За www.p2pbg.com > Прочети преди да ползваш

Създаване на торенти!

<< < (2/15) > >>

M.Schumacher:
Отиваш в секция торенти харесваш си някои филм цъкаш на името му и там трее да ти пише Торент:ИМЕТО НА ФИЛМА кликваш на подчертаното и го теглиш торента после му даваш save..отиваш си на торент програмата и гледаш в горния ляв ъгъл копчето отвоти(отваряне на торента)и му посочваш папката в която си сложил торента...по подробно не мога.ако нещо не разбираш пиши;)насреща сам да помагам с каквото мога:)

az_:
Днес качих 3 торента и след това като въведа нещата и избера изпращане и увисва, като накрая ми дава Problem loading page.

Малко HELP по въпроса. Гледам, че другите си качват.

M.Schumacher:
dnes sam kachil savsem malko torenti utre shte kacha ako ima problemi shte pisha tuka i ako nqkoi drug ima podoben probem da mi prati PM

kitkat:
Цитат на: az_>>>>Днес качих 3 торента и след това като въведа нещата и избера изпращане и увисва, като накрая ми дава Problem loading page.

Малко HELP по въпроса. Гледам, че другите си качват.<<<<
E при мен днес се появи същият проблем, цял ден се опитвам да кача един торент и ми дава Problem loading page! И аз не знам що става така ама продължавам да опитвам!

M.Schumacher:
nai vroqtnata prichina e problemi s internet vrazkata vi sluchvalo se e drug pat s drugi useri i smen sashro

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница