www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 38   Надолу

Автор Тема: Проблем голям !  (Прочетена 230620 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

momomomo

  • User
  • Карма: +0/-3
  • Неактивен Неактивен
  • :Ноември 19, 2008, 11:57:24 pm
  • Публикации: 3
Re: Проблем голям !
« Отговор #105 -: Ноември 25, 2008, 12:10:17 am »
rapidfire не става на въпрос за обикновената полиция а за НСБОБ или ГДБОБ
Активен

raddiz

  • V.I.P.
  • Карма: +745/-759
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юли 04, 2008, 05:17:48 pm
  • Публикации: 4953
Re: Проблем голям !
« Отговор #106 -: Ноември 25, 2008, 12:16:38 am »
Това за което скачахме и сега го няма ,но го искам за себе се ,за децата си , за всички...и винаги.

Активен

todorov110

  • V.I.P.
  • Карма: +263/-642
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Май 15, 2007, 09:48:37 pm
  • Публикации: 4077
  • Торент Клиент: uTorrent
Re: Проблем голям !
« Отговор #107 -: Ноември 25, 2008, 12:19:17 am »
Битката може и да е загубена, но не и войната  ;)

Коя война ,първа балканска,втора балканска,първа световна,втора световна ?
« Последна редакция: Ноември 25, 2008, 12:28:13 am от starsssss »
Активен

starsssss

  • Гост
Re: Проблем голям !
« Отговор #108 -: Ноември 25, 2008, 12:26:35 am »
Цитат
Коя война ,първа балканска,втора балканска,първа световна,втора световна ?

Тази, за която се борим тук - сега... тази война, която на всяка цена трябва да спечелим всички заедно с общи усилия ... и да натрием носовете на "онези"... да им покажем, че няма да е тяхната воля!
Активен

bobi73

  • SuperUploader
  • Карма: +94/-170
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 21, 2007, 05:29:10 pm
  • Публикации: 342
Re: Проблем голям !
« Отговор #109 -: Ноември 25, 2008, 12:40:29 am »
Не мисля , че нещо толкова обичано ще се загуби. Мисля , че това си е нашия сайт (тракер) или както желаете , така го наречете. НИКОЙ не може да ни отнеме общуването. Приятели заедно сме както винаги.
Активен

ogi_nenchev

  • SuperUploader
  • Карма: +480/-3
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Август 23, 2008, 06:14:16 pm
  • Публикации: 678
  • Торент Клиент:
  • Профил в bpoke.com: oginenchev
Re: Проблем голям !
« Отговор #110 -: Ноември 25, 2008, 12:56:06 am »
Аз имам 15 годишна дъщеря и ако тя се снима гола или полугола не бих търсил вина в тракера на който евентуално е качен видеоклипа. Друг е въпроса законно ли е.
Собсвеника на тракера знае най-добре защо  се стигна до затваряне на р2рbg и дали е справедливо! Съжалявам , че не се познаваме с M. Schumacher защото смятам , че щяхме да си допаднем.
Но..... Тези закони не са наши !!!
Те даже /най-вероятно/не са приети със КВОРУМ /както стана ясно от новините/ , а са ни натресени от US и EU и просто малодушните ни политици са ги приели за разлика от холандците например , където може да съществуват тракери , може да пушиш трева и можеш да гледаш полуголи жени и без да имаш интернет!!!
Колкото до авторските права  - артистите и певците са си получили хонорара.
Разходите по производсвото на филма най-често се избиват още от премиерите, а певците печелят от турнета и изпълнения по заведения и клубове.
Но не ...
Не им стигат тези приходи на разпространителите!
Трябва да печелят още и още и още...
Ако ми пее на живо е друго ,но за запис на електонни импулси на диск не плащам!
Да вземем например строителите. Строят апартамент , продават ти го и на стената в хола са написали: Нямате право да го отдавате под наем ,да публикувате снимки от него или да чукате непълнолетни в кухнята.  Е питам ви: Ще го купите ли тогава?
По дяволите купил съм си диска и ще правя с него каквото си искам!
Ако продължава така : Нас да ни подтискат пък ние да се примиряваме, скоро разпространителите ще ни съдят и затова ,че музиката ,която слушаме се чува и извън дома ни или ,че съм си принтирал Бритни Спиърс гола от времето когато беше "девствена".
« Последна редакция: Ноември 25, 2008, 01:23:26 am от ogi_nenchev »
Активен

bobi73

  • SuperUploader
  • Карма: +94/-170
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 21, 2007, 05:29:10 pm
  • Публикации: 342
Re: Проблем голям !
« Отговор #111 -: Ноември 25, 2008, 01:02:49 am »
И нещо друго. Ние сме БЪЛГАРИ и уважаваме нашия език. Всеки един от ЕКИПА ни ще ви каже това.Това е единственото и най-важно правило за да бъдете в ЕКИПа ни.
Активен

bobi73

  • SuperUploader
  • Карма: +94/-170
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 21, 2007, 05:29:10 pm
  • Публикации: 342
Re: Проблем голям !
« Отговор #112 -: Ноември 25, 2008, 01:11:38 am »
Битката може и да е загубена, но не и войната  ;)

Коя война ,първа балканска,втора балканска,първа световна,втора световна ?
Сети се сам , приятелю. И реши на чия страна си. Ако желаеш да те ограничават. Твоя воля ( ако имаш такава де).
Активен

rapidfire

  • User
  • Карма: +1/-1
  • Неактивен Неактивен
  • :Юли 21, 2007, 06:22:50 am
  • Публикации: 4
mo...mo
« Отговор #113 -: Ноември 25, 2008, 01:17:06 am »
Е И? Какво както са те?

