За www.p2pbg.com > Предложения и коментари

Системата ''дръп и беж'' ? - Не ми харесва!

(1/14) > >>

stregone:
Става дума за дърпане без качване.В много чуждестранни(и един български) торент-сайтове това се наказва!
1. Предупреждение
2. Сваляне на ранга.
3.Банн
Би трябвало да се задължат потребителите да качат поне два пъти това което свалят.Разбира се има изключения(не винаги имаш необходимото време)но стане ли система,наказание!Щом други сайтове го правят,значи техническа възможност за контрол има.Иначе дато има една дума,шепа "бълъци"си "трошиме" компютрите за да зарадваме всички с нови неща а другите "дръп и беж" - Ръководството на сайта,може да се замисли по този въпрос!

stomatolog:
Браво за темата!Хубаво,че си се сетил,ама наистина понякога няма време да се качва това,което е свалено.И плюс това така ако има прекалено много наказания ще си останем екипа само в крайна сметка.Но за това дали да я има системата си абсолютно прав,че трябва.Но все пак и шефа да каже мнението си.

stregone:
Цитат на: stomatolog в Август 31, 2008, 02:36:23 pm>>>>Браво за темата!Хубаво,че си се сетил,ама наистина понякога няма време да се качва това,което е свалено.И плюс това така ако има прекалено много наказания ще си останем екипа само в крайна сметка.Но за това дали да я има системата си абсолютно прав,че трябва.Но все пак и шефа да каже мнението си.
<<<<
Не говоря за прекалени наказания,а мисля ,че по този начин сайта ще придобие още по голяма тежест и ще се знае (а това бързо се разбира!),че в
www.p2pbg.com не става да си правиш каквото си искаш и ще трябва да уважаваш трудът на ъплойдерите (защото колкото и елементарен да е торентът)
трудът си е труд! Как примерно имат страх на "Замундата"? Там не си поплюват а няма място за нова регистрация!  А и така умират торенти!

danigod:
Без да съм видял твоето мнение:
http://p2pbg.com/smf/index.php?topic=977.msg38929#msg38929

valka1979:
Въпреки че съм нова още, наистина ме подразни тази система, защото ми се отразява и на мен, как да качвам като никой не дърпа!!!!! и няма грам сиид, а  това ми пречи! Ако всички се стараем сайта ще работи добре! ОСВЕН ТОВА ТУКА ИМА НАИСТИНА СТРАХОТНИ НЕЩА, КОИТО НЕ СЕ НАМИРАТ ДРУГАДЕ!  За което искрено благодаря!!!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница