www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Проблем голям !  (Прочетена 230621 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Vende7a

  • SuperUser
  • Карма: +7/-10
  • Неактивен Неактивен
  • :Март 10, 2008, 01:24:27 am
  • Публикации: 25
Re: Проблем голям !
« Отговор #75 -: Ноември 24, 2008, 04:05:37 pm »
Абе дори и да спрат всички тракери в БГ накрая ще стане така,че ще има срив в икономиката!Те сами не осъзнават,че:

Заплата - 300лв
Парно    - "Х" лв (100+++)
Ток       - "Х" лв (50+++)
Телефони-"Х" лв (50+++)
ГРУБО остават 100,разделено на 30/31 дни = 3лв на ден!!!За 2+ членно семейство???
Ами храна,вода,празници идват...и какво ли още не!!!Естествено на никои със заплата над 1000лв не му пука,но когато стигне до неговото гърло реве!!!

Извода е,че просто накрая България няма да внася дискове,филми и т.н.,защото едвали ще има смисъл 100 000 ГРУБО човека да си купуват неща 1/2 пъти в месеца!!!

Наистина над 50% са със НЕДОСТАТЪЧНИ ЗАПЛАТИ за ИЗХРАНВАНЕ,а да не говорим за ЕКСТРИ!!!

Аз,ако можех щях да спра всички тракери в България(до един)всеки,които има нуждата да си тегли от външни и да видим накрая дали като сме окастрени ИКОНОМИКАТА ще се подобри!!!!

Има 2 варианта:
-Всички под 18 си изказват мнението,помагат и какво ли още не,за да стане ясно ЧЕ НИЕ СМЕ ТЕЗИ,които ВЛАДЕЯТ държавата!!!
-След 18 айде навън!!!Тва е...


НИЕ НЕ СМЕ БЪДЕЩЕТО,НИЕ СМЕ НАСТОЯЩЕТО!!!БЪДЕЩЕ НЯМА!!!

Питам г-жата:
-Госпожо за какво са ми тези неща,които учим?
-За да може един ден да изхранваш семейството си!За да си имаш хубава работа.....-отговори тя!
-А дали има смисъл да съм с 3 висши,ако когато си направя собствен бизнес,който конкурира някоя мутра,съм следващия....мъртвец!!!
Седи и мълчи!!!Какво да ви кажа!?

Не съм за краденето на каквато и да е собственост!!!Напротив с гордост бих си купувал всичко,което тегля!!!Но когато го купувам искам да знам,че тези пари са за това,а не че с тях съм могъл да изкарам още 2/3 дни...вместо да гладувам на тъмно и студено,но със дисковете и музиката?!



(И само да вметна...проблем е,че ни тъпчат,но проблема не е в това,че никои не се репчи,а в това,какво идва след репченето!!!Аз сега мога да стана и да кажа,каквото мисля,но в следващия момент,както четох по-горе...ще бида доста бит на път за полицията....!!!!А на Станишев мога да кажа:Няма мечти,когато няма живот!)
Активен

starsssss

  • Гост
Re: Проблем голям !
« Отговор #76 -: Ноември 24, 2008, 04:52:43 pm »
Абе...не знам...нямам думи... то, че управия няма в тая държава- няма...няма и да има...Мога само едно да кажа...евала на простотията в скапаната ни държава.
Затвориха сайта...добре... успяха...но дали ще успеят в друго?

Знаете ли, колко истински Приятели си намерих тук в сайта и форума?
Много!
Я да видя как Някой от майната си, ще спре приятелството!
Айде нека някой да се пробва!
Никой- Никога, Не може да ми забрани да общувам, с когото си искам!
Никой!
Обичам, Уважавам и Много Ценя Приятелите, който намерих ТУК!
Ще продължа да контактувам с Тях, по един или друг начин!
Оставам си във форума и ще си пиша колкото си искам, каквото си искам, и с когото си искам!
Това поне, Никой Не може да го спре!