И ако не се бъзикаш, не е лошо да пишеш правилно абревиатурите. НСБОП.
 Иде от Борба с Организираната престъпност, не от народното вариво


Цитат
Абе дори и да спрат всички тракери в БГ накрая ще стане така,че ще има срив в икономиката!Те сами не осъзнават,че:

Заплата - 300лв
Парно    - "Х" лв (100+++)
Ток       - "Х" лв (50+++)
Телефони-"Х" лв (50+++)
ГРУБО остават 100,разделено на 30/31 дни = 3лв на ден!!!За 2+ членно семейство???
Ами храна,вода,празници идват...и какво ли още не!!!Естествено на никои със заплата над 1000лв не му пука,но когато стигне до неговото гърло реве!!!

Извода е,че просто накрая България няма да внася дискове,филми и т.н.,защото едвали ще има смисъл 100 000 ГРУБО човека да си купуват неща 1/2 пъти в месеца!!!

Наистина над 50% са със НЕДОСТАТЪЧНИ ЗАПЛАТИ за ИЗХРАНВАНЕ,а да не говорим за ЕКСТРИ!!!

Аз,ако можех щях да спра всички тракери в България(до един)всеки,които има нуждата да си тегли от външни и да видим накрая дали като сме окастрени ИКОНОМИКАТА ще се подобри!!!!

Има 2 варианта:
-Всички под 18 си изказват мнението,помагат и какво ли още не,за да стане ясно ЧЕ НИЕ СМЕ ТЕЗИ,които ВЛАДЕЯТ държавата!!!
-След 18 айде навън!!!Тва е...


НИЕ НЕ СМЕ БЪДЕЩЕТО,НИЕ СМЕ НАСТОЯЩЕТО!!!БЪДЕЩЕ НЯМА!!!

Питам г-жата:
-Госпожо за какво са ми тези неща,които учим?
-За да може един ден да изхранваш семейството си!За да си имаш хубава работа.....-отговори тя!
-А дали има смисъл да съм с 3 висши,ако когато си направя собствен бизнес,който конкурира някоя мутра,съм следващия....мъртвец!!!
Седи и мълчи!!!Какво да ви кажа!?

Не съм за краденето на каквато и да е собственост!!!Напротив с гордост бих си купувал всичко,което тегля!!!Но когато го купувам искам да знам,че тези пари са за това,а не че с тях съм могъл да изкарам още 2/3 дни...вместо да гладувам на тъмно и студено,но със дисковете и музиката?!



(И само да вметна...проблем е,че ни тъпчат,но проблема не е в това,че никои не се репчи,а в това,какво идва след репченето!!!Аз сега мога да стана и да кажа,каквото мисля,но в следващия момент,както четох по-горе...ще бида доста бит на път за полицията....!!!!А на Станишев мога да кажа:Няма мечти,когато няма живот!)

Някой от вас дава ли си сметка, колко горчивина има в този пост? И колко страшно ще звучи ако действително някой, който няма 18 пише "БЪДЕЩЕ НЯМА" с три удивителни?


Иначе в световен мащаб проблемът с торентите е друг. Но това е много дълга тема.
Активен

lndfasa

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 19, 2008, 11:52:53 am
  • Публикации: 1
Re: Проблем голям !
« Отговор #114 -: Ноември 25, 2008, 01:21:50 am »
такмо взе да ми харесва ту  жалко а и верно замунда и арена за6то са недосегаеми и си4ко да махнат е муле не могат лол :)
Активен

bobi73

  • SuperUploader
  • Карма: +94/-170
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 21, 2007, 05:29:10 pm
  • Публикации: 342
Re: Проблем голям !
« Отговор #115 -: Ноември 25, 2008, 01:25:28 am »
Жал ми е за Българина. Ще го върнат в ерата на куфарната търговия.
Ще ви кажа един анекдот:
Колко стува най-новото у вас?
Ние сме интелигентни т.е. колкото носителя.
И отново да живее куфарната търговия.Да им заседне на монополистите.
А обикновения ЧОВЕК да си умира.
На кой му пука все пак ?
Лично на мен ми пука за БЪЛГАРИЯ.
Активен

