www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Проблем голям !  (Прочетена 230622 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
Re: Проблем голям !
« Отговор #255 -: Ноември 27, 2008, 10:05:23 am »
някой попита за дъ пайрът бей и техняи хостинг. Ще ви разкажа исторята и ще я подкрепя с цитат.
Те напоследък се хсотват в Швеция (в началото са били в Мексико но доставчика бързо е клекнал под огромният им трафик) , но напоследък и там започнаха да ги гонят. Момчетата се опитваха да намерят различнирешения, като едно от което беше да купят микродържавата Сийланд (платформа на 6 мили от брега на UK с 40 годишна история и правителство ... с основен бизнес уебхостинг и разни подобни магарии).
Очевидно след, като номера със Сийланд не е минал хората са започнали да търсят други места където копирайта да има такава тежест каквато и хартията върху, която е описан. И са ги намерили :)))
След дълги преговори с Ким Йонг Ил (съжалявам ако не го цитирам правилно) те се споразумяват да направят собствен дейта център в .... забележете - Северно Корейсткото посолство в Стокхолм. Като всички от екипа на TPB  получават северно корейстко гражнадство, а сайта пълна защита от Копирайт полицията.
С 2 думи докато комунизма не на власт в Корея торенто нема умре :))))))))
Да живее Ким Йоннг Ил :)) (некой казваше че комунистите били лошите - на ви са) Не говоря за тия дето ни управляват те са смрадливци!!!
Ето и цитат от сайта на ТПБ
Finally a permanent solution for the hosting.
Today we announce that we're moving some of our servers to the North-Korean Embassy in Stockholm, Sweden.

After lenghty discussions with the leader of North Korea Kim Jong-Il we have decided to start a cooperation.

Some of the reasons are the extremely good bandwidth agreement we get - redundant fibre links, redundant power with diesel to last for four years makes the colocation a very good deal for us.

We are also promised immunity against foreign copyright holders and all of the crew will get North Korean citizenships.

"One of the reasons that we're doing the move is also that the Swedish King still haven't granted us a visit with his daughter. This ignorance towards the cultural benefits of having a site like The Pirate Bay can not be ignored." says Tiamo, one of the founders of The Pirate Bay.

We would like to thank Kim Jong-Il for the opportunity and we would like all of our users to review their current feelings towards this great nation!

« Последна редакция: Ноември 27, 2008, 10:07:58 am от M.Schumacher »
Активен

brado

  • SuperUser
  • Карма: +2/-4
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Януари 08, 2008, 01:55:42 pm
  • Публикации: 51
Re: Проблем голям !
« Отговор #256 -: Ноември 27, 2008, 10:14:19 am »
Бурни ръкопляскания и отделни викове "УРА-а-а-а"  ;D
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
Re: Проблем голям !
« Отговор #257 -: Ноември 27, 2008, 10:20:46 am »
Аз мсиля  , че английския текст направо няма нужда от коментар
« Последна редакция: Ноември 28, 2008, 01:36:13 am от bobi73 »
Активен

pepina50

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Септември 28, 2008, 01:24:01 pm
  • Публикации: 1
Re: Проблем голям !
« Отговор #258 -: Ноември 27, 2008, 11:28:14 am »
Като чета всичко ,което сте написали се замислям дали наистина имам проблем т.е. толкова много искам всеки ден да се прибера в България или ще имам наистина проблем ако се прибера. Не изнасяйте тракера ИЗНЕСЕТЕ СЕ ВИЕ ,явно нещата няма да се оправят и 1000 години .В една празна държава няма да имат от какво да правят пари ....или може би ще ни последват с тяхните данъци ,такси и т.н.
Активен

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Re: Проблем голям !
« Отговор #259 -: Ноември 27, 2008, 11:51:22 am »
За какво говорим??? Всеки ден слушам за това, как нашите сънародници зад граница, трябва да се приберат в милата си родина България, как трябва да спрем изтичането на мозъци, как младежта трябва да работи и се развива в родината си, но действителността всъщност е много по-различна и жестока, всеки един младеж, няма търпение май да навърши 18 и да се изнесе на някъде, явно това не е в резултат от добрият и прекрасен живот, който води!
Еми скъпи ми управляващи, явно трябва сериозно да се замислите по този въпрос, защо нашите деца предпочитат да живеят като роби по чуждите земи, инженери да мият чинии по ресторанти и да метат улици, учители да гледат старци, професори да берат маслини и т.н. и т.н., примерите са безброй!
Защо пиша това? Еми защото гледах едно видео, което по всяка вероятност е направено от някое добро и красиво българско дете, съдържанието на това видео ме потресе, огорчи и ме накара да се замисля, това ли е бъдещето за нашите деца в България???

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=V9JfHLGsScA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=V9JfHLGsScA</a>
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин

lazarelli

  • SuperUser
  • Карма: +10/-8
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 26, 2008, 09:43:53 am
  • Публикации: 97
Re: Проблем голям !
« Отговор #260 -: Ноември 27, 2008, 02:05:48 pm »
Ами че те Стамболова затова са го пушнали - защото е бил истински българин
Убит е със сабя във файтона му ! :) ;) >:(
Активен
Не дразни Лъва когато спи!