Това накратко...Мога да пиша още мнооого...ама айде да не спамя
Активен

svenxxx

  • SuperUser
  • Карма: +21/-127
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 23, 2008, 07:41:13 pm
  • Публикации: 279
  • За повече контакти търсете разклонители
Re: Проблем голям !
« Отговор #77 -: Ноември 24, 2008, 05:02:34 pm »
Шефе не може ли да преместиш тракера на някой външен хостинг така по тази логика няма да ти кажат нищо.Нали.
Активен

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Re: Проблем голям !
« Отговор #78 -: Ноември 24, 2008, 05:06:44 pm »
Звездичке, много си права!
Всъщност могат да ни отнемат два, три, пет тракера, но не могат да спрат свободната обмяна на файловете!
Аз например дърпам предимно от чужди тракери, тях няма да ги затворят никога, но пък и нашите правораздавателни органи нямат права там, така, че аз отново ще си свалям каквото ми харесва и отново мога да го качвам в БГ по един или друг начин, а повярвайте начини има много, така че да достигне до достатъчно голям брой потребители, даже най-простото, мога по скайп или чрез имейла да го пращам на приятели ако искам!
Ако наистина ни затворят тракера може лесно да се направи друго, пак ще си препредаваме информация и файлове, но тук във форума, които ще са качени на места съвсем отделни от нашият сайт, е , да наистина няма да има бонус точки, награди и т.н., но трябва да им натрием носовете на тези!!!
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин

sstamov77

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 23, 2007, 09:44:51 am
  • Публикации: 3
Re: Проблем голям !
« Отговор #79 -: Ноември 24, 2008, 05:28:29 pm »
Прибирам се от работа и що да гледам, торента го затворили за ремонт, май с неизвестен срок. Само се питам, как като се опитаха да затворят най-големия тракер в света "пиратския залив", скочиха хиляди и хоп след седмица пак възстанови работа. А това плешиво ченге ако се не лъжа Явор Колев тероризира българските тракери, и то май само определени. И не само "з" и "а" са недосегаемите ами има и едни с "д". Просто явно тук не говорим за нещо друго, а затова че някой има интерес да функционират само тези два или три тракера, да си лапат от рекламки и да се отчитат на ония с дебелите шкембета. А много добре знаят, че каквото и да направят филми и музика винаги ще се теглят от мрежата, освен господа от парламента ако не вземете да филтрирате интернета като в Китай.
Активен

reni999

  • V.I.P.
  • Карма: +85/-39
  • Неактивен Неактивен
  • :Септември 29, 2007, 04:40:06 pm
  • Публикации: 720
Re: Проблем голям !
« Отговор #80 -: Ноември 24, 2008, 05:31:15 pm »
И аз не знам какво да кажа,откакто разбрах че затварят сайта направо ми се скапа настроението,още не мога да повярвам че това се случва,за съжаление е факт.Не смятам че това е редно,но както и да е,това не зависи от мен.Във крайна сметка се радвам че за краткото време откакто съм в сайта успях да помогна и аз със нещо да стане по добър,или може би в това ни беше грешката.Само хубавите тракери ги затварят,малките и незначителните никой не ги закача.Радвам се че намерих толкова много приятели тук

Активен

xubavo

  • V.I.P.
  • Карма: +89/-89
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 13, 2007, 04:47:53 pm
  • Публикации: 680
  • Торент Клиент:
Re: Проблем голям !
« Отговор #81 -: Ноември 24, 2008, 05:46:57 pm »
За да не спират тракера трябва да се хоства от чужбина,както направиха Замунда и Арена.Затова тях няма да ги спрат.Арената дори имат мирър сайт ако спре единия се пуска веднага другия.Само че да се хоства от чужбина не е толкова лесно.Дано отново пуснат тракера то в България всяко чудо за три дни.
« Последна редакция: Ноември 24, 2008, 05:48:02 pm от xubavo »
Активен
Никoй не умира девствен, живота го слага на всички.

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
Re: Проблем голям !
« Отговор #82 -: Ноември 24, 2008, 05:54:46 pm »
iskam da napomnq da ne se psuva i obijdat slujitelite na reda. ne mgoa da iztriq postovete v sobstveniq si forum. takiva neshta nqma da dopuskame. pak kazvam horata si varshat rabotata takava kakvato im q davat. Ne sa vinovni te a horata koito ni upravlqvat
Активен

svenxxx

  • SuperUser
  • Карма: +21/-127
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 23, 2008, 07:41:13 pm
  • Публикации: 279
  • За повече контакти търсете разклонители
Re: Проблем голям !
« Отговор #83 -: Ноември 24, 2008, 06:22:00 pm »
Тогава може ли да псуваме хората които оправляват да ги ева
Активен

svenxxx

  • SuperUser
  • Карма: +21/-127
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 23, 2008, 07:41:13 pm
  • Публикации: 279
  • За повече контакти търсете разклонители
Re: Проблем голям !
« Отговор #84 -: Ноември 24, 2008, 06:42:04 pm »
Офф стреснах се да не спряха и форума щото ми исписа това като си променях подписа.

