За www.p2pbg.com > Предложения и коментари

Системата ''дръп и беж'' ? - Не ми харесва!

<< < (13/14) > >>

raddiz:
 :) Ще мине Време и ще разбере.
За Провокатори не знам,но си имаме Диверсант-променил е Условието за Кармата и вече може да се гласува на 24 Часа вместо на 10 Дни-както си беше.Човека просто е изтрил Нулата.Ха,познайте кой може да бъде и защо няма Предупреждение за това!?!

neli_lady:
raddiz, ти сега ли го видя това ? Повече от два месеца е така  :o

neli_lady:
Ха, сетих се нещо много смешно:

raddiz , а какво ще кажеш за ситуация в която виждаш, че освен теб има само 4 потребителя, няма скрити, има няколко гости и изведнъж кармата ти набъбва със шест минуса наведнъж и това в един и същ момент  ;D  Ето ти нова тема  ;D

raddiz:
 ;D Плащаш си за Греховете.

neli_lady:
raddiz, ще ти отговоря и на този коментар, но не тук, че да не оспамваме темата.
  А за системата "дръп и беж" съм абсолютно против всякакъв вид оправдания.Ако искаш нещо намираш начин да го направиш. Където живея интернета ми е супер бавен - ако случайно започна да качвам със повече от 50 КБ/с си е направо празник  ;D. Да поясня, че съм махнала всички ограничения на скоростта за сваляне или за качване.Четох едно оправдание, че били вързани три компа - ами у дома са също три, но само от два се тегли и се качва, така че и това не мога да приема.А колкото до мястото старият ми лаптоп е само със 70 GB памет, но си купих външен хард 1 TB, така че и това не е оправдание. Ако никой не сийдва какво ще стане  ??? .

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница