www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Предложение  (Прочетена 148245 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

svenxxx

  • SuperUser
  • Карма: +21/-127
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 23, 2008, 07:41:13 pm
  • Публикации: 279
  • За повече контакти търсете разклонители
Re: Предложение
« Отговор #240 -: Ноември 23, 2008, 11:06:50 pm »
И аз съм съгласен с това.Но наистина както казва starssss по горе стоящите определят правилата.
Активен

vasilkg

  • V.I.P.
  • Карма: +667/-43
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Декември 16, 2007, 04:00:18 pm
  • Публикации: 606
Re: Предложение
« Отговор #241 -: Ноември 23, 2008, 11:16:24 pm »
Черната листа или Черния списък не е наше дело :(
Не сме си го измислили ние :(
За огромно наше съжаление и въпреки че ни се иска да сме "бяла държава" май няма да станем скоро такава :(
Всички искаме да качваме и теглим най-новото и най-доброто, но не става :(
Желая на всички здраве и щастие :)
Активен

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Re: Предложение
« Отговор #242 -: Ноември 24, 2008, 01:12:08 am »
Айде стига бе, това наистина е голяма гавра, ми май наистина няма скоро да станем "бяла държава", как може нещо което е пуснато за безплатно разпространение в нета да е  в черен списък??? Това направо е безумие, ми щом е безплатно значи може да се разпространява и така добива популярност! Виж ако е качено от диск, и го няма никъде в нета разбирам, ма това са пълни глупости, нали за това  е интернета, нали за това им пълним гушите да плащаме интернет, дискове за записване и т.н.
Но няма защо да се учудвам, все пак ние сме страната на абсурдите, да се чуди човек, защо дърпам толкова да се върна??? Започвам да се замислям  ???
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин

BAJDOBRI

  • V.I.P.
  • Карма: +117/-126
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Април 16, 2008, 04:19:15 pm
  • Публикации: 1529
Re: Предложение
« Отговор #243 -: Ноември 24, 2008, 09:01:37 am »
Бих ти отговорила... ей сега...веднага...на момента, това което имам намерение да напиша ще  прозвучи много грубо...рязко...директно...но ще е самата истина...но първо да взема разрешение от шефа.
Мислиш ли,че не зная какво щеше да напишеш!Нали точно това се мъчех да провокирам някой да проговори!Щото не казвате нищо официално!Кажете какво точно се случи?Аз не се плаша от това,че ще ми засегнеш чувствата,достатъчно ми е да знам истината не зависимо под каква форма,ще ми бъде поднесена!В момента и във фирмата,в която бачкам(Идеал Стандарт),ни е ударила икономическата криза и ни държат също в невидение дали ще ни бъде след Нова Година или "пътя,чантата и за екмек(хляб-на турски),вземи два ако е мек"!
И какво каза шефа,може ли да ме напсуваш? ;D
Активен