Грешка с базата данни: MySQL server has gone away
Файл: /home/joro/smf/Sources/Subs.php
Линия: 631
Активен

natrapnic

  • SuperUploader
  • Карма: +2/-10
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 27, 2008, 12:48:16 pm
  • Публикации: 21
  • Торент Клиент: uTorrent
Re: Проблем голям !
« Отговор #85 -: Ноември 24, 2008, 06:46:34 pm »
:)
Торети винаги , ще има не само в гигантите А,З а и като demonoid.com
http://thepiratebay.org/ регистрациите са сфободни и има близо 2,000,000 торента
Аз от там си свалям повечето неща.
Р2Рбг дано ви има
влезте тука и си намерете тракер които ви подхожда http://torrent.start.bg/ пално е с търсачки, и чужди тракери  ;)
 Когато варнете P2pbg.com. Иначе ще влизам и лафя с вас във форома :)
Активен

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Re: Проблем голям !
« Отговор #86 -: Ноември 24, 2008, 06:50:53 pm »
Офф стреснах се да не спряха и форума щото ми исписа това като си променях подписа.

Грешка с базата данни: MySQL server has gone away
Файл: /home/joro/smf/Sources/Subs.php
Линия: 631

Споко, и при мен излиза доста често, просто затварям тази страница и си отварям нова или пък връщам една страница назад!

Абе тия простаци, луди ни направиха, сега съм сигурна, че доста хора цъкат постоянно на сайта и проверяват!!!
А пък преди малко си търсих едни картинки из нета, ми то квато и дума да напиша винаги излизат поне половината със адрес на сайта, търсиш филми - същата работа, музика - отново, е явно някой много го доядя!!! >:(
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин

svenxxx

  • SuperUser
  • Карма: +21/-127
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 23, 2008, 07:41:13 pm
  • Публикации: 279
  • За повече контакти търсете разклонители
Re: Проблем голям !
« Отговор #87 -: Ноември 24, 2008, 06:55:17 pm »
Офф стреснах се да не спряха и форума щото ми исписа това като си променях подписа.

Грешка с базата данни: MySQL server has gone away
Файл: /home/joro/smf/Sources/Subs.php
Линия: 631

Споко, и при мен излиза доста често, просто затварям тази страница и си отварям нова или пък връщам една страница назад!

Абе тия простаци, луди ни направиха, сега съм сигурна, че доста хора цъкат постоянно на сайта и проверяват!!!
А пък преди малко си търсих едни картинки из нета, ми то квато и дума да напиша винаги излизат поне половината със адрес на сайта, търсиш филми - същата работа, музика - отново, е явно някой много го доядя!!! >:(

Не не че някой го е фанал яд на нас и сега за това са спрели тракера просто има вече нов закон и сега заради тия работи така става.А най вече са виновни пайнер да не им качваме тъпата мизерна чалга по тракерите си иначе ще ни затворят тракера дейба и чалгата.Ето още един факт чалгата е вревдна хора бягайте настрани.А относно това кой определя правилата както каза шефа по горе ония от горе заповядват а полицията си върше работата.Но пак казвам единствения изход е да се премести тракера на някой хостинг извън българия това е.
Активен

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Re: Проблем голям !
« Отговор #88 -: Ноември 24, 2008, 07:09:02 pm »
То това с тоя закон много странно, защо за едни има закон, а за други не!!! >:(
Явно някои тракери са с имунитет, сега се разцъках из нета, ми отворих поне 30-ина тракерчета дето си бачкат и си качват торентчета без никой да ги притеснява, еми, хубаво ние сме големи от нас започнаха, ама ако ще има закон, то тогава за всички да е, ако ще затварят тракери нека всички да затворят, ако ли пък не дайте да си изберем взаимно един тракер, да наблъскаме нашите торенти там и него да затворят, после следващият и така...

Все си мислех, че Демокрация означава Равенство, но явно не е точно така, при нас мирише още на комунизъм, за едни всичко може и е разрешено, пък другите в калта.... >:(
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин

svenxxx

  • SuperUser
  • Карма: +21/-127
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 23, 2008, 07:41:13 pm
  • Публикации: 279
  • За повече контакти търсете разклонители
Re: Проблем голям !
« Отговор #89 -: Ноември 24, 2008, 07:15:37 pm »
Ами да тука си прав има още много тракерчета които си бачкат това не е честно така.А след това спиране дори и да пуснем тракера което ме съмнява освен ако не се качи на хостинг извън България ще сме загубили доста потребители защото като не могат да теглат торенти кво ли ще си кажат "не можем да теглим торенти в тоя тракер няма да стъпа повече".Ох просто ми писна от разправии или по точно дикусии колко ни е тъпа държавата с две думи нямам думи.
Активен