на: mediteranio
Аз предлагам тези който бъдат хванати да чийтват дирекно да се изтриват от тракера без никакво предопреждение:-/


EМИ, че то си е така ... !

Кажи ги кои са ... Другото остави на нас .. !:cool:
Активен

spotskin_jaguar

  • SuperUser
  • Карма: +0/-1
  • Неактивен Неактивен
  • :Декември 08, 2007, 07:36:39 pm
  • Публикации: 20
Предложение
« Отговор #74 -: Март 18, 2008, 05:29:07 pm »
Добре де, а ако някой ми ползва акаунта, за да си свали нещо (от съвсем друг ІР адрес), но пък оставя торента да се сийдва, обаче по случайност някой от свалените вече е сийдван от мен - тогава чийтване ли се води?
Активен