starsssss

  • Гост
Re: Предложение
« Отговор #244 -: Ноември 24, 2008, 09:24:19 am »
Мисълта ми беше друга! Извинявай нямам нищо против Теб...нямаше Теб да обиждам или нагрубявам...просто както бях под пара заради случващото се...не се знаеше какво можех да напиша (т.е. бях се подготвила какво да пиша), но беше адски грубо... беше самата истина срещу тези, който си нямат друга работа освен да се занимават с невинните хора, сякаш са извършили най голямото престъпление. Някой направо са жалки в стремежа си насила да съсипят нещо направено с толкова много труд,
усилия и средства… направено за да забавлява Нашите, Вашите... Техните деца, приятели, роднини, както и Тях самите!
Те компютри имат ли? Имат! Ами значи и Те на 100% имат незаконна информация на тях, която са свалили точно от такива торент - тракери, който сега искат да затворят! Те нали не си мислят, че ние пасем трева? Да не би случайно да си купуват всичко оригинално и лицензирано? Не!  Значи и Те сте в нарушение!
Да не забравяме, че и Техните деца участват в развитието на подобни тракери! И децата си ли ще обвиняват и арестуват? Ами ОК...Ако ще изземат на собствениците на тракерите всичкото обурудване и техника...ми да ни вземат тогава и на всички  Нас потребителите на интернет... което означава, че и на техните деца трябва да конфискуват...което пък е абсурдно и абсолютно невъзможно...айде де...да видиме как ше стане това...
Нима имат смелостта да убият желанието на децата си, на нашите деца, на всички интернет потребители?
Ами имат я тази смелост, защо да я нямат... колкото и да им пълним гушите никога няма да им е достатъчно.
Ние, българите, с тези мизерни заплати, който  управниците на малката ни мизерно - жалка държава така „великодушно” ни „подаряват” не сме свикнали да плащаме за нещо, което така или иначе можем да имаме безплатно  от интернет пространството…  всеки нов излязъл чалга хит или пък нов филм.
Ако имаме закони, които са в подкрепа на авторското право и хора, които да следят стриктно за тяхното изпълнение, дали ще  ги спазваме?
Не, няма да ги спазваме. Българина по принуда работи на принципа щом можем да имаме нещо безплатно, защо трябва да си го купуваме?
Няма човек в България, който да не слуша музика безплатно. Няма такъв, който да си купува оригинални лицензирани дискове с песни и филми ( дори и да има те са много малко)
Айде да спирам, че нещо много дълго стана, не че нямам какво още да пиша

Народа не е животно и не може да се третира като такова. Те не могат да го смачкат и унищожат. То Тях може.Такива тракери е имало... има и ще продължава да има!  Никой не може да изгаси туй, що никога не гасне.
« Последна редакция: Ноември 24, 2008, 09:49:18 am от starsssss »
Активен

BAJDOBRI

  • V.I.P.
  • Карма: +117/-126
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Април 16, 2008, 04:19:15 pm
  • Публикации: 1529
Re: Предложение
« Отговор #245 -: Ноември 24, 2008, 10:01:02 am »
Похвалих те!Демек цъкнах ти положителна карма току що!Пък аз се бях притеснил да не сме се настроили нещо (потребителите)помежду си негативно!Не е нужно да се караме в тоя момент,а да се обединим с единна позиция и ако ни четат в момента,да им стане ясно че мненията ни за държавната политика и в частност,политиката на терор над интернет потребителите е крайно негативно!!!
Активен

odnas

  • V.I.P.
  • Карма: +429/-607
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 17, 2008, 12:15:12 pm
  • Публикации: 3506
Re: Предложение
« Отговор #246 -: Ноември 24, 2008, 10:05:33 am »
  starsssss   След снощният ти отговор преположих, че плачеш от любов, бях прав. Ти си влюбена в P2P каkто майка обича  детето си. Не те четкам, просто ми харесва всеотдайноста ти.
Активен

BAJDOBRI

  • V.I.P.
  • Карма: +117/-126
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Април 16, 2008, 04:19:15 pm
  • Публикации: 1529
Re: Предложение
« Отговор #247 -: Ноември 24, 2008, 10:15:40 am »
Однас,в момента всички потребители които пишат и участват във форума може да се каже,че са влюбени в P2PBG.com
Събираме се със мнения и коментари,като един вид подписка Однас-Затях!
Активен

odnas

  • V.I.P.
  • Карма: +429/-607
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 17, 2008, 12:15:12 pm
  • Публикации: 3506
Re: Предложение
« Отговор #248 -: Ноември 24, 2008, 10:21:27 am »
BAJDOBRI Аз изразявам подкрепата си лично към нея, защото вършее като пръскачка из лозе. Не ми се иска да изпуши в определен момент. Подкрепям е морално от всякъде.
Активен

starsssss

  • Гост
Re: Предложение
« Отговор #249 -: Ноември 24, 2008, 10:26:23 am »
odnas Много Ти Благодаря за подрепата и защитата...Споко няма да изпуша...много добре умея да се самоконтролирам  ;)
Активен

ANTRAX

  • SuperUser
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 29, 2007, 01:40:05 pm
  • Публикации: 2
Re: Предложение
« Отговор #250 -: Ноември 25, 2008, 10:02:57 pm »
Чудя се и се мая! Що за простотия е всичко това? Как може във една толкова малка дрържавица да има толкова много простотия?  Значи ние ОГРАБВАМЕ? КОГО? Кого ограбваме питам аз? Онзи който кара джип за 130 000 лева ли? А ние които се чудим как да свържем двата края сме го ограбвали. А той откъде аджеба си е позволи да ги даде тези пари за новия лъскав джип? Не е ли пак от нашия гръб? Ми откъде другаде да е. Ами нашето "СКРОМНО" правителство нашите "СКРОМНИ" депутати? Те "ГОРКИТЕ" нестига че СПЯТ в пленарната зала ми на всичкото отгоре като се поразбудят се чудят как да ни усложнят живота. А ДРУГАРИТЕ Полицаи те си вършат работата хора това което им е наредено отгоре от някой си ЗАСПАЛ и тъкмо събудил се ДРУГАР Народен представител. Някой който ние сме си избрали и сме му гласували доверие да защитава интересните ни. ЗАЩИТАВА ТАРАТАНЦИ! Защитава своите интереси!!! Знаете ли какво си мисля аз? Докато народа не се надигне нищо няма да се оправи дори още по лошо ще става! Така ще бъде човекът който е откраднал една кокошка да нахрани семейството си ще гние по затворите а тези които уват и крадат със стотици и милиони и тези които убиват ще си живуркат ще си карат скъпите и лъскави возила и ще бъдат на почит и всички ще им се кланят! Това е нашата малка красива държава или по скоро управляващите я! Във този торент намерих толкова много неща които не бях срещал никъде всеки божи ден влизах по няколко пъти дори. Доста от новите филми ги имаше първо тук и след това във Арена... Така че ако има начин момчета да го върнете НАПРАВЕТЕ ГО!  Ще зарадвате много хора с това!
Активен

lazarelli

  • SuperUser
  • Карма: +10/-8
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 26, 2008, 09:43:53 am
  • Публикации: 97
Re: Предложение
« Отговор #251 -: Ноември 26, 2008, 12:49:27 pm »
...Значи ние ОГРАБВАМЕ? КОГО? Кого ограбваме питам аз? Онзи който кара джип за 130 000 лева ли? А ние които се чудим как да свържем двата края сме го ограбвали. А той откъде аджеба си е позволи да ги даде тези пари за новия лъскав джип? Не е ли пак от нашия гръб? Ми откъде другаде да е. Ами нашето "СКРОМНО" правителство нашите "СКРОМНИ" депутати? Те "ГОРКИТЕ" нестига че СПЯТ в пленарната зала ми на всичкото отгоре като се поразбудят се чудят как да ни усложнят живота. А ДРУГАРИТЕ Полицаи те си вършат работата хора това което им е наредено отгоре от някой си ЗАСПАЛ и тъкмо събудил се ДРУГАР Народен представител. Някой който ние сме си избрали и сме му гласували доверие да защитава интересните ни. ЗАЩИТАВА ТАРАТАНЦИ! Защитава своите интереси!!! Знаете ли какво си мисля аз? Докато народа не се надигне нищо няма да се оправи дори още по лошо ще става! Така ще бъде човекът който е откраднал една кокошка да нахрани семейството си ще гние по затворите а тези които уват и крадат със стотици и милиони и тези които убиват ще си живуркат ще си карат скъпите и лъскави возила и ще бъдат на почит и всички ще им се кланят! Това е нашата малка красива държава или по скоро управляващите я! Във този торент намерих толкова много неща които не бях срещал никъде всеки божи ден влизах по няколко пъти дори. Доста от новите филми ги имаше първо тук и след това във Арена... Така че ако има начин момчета да го върнете НАПРАВЕТЕ ГО!  Ще зарадвате много хора с това!
ТОВА ВСЕ ЕДНО АЗ СЪМ ГО КАЗАЛ - ТОЧНОТАКА МИСЛЯ - БОГАТИТЕ СТАВАТ ОЩЕ ПО-БОГАТИ - НЕ ИМ СТИГА И ИСКАТ ОЩЕ! АБЕ НЕ СА ЛИ НАЛАПАХА ВЕЧЕ?
Активен
Не дразни Лъва когато спи!

Chobaka

  • SuperUser
  • Карма: +2/-1
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Август 13, 2008, 07:27:45 pm
  • Публикации: 15
Re: Предложение
« Отговор #252 -: Ноември 26, 2008, 01:24:02 pm »
...Значи ние ОГРАБВАМЕ? КОГО? Кого ограбваме питам аз? Онзи който кара джип за 130 000 лева ли? А ние които се чудим как да свържем двата края сме го ограбвали. А той откъде аджеба си е позволи да ги даде тези пари за новия лъскав джип? Не е ли пак от нашия гръб? Ми откъде другаде да е. Ами нашето "СКРОМНО" правителство нашите "СКРОМНИ" депутати? Те "ГОРКИТЕ" нестига че СПЯТ в пленарната зала ми на всичкото отгоре като се поразбудят се чудят как да ни усложнят живота. А ДРУГАРИТЕ Полицаи те си вършат работата хора това което им е наредено отгоре от някой си ЗАСПАЛ и тъкмо събудил се ДРУГАР Народен представител. Някой който ние сме си избрали и сме му гласували доверие да защитава интересните ни. ЗАЩИТАВА ТАРАТАНЦИ! Защитава своите интереси!!! Знаете ли какво си мисля аз? Докато народа не се надигне нищо няма да се оправи дори още по лошо ще става! Така ще бъде човекът който е откраднал една кокошка да нахрани семейството си ще гние по затворите а тези които уват и крадат със стотици и милиони и тези които убиват ще си живуркат ще си карат скъпите и лъскави возила и ще бъдат на почит и всички ще им се кланят! Това е нашата малка красива държава или по скоро управляващите я! Във този торент намерих толкова много неща които не бях срещал никъде всеки божи ден влизах по няколко пъти дори. Доста от новите филми ги имаше първо тук и след това във Арена... Така че ако има начин момчета да го върнете НАПРАВЕТЕ ГО!  Ще зарадвате много хора с това!
ТОВА ВСЕ ЕДНО АЗ СЪМ ГО КАЗАЛ - ТОЧНОТАКА МИСЛЯ - БОГАТИТЕ СТАВАТ ОЩЕ ПО-БОГАТИ - НЕ ИМ СТИГА И ИСКАТ ОЩЕ! АБЕ НЕ СА ЛИ НАЛАПАХА ВЕЧЕ?

Човешкото око е ненаситно, а човешката алчност няма граници  :(
Активен

josialeksova

  • User
  • Карма: +31/-15
  • Неактивен Неактивен
  • :Септември 22, 2008, 11:21:29 am
  • Публикации: 407
Re: Предложение
« Отговор #253 -: Ноември 26, 2008, 04:08:56 pm »
за жалост това е горчивата истина,но кажи ми какво можем да направим за да променим това дай идея защото аз съм на 100% съгласна с теб.
Активен

BAJDOBRI

  • V.I.P.
  • Карма: +117/-126
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Април 16, 2008, 04:19:15 pm
  • Публикации: 1529
Re: Предложение
« Отговор #254 -: Ноември 26, 2008, 06:44:21 pm »
кой ми търна поста ,да го търна в...

Аз angelov1965  защото поста не отговаряше на темата. Проблем ли има?
« Последна редакция: Ноември 26, 2008, 07:16:15 pm от angelov1965 »
Активен