Торенти > Заявки (Търся, Линк За..)

Заявки за Сериали

<< < (209/231) > >>

rambo92gm:
Цитат на: cuca1 в Юли 24, 2017, 08:30:43 pm>>>>Здравейте,търся един сръбски сериал Щастливи хора,даваха го по Нова тв 90 те години-страшен майтап!Srecni ljudi  e на сръбски заглавието.  :)
<<<<
Тук има 10 епизода, незнам дали са всичките, от дясно ще видиш останалите, но не са преведени със сръбско аудио са: http://www.videoclip.bg/watch/511724_shastlivi-hora-srecni-ljudi-e01

miroslavIavnosavov:
Дъщерята на Ананди"

mareto_22:
здравейте, искам да попитам някой има ли записан филма "Посади любов" който даваха преди време по Нова Тв и да ви попитам някой вчера записвал ли е мача на Рафа Надал и Андерсен по Евроспорт, който даваха и  ако можете да го качите за да си го сваля моля ви.
Ще съм ви много благодарна

mareto_22:
здравейте екипа на този страхотен сайт, искам да ви помоля утре в 18.00 ч.  с повторение вечерта от 21,30 ч. започва излъчването на сезон 2 премиера в България на сериала Soy Luna по Дисни чанел, искам да ви помоля да го записвате екипа и да го качвате тук в торента ако е възможно за да си го сваляме моля ви, ще съм ви много благодарна.

mareto_22:
Здравей, искам да помоля екипа на сайта ако можете да записвате новия сериал който почна по Диема Фелили  "Номер 309" всяка събота и неделя.
Ще съм ви много благодарна.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница