www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Предложение  (Прочетена 148198 пъти)

0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

blackie

  • Гост
Re:Предложение
« Отговор #345 -: Февруари 15, 2010, 06:39:35 pm »
 Имам въпрос, който може да се приеме и като предложение   :)

Трябва ли дълго време неактивни торенти да седят без сийд и когато сложиш същия, но със сийд, който дълго би седял в тракера, някой чевръст модератор, като skandity например да ти го забърше набързо със следното съобщение:

Торента Ви: Между два свята (2007) / Slipstream - DVD-Rip беше изрит поради следната причина: Този торент се дублира с http://www.p2pbg.com/index.php?page=torrent-details&id=8b0d8fbb90de7d1a6d6a05cc2d9a66515db4e3ce Моля проверявайте с търсачката!


П.П. Може и да не съм прав, но ако на някой му се гледа този филм, да провери в другите тракери!!!

"Стават и грешки" - казал коня и слезнал от дон Кихот. Аз също съм трил торент по подобен начин, след което се извиних на ъплоудъра. Понякога в бързината може и да не се види всичко, като например, че другия торент е нямал сийд. Моля не упреквайте екипа. Всички се трудят неуморно за да се поддържа сайта, без никакво заплащане.  И ние сме хора и грешим, не сме машини. Имайте впредвид че сме една шепа хора, а останалите са хиляди. Не можем да сме навсякъде.
Нека и аз отправя ено предложение. Ъпа след като е видял торент който няма сийд, нека го ресийдне. Или ако не може да се ресийдне да пише на някой от модераторите, че го е качил и стария няма сийд и ние ще решим проблема ;)
« Последна редакция: Февруари 15, 2010, 10:12:04 pm от pepsi81 »
Активен

blackie

  • Гост
Re:Предложение
« Отговор #346 -: Февруари 15, 2010, 11:16:34 pm »
"Стават и грешки" - казал коня и слезнал от дон Кихот. Аз също съм трил торент по подобен начин, след което се извиних на ъплоудъра. Понякога в бързината може и да не се види всичко, като например, че другия торент е нямал сийд. Моля не упреквайте екипа. Всички се трудят неуморно за да се поддържа сайта, без никакво заплащане.  И ние сме хора и грешим, не сме машини. Имайте впредвид че сме една шепа хора, а останалите са хиляди. Не можем да сме навсякъде.
Нека и аз отправя ено предложение. Ъпа след като е видял торент който няма сийд, нека го ресийдне. Или ако не може да се ресийдне да пише на някой от модераторите, че го е качил и стария няма сийд и ние ще решим проблема ;)


     от pepsi81


Значи сега да чакам извинение, така ли?!
Виж ся, драги ми  pepsi81, аз не съм от тези, дето ще се засегнат заради изтрит торент, имам доста в тракера Ви, при това мисля, че качествени. Вчера беше ден за прошка и макар че това е втора "грешка" за последните два дни с мой торент - прощавам ви...

Сигурно обаче си разбрал, че ме дразни това "вмъкване" в мой пост. Не ми е ясно защо го правиш, мислиш че така изглеждаш по-велик ли?!
Дреме ми на оная работа, че сте малко и сте бързали!!! Щом не можете да се справяте назначете още хора или се откажете, но не демонстрирайте некадърност!!!


И още един път напомням: Писането в постовете на друг е проява на ниска култура!
Активен

pepsi81

  • TV Rip
  • SuperUploader
  • Карма: +435/-66
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 18, 2008, 10:33:06 pm
  • Публикации: 1558
  • По-добре як и тъп, отколкото само тъп
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6 Firefox 3.6
Re:Предложение
« Отговор #347 -: Февруари 15, 2010, 11:41:24 pm »
Добре щом мислиш, че с писане в друг пост ще ми стане по-висока културата ще го напиша в друг пост.
Знам, че ти дреме на оная работа, че сме малко, но пък на мен ми дреме на оная, че са ти изтрили торент. Не съм от вчера в сайта, както знам че и ти не си от вчера. Знам ти предишните регистрации, още преди да стана толкова "велик" че да мога да "вмъквам" в чужди постове. Знам и че заради един изтрит торент няма да си тръгнеш от сайта. А за това дали да назначим още хора ние си знаем. Нямаме намерение да наемаме целия тракер в екипа.
Докато говореше за култура, можеше да ресийднеш другия торент
Активен

blackie

  • Гост
Re:Предложение
« Отговор #348 -: Февруари 15, 2010, 11:54:02 pm »
 E те това вече е мъжка приказка!  :)

Другият торент няма да ресийдна, защото е срам за ъп от моят ранг, а тея оправдания за бързане, малко хора и голяма заетост вече съм ги слушал от старсетууу, гледай да не те споходи нейната участ!!!
  ;D

Ади лека сега, утре ще го сложа заради skandity, торента де.   ;) ;D ;D ;D

« Последна редакция: Февруари 17, 2010, 09:09:34 pm от blackie »
Активен

антониоооо

  • SuperUser
  • Карма: +2/-5
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Декември 14, 2007, 12:34:24 pm
  • Публикации: 26
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6 Firefox 3.6
    • WWW
Re:Предложение
« Отговор #349 -: Март 01, 2010, 07:12:50 pm »
Здравейте,и аз имам едно предложенийце,ако може да се направи секция Азиатски филми,че започнаха да ги правят и тях на килограм  ;D ,пък и има хора дето мн. се интересуват от тези филми.Така,като цъкнеш на категорията и ще става много по-бързо.

А щях да забравя,ако може да ми оправите пола в тракера,че съм го объркал.Мъж съм.
Това последното е за да не пиша и в друга тема.
Благодаря предварително. :)


Нарушена точка 3 от
  ПРАВИЛАТА 
.
Забранява се всякакъв вид спам или опити за рекламa на сайтове и продукти , както и чрез лични съобщения. Напомняме Ви, че личните съобщения се филтрират. Наказанието за подобно деяние е бан на IP адреса ви без предупреждение.

редактирано от Bradat
 
« Последна редакция: Март 02, 2010, 01:18:57 am от Bradat »
Активен
" style="border:0

Има само две неща на този свят,които са безкрайни:ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ и ВСЕЛЕНАТА.За второто не съм сигурен.

Алберт Айнщайн

антониоооо

  • SuperUser
  • Карма: +2/-5
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Декември 14, 2007, 12:34:24 pm
  • Публикации: 26
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6 Firefox 3.6
    • WWW
Re:Предложение
« Отговор #350 -: Март 02, 2010, 02:07:56 am »
значи получавам картон,затова,че искам да помогна на някои ъпове,които нямат регистраций в големи м/ународни тракери и правят само мирори от др. бг. тракери.А пък за бана знаеш че няма да баннеш само мен,а още доста хора от моята мрежа.

Опитвах се само да помогна.
Активен
" style="border:0

Има само две неща на този свят,които са безкрайни:ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ и ВСЕЛЕНАТА.За второто не съм сигурен.

Алберт Айнщайн

vasetoo

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 17, 2009, 09:08:41 am
  • Публикации: 1
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.8 Firefox 3.5.8
Re:Предложение
« Отговор #351 -: Март 06, 2010, 03:28:44 pm »
Нарушена точка 3 от
  ПРАВИЛАТА 
.
Забранява се всякакъв вид спам или опити за рекламa на сайтове и продукти , както и чрез лични съобщения. Напомняме Ви, че личните съобщения се филтрират. Наказанието за подобно деяние е бан на IP адреса ви без предупреждение.

редактирано от Bradat
« Последна редакция: Март 07, 2010, 05:56:24 pm от Bradat »
Активен

blue_ocean

  • Гост
Re:Предложение
« Отговор #352 -: Март 22, 2010, 08:54:42 pm »
Най - ми е трудно когато качвам компилации
в които са събрани няколко жанра ...... ???
Какъв жанр да посоча  ?
Може ли да се направи  нещо по този въпрос ? 

Благодаря  Ви предварително !  :)
Активен

cecinikolov

  • V.I.P.
  • Карма: +72/-88
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Декември 11, 2008, 08:04:19 pm
  • Публикации: 269
  • Торент Клиент:
  • Отбор:
  • ultra blue fans
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6 Firefox 3.6
    • WWW
Re:Предложение
« Отговор #353 -: Март 22, 2010, 10:51:06 pm »
Здравейте,
имам едно предложение относно торентите в раздел филми, макар че може да се приложи и в другите категории.Може това да е предлагано вече и се извинявам предварително ако е така.
Тези който качваме редовно филми пък и всички потребители сме виждали по няколко релийза на даден филм.Това е добре когато са във възходящ ред, тоез CAM - TELESYNC - DVDscr и т.н.Но има много случай в който е качен филм DVDRip с технически данни:
Video: 1197 Kbps, 512*224 (2.25:1), at 25.000 fps, MPEG-4
Audio: 128 Kbps, 44.1 KHz, 2 channels, MP3
след него се качва пак DVDRip но с по-лоши тех.данни.Искам да отбележа че това и аз съм го правил.
Та мисълта ми е не е ли по-добре да се качват филми само с по-добро качество от предходните.Така няма да се трупат излишни торенти.По-добре е качеството от количеството предполагам че повечето ще се съгласите с мен.
Поздрави.
« Последна редакция: Март 22, 2010, 10:52:52 pm от cecinikolov »
Активен