MrsSmith

  • SuperUploader
  • Карма: +1035/-1551
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Юли 24, 2008, 01:55:44 pm
  • Публикации: 3414
Re: Проблем голям !
« Отговор #261 -: Ноември 27, 2008, 02:47:55 pm »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=V9JfHLGsScA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=V9JfHLGsScA</a>


  Много ми се искаше да се въздържа и да не кажа нищо.Но уви, това клипче ме провокира. От 16 годишна преминавам през „поредната криза” с надеждата, че ще се „оправим”. Но мисля, че премина времето на надеждата.Вече знам , че няма да се „оправим”.Ние сме емигранти в собствената си държава и това няма да се промени.Всеки ден ще се намери някой, който да ти напомни, че не си желан тук.Всеки ден ще се сблъскаш с поредния абсурд, с който трябва да се примириш. Защото няма друг начин. Никой не желае децата ни. Сами се борим за тях и за тяхното „успешно” съществуване. Стискаме зъби и купуваме безумно скъпите дрехи, безумно скъпите бебешки храни.Осигуряваме им допълнително качествено образование, защото „милото и родно” училище го е докарало до там, че сутрин като им пожелаем „Приятно училище”да не знаем децата ни дали ще се върнат живи и здрави . Знаем, че ни изнудват. Знаем , че ни лъжат.Знаем, че се възползват от нас. Но те не знаят, че не могат да ни отнемат и малкото достойнство, което ни е останало.Защото избор винаги ще има! 
  А
p2pbg.com
  притежава един особен магнетизъм, който не би могъл да се погребе току-така!
« Последна редакция: Ноември 27, 2008, 03:47:05 pm от MrsSmith »
Активен
Приготви се да дадеш всичко от себе си или нищо няма да получиш в замяна.

dunia53

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 20, 2008, 01:20:05 pm
  • Публикации: 1
Re: Проблем голям !
« Отговор #262 -: Ноември 27, 2008, 03:48:05 pm »
Един от най хубавите сайтове за мен,винаги тук съм намирала всичко което ме е интересувало предложено така,че да нямаш трудности при намирането.А също и от другите спрени сайтове имаше какво да намери човек,но явно някои къде от неколегиалност къде от неразбиране са склонни да направят съществуването на другите невъзможно.Но Вие дерзайте и с помощта на вашите почтатели се надявам отново да сте сред нас
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
Re: Проблем голям !
« Отговор #263 -: Ноември 27, 2008, 04:38:18 pm »
;( вече не ми се влиза в сайта ... надявам се да са доволни хората, който го причиниха. някой ден ще им го върна ... много помня ей... многоо
« Последна редакция: Ноември 27, 2008, 04:40:07 pm от M.Schumacher »
Активен

bobi73

  • SuperUploader
  • Карма: +94/-170
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 21, 2007, 05:29:10 pm
  • Публикации: 342
Re: Проблем голям !
« Отговор #264 -: Ноември 27, 2008, 05:30:09 pm »
Шефе стига. На мен ми се влиза и ще влизам в сайта.
« Последна редакция: Ноември 28, 2008, 01:37:26 am от bobi73 »
Активен

reni999

  • V.I.P.
  • Карма: +85/-39
  • Неактивен Неактивен
  • :Септември 29, 2007, 04:40:06 pm
  • Публикации: 720
Re: Проблем голям !
« Отговор #265 -: Ноември 27, 2008, 06:26:32 pm »
Все още всяка сутрин като стана ,първата ми работа е да влеза в сайта,какво да се прави ,навик :) :)Трудно ще ме откажат от това.Макар и без торенти пак си го харесвам,и сайта,и идеята,и многото хора които я подкрепят.Ето за това ще продължавам да влизам в сайта,това е моя избор и аз имам право на него.Това право никой не може да ми го отнеме.....
Активен

brado

  • SuperUser
  • Карма: +2/-4
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Януари 08, 2008, 01:55:42 pm
  • Публикации: 51
Re: Проблем голям !
« Отговор #266 -: Ноември 27, 2008, 06:28:28 pm »
;( вече не ми се влиза в сайта ... надявам се да са доволни хората, който го причиниха. някой ден ще им го върна ... много помня ей... многоо
Шуми, надявам се нещата да се наредят някак. Аз ще продължавам да посещавам сайта. Не се предавай, майната им на всички боклуци...
П.П.: Дори, не съм съгласен да ги оневиняваш, като казваш, че са си вършили работата, защото това работа ли е  - да разваляш работата на други хора. Това е деструкция. #$@*&^%@# не мога да не ги псувам тези п....
« Последна редакция: Ноември 27, 2008, 06:34:43 pm от brado »
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
Re: Проблем голям !
« Отговор #267 -: Ноември 27, 2008, 07:31:19 pm »
gledam che se poluchava tarseniq efekt vse po malko hroa posehtavat saita
:(
Активен

todorov110

  • V.I.P.
  • Карма: +263/-642
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Май 15, 2007, 09:48:37 pm
  • Публикации: 4077
  • Торент Клиент: uTorrent
Re: Проблем голям !
« Отговор #268 -: Ноември 27, 2008, 07:34:44 pm »
Мисля,че си прав,но дали е само за момента.Снощи беше добре
Активен

botchin

  • SuperUploader
  • Карма: +2/-0
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 18, 2008, 04:45:58 pm
  • Публикации: 5
Re: Проблем голям !
« Отговор #269 -: Ноември 27, 2008, 07:39:58 pm »
Сигурен съм, че знаеш колко сме. Просто не вземаме участие. Чакаме Вашето решение
Активен