bobi73

  • SuperUploader
  • Карма: +94/-170
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 21, 2007, 05:29:10 pm
  • Публикации: 342
Re: Проблем голям !
« Отговор #116 -: Ноември 25, 2008, 01:28:45 am »
такмо взе да ми харесва ту  жалко а и верно замунда и арена за6то са недосегаеми и си4ко да махнат е муле не могат лол :)
Те са чужденци приятелю. Нямат смелост да се нарекат БЪЛГАРИН. И за това оцеляват. И като чужденци са недосегаеми. Както безработния  германец осъдил държавата (не родината) ни преди година , карайки ме да не се гордея с това , че съм българин в БЪЛГАРИЯ.
« Последна редакция: Ноември 25, 2008, 01:44:14 am от bobi73 »
Активен

bobi73

  • SuperUploader
  • Карма: +94/-170
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 21, 2007, 05:29:10 pm
  • Публикации: 342
Re: Проблем голям !
« Отговор #117 -: Ноември 25, 2008, 04:34:31 am »
Аз ще съм тук. За да се научите на книжовния български език. Каквито са правилата на сайта ни.
Активен

GoDLeV

  • SuperUploader
  • Карма: +2/-2
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Ноември 06, 2007, 09:58:17 pm
  • Публикации: 11
  • Торент Клиент:
  • Профил в bpoke.com: godlev
  • what the fcuk...
    • WWW
Re: Проблем голям !
« Отговор #118 -: Ноември 25, 2008, 05:18:53 am »
Аз имам 15 годишна дъщеря и ако тя се снима гола или полугола не бих търсил вина в тракера на който евентуално е качен видеоклипа. Друг е въпроса законно ли е.
Собсвеника на тракера знае най-добре защо  се стигна до затваряне на р2рbg и дали е справедливо! Съжалявам , че не се познаваме с M. Schumacher защото смятам , че щяхме да си допаднем.
Но..... Тези закони не са наши !!!
Те даже /най-вероятно/не са приети със КВОРУМ /както стана ясно от новините/ , а са ни натресени от US и EU и просто малодушните ни политици са ги приели за разлика от холандците например , където може да съществуват тракери , може да пушиш трева и можеш да гледаш полуголи жени и без да имаш интернет!!!
Колкото до авторските права  - артистите и певците са си получили хонорара.
Разходите по производсвото на филма най-често се избиват още от премиерите, а певците печелят от турнета и изпълнения по заведения и клубове.
Но не ...
Не им стигат тези приходи на разпространителите!
Трябва да печелят още и още и още...
Ако ми пее на живо е друго ,но за запис на електонни импулси на диск не плащам!
Да вземем например строителите. Строят апартамент , продават ти го и на стената в хола са написали: Нямате право да го отдавате под наем ,да публикувате снимки от него или да чукате непълнолетни в кухнята.  Е питам ви: Ще го купите ли тогава?
По дяволите купил съм си диска и ще правя с него каквото си искам!
Ако продължава така : Нас да ни подтискат пък ние да се примиряваме, скоро разпространителите ще ни съдят и затова ,че музиката ,която слушаме се чува и извън дома ни или ,че съм си принтирал Бритни Спиърс гола от времето когато беше "девствена".

много стойностен отговор... !!!

ще цитирам посланието от torentz.hit.bg

Цитат

P2P не е пиратство, p2p е маркетинг.

Всъщност, ако вашата музика или филм НЕ се тегли по p2p трябва да се замислите!

Ако неможете да я разпространите дори безплатно, как очаквате да продавате този продукт, тъпо а?

За какво е цялата p2p война? ОЧЕВИДНО е че не е за правилно и грешно, тук става дума за сила и власт.

Властта да сме контролирани какво четем, гледаме, слушаме и мислим.



с тази симулирана (нереална) световна криза и с тея промити мозъци на голяма част от населението всички сме роби на големите... малко хора го осъзнават защото имат що-годе нормални условия за живот и не се замислят какво става около тях, но ако беше като едно време с камшици и вериги определено вече щеше да има БУНТ!

дори и да тръгнеш да правиш БУНТ нещо срещу големите ще те смачкат чрез най-мощния камшик който някога е бичувал хората - имам предвид ТЕЛЕВИЗИЯТА!

Дано поне schumaher да си няма проблеми със властите - така или иначе аз вярвам че някой ден ще им светне на хората кой кой е, и кой избира съдбата ти...
Активен

BAJDOBRI

  • V.I.P.
  • Карма: +117/-126
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Април 16, 2008, 04:19:15 pm
  • Публикации: 1529
Re: Проблем голям !
« Отговор #119 -: Ноември 25, 2008, 10:29:26 am »
Здравейте Българи,патриоти,братя и сестри...
Нещо ново,да не съм пропуснал нещо от вчера вечерта,че бях на работа? ;D
Добре,че все още я има!Ей голяма криза,да ви кажа!Удари ни изведнъж,като с брадва ни посече,както и тука в сайта,че взех да се замислям,дали нещата не са свързани,а?  ???
Активен
Страници: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 38   Нагоре
« назад напред »