Не отговарям на ЛС написани на маймуница!

jodecicall

  • Агресивен Дипломат
  • SuperUploader
  • Карма: +286/-169
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 20, 2008, 11:13:07 am
  • Публикации: 740
  • Обичай враговете си! Това ги кара да полудяват...
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 7.0 MS Internet Explorer 7.0
Re:Предложение
« Отговор #354 -: Март 22, 2010, 11:51:08 pm »
Най - ми е трудно когато качвам компилации
в които са събрани няколко жанра ...... ???
Какъв жанр да посоча  ?
Може ли да се направи  нещо по този въпрос ? 

Благодаря  Ви предварително !  :)

Здравейте!
 
Принципно, ако вие правите компилацията е правилно да събирате песни от един жанр. Освен ако това не е някаква класация или просто вашите любими песни. Тогава спокойно можете да изпозвате жанр: друг.
 
Поздрави !!!
Активен

bobbyy87

  • Гост
Re:Предложение
« Отговор #355 -: Април 12, 2010, 03:24:08 pm »
Аз имам предложение на всеки потребител в профила му да се изписва точния брой сийдвани торенти за да знае човек във всеки един момент как се движи.Това го има в повечето тракери. :)
« Последна редакция: Април 12, 2010, 03:28:57 pm от bobbyy87 »
Активен

raddiz

  • V.I.P.
  • Карма: +745/-759
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юли 04, 2008, 05:17:48 pm
  • Публикации: 4953
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Re:Предложение
« Отговор #356 -: Април 12, 2010, 04:30:20 pm »
НСБОП(точка)!
Активен

Namik

  • SuperUser
  • Карма: +0/-1
  • Неактивен Неактивен
  • :Август 05, 2010, 01:52:29 pm
  • Публикации: 9
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Netscape 9.0.0.5 Netscape 9.0.0.5
Re:Предложение
« Отговор #357 -: Септември 03, 2010, 12:01:19 am »
Цитат
Имам предложение да направиш класация където потребителите да гласуват и за всяко гласуване на един линк да получават 2 Сийд Бонус точки така хем ще имаме трафик хем гласове в сответните сайтоверхем повече потребители а те са:http://realtop.net/ , http://bgchart.net/ , http://bgtop.net/ , http://www.bulgariantop.com/ , http://bgtop100.com/.


така предложението ти криво ляво,горе доло,много или малко е добро за теб и мен,искам да те питам само някой неща

1. кой ще ти разбере от тея сайтове на кое място е www.p2pbg.com като се слиза най-често там защото са гласували за някой сайт... никой нети гледа кой сайт на кое място е повярвай ми

2.защо преди да си пуснеш предложението нехвана да прегледаш малко форума и да видиш че вече има такава тема ?

3.в тази тема която вече съществува шефа каза че неги иска тези простотий защото илиза че един вид караме насила потребителите да гласуват за сайта

4.неви ли писна вече да ни занимавате с глупави предложения и въпроси .. писна ми като се прибера от работа и като вляза в сайта (понеже си ми е и начална страница на мозилата) да си гледам пощата с всевъзможно тъпи въпроси ... ето ти последното ЛС което прочетох "за 9/11 може да се поспори... :) но няма да го правя... O:-" ствана на въпрос за в темата "Числото в снимката" е аре кажи ми кво да му отоговоря ?



По-рано бях написал коментар, че не е нужно да се гледа правописа, поправям се!!!
Активен

amutafov

  • V.I.P.
  • Карма: +2/-3
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 19, 2008, 08:51:29 am
  • Публикации: 14
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.9 Firefox 3.6.9
Re:Предложение
« Отговор #358 -: Септември 12, 2010, 09:02:25 pm »
имаше едно време статистика в тракера - за най-активни, за свалили най-много, най-малко и други такива. забавно и интересно беше. имаше и малко състезателен ефект
Активен

rumen29

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Август 23, 2008, 02:28:16 am
  • Публикации: 1
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 3.6.9 Firefox 3.6.9
Re:Предложение
« Отговор #359 -: Октомври 12, 2010, 02:03:30 am »
някой може ли да качва великолепната шесторка моля :))))

Пишете на кирилица.
« Последна редакция: Октомври 14, 2010, 07:08:30 am от bygi »
Активен