www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Предложение  (Прочетена 148198 пъти)

0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Chobaka

  • SuperUser
  • Карма: +2/-1
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Август 13, 2008, 07:27:45 pm
  • Публикации: 15
Re: Предложение
« Отговор #255 -: Ноември 26, 2008, 08:14:54 pm »
за жалост това е горчивата истина,но кажи ми какво можем да направим за да променим това дай идея защото аз съм на 100% съгласна с теб.
не се иска много просто трябва да бъдем малко повече добри и в сърцата си да не таим толкова омраза, завист и алчност. Верно е едно колкото и да получаваш винаги е малко. Но се замисли- колко му трябва на един човек? Що годе добър доход, един или двама верни приятели и семеиство при което да се върне и от което да получи подкрепа. Смятам, че не е толкова много, а колкото до алчността - там не можеш да направиш нищо, тя е в характера на човека, в неговата кръв. Но пак казвам- нека бъдем хора.
"Пияният ще изтрезнее и пак ще бъде човек, но идиотът - никога" Христо Ботев
Активен

BAJDOBRI

  • V.I.P.
  • Карма: +117/-126
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Април 16, 2008, 04:19:15 pm
  • Публикации: 1529
Re: Предложение
« Отговор #256 -: Ноември 26, 2008, 08:28:03 pm »
Нема проблеми,дано не те е сърбяло много! ;D
То човек не може да разтовари малко,ееее! ;)
Всъщност,за какво си хортувате тук!Аха и Ботев има и за революции говорим ,бива,бива...
Само не забравяйте,че Биг Брадър вижда и чува всичко! :P
Активен

Chobaka

  • SuperUser
  • Карма: +2/-1
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Август 13, 2008, 07:27:45 pm
  • Публикации: 15
Re: Предложение
« Отговор #257 -: Ноември 26, 2008, 08:40:10 pm »
За революция май е време.
Кажи ми друг народ, който от 13 века 11 е бил под различна форма на робство.
За голямо съжаление българина не познава друга форма на управление освен юмрука.
Да не ти казвам какво е казал Дядо Вазов " К... ще си резна ако от този народ стане народ"
А колкото до Биг Брадър - нека гледа, все пак е по забавно тук отколкото шоуто :) 
« Последна редакция: Ноември 26, 2008, 08:45:15 pm от Chobaka »
Активен

BAJDOBRI

  • V.I.P.
  • Карма: +117/-126
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Април 16, 2008, 04:19:15 pm
  • Публикации: 1529
Re: Предложение
« Отговор #258 -: Ноември 27, 2008, 08:25:30 am »
Това за Иван Вазов не го вярвам!Макар и той да е бил човек от народа, не бих повярвал този родолюбец да каже публично тези думи!
Те на всички наши големи писатели и поети им приписват най-различни "колзетни произведения".Пример за Пеньо Пенев, в следното стихче:"Когато цъфнат теменугите и работите тръгнат зле,е... им мамата на другите и гледай ти да си добре"!
Според теб може ли(оставяме на страна ,това че е бил комунист-идеалист)"поетът с ватенката",този всеотдаен мечтател да напише такава вулгарна и егоистична поезия!
В контекста на дотук написаното,ми дойде мисълта,че ние наистина сами омаскаряваме своите национални символи,нямаме ценностна система и сме загубили националната си гордост,както м/у впрочем скоро и нац. идентичност!Жалко щото не сме глупави хора,като съм имал контакти с чужденци(мексиканци,бразилци,италянци и ?!? англичани?!?)не съм останал с впечатлението,че са интелектуални корифеи,даже не са и на 1/2 от нашето образование,но това не им пречи да имат национално достойнство!Даже сме стигали почти до бой с един ацтек-1.50м с вдигнати ръце(за сведение аз съм 1.92 и 95кг)обаче тръгна насреща ми като му казах,че е испански циганин(щото си беше такъв)Бие се в гърдите и вика "Ю сой мехикано,мю гранде патриота"-сам си го превеждай!
От тогава си взех поука,че само Ние не се бием в гърдите и викаме,че сме Българи(изключая 1994г)!Айде,че много се отнесох,то цяло есе стана!
Активен

Chobaka

  • SuperUser
  • Карма: +2/-1
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Август 13, 2008, 07:27:45 pm
  • Публикации: 15
Re: Предложение
« Отговор #259 -: Ноември 27, 2008, 08:38:07 pm »
Аз не се опитвам да омаскаря никого. Съжалявам ако така е прозвучало.
За каква национална гордост говориш! От 1990-та година насам група хора за които гласуваме и си ги избираме, на глава проходиха, но като гледам успяха да убият и малкото останала гордост в българина. Оставям на страна тежката икономическа ситуация- вглеждам се в новата система в образованието. Попитай едно 15 годишно дете за датата 3.март - какво празнуваме? А можеш да зададеш и въпроса - кой е написал "Под Игото"? Ще се очудиш от отговорите. Смятам, че национално самочуствие и гордост може да има само когато поне малко познаваш историята на собствената си държава.
Замисли се - преди време група депутати искаха да премахнат думата робство от учебниците по история, като я заменят с "османско присъствие" - ПЪЛЕН АБСУРД. Тези хора направиха така, че българските деца вместо да учат наизуст " О Шипка " и да пеят българският Химн - учат стихотворения от чужди автори и да пеят примерно Химна на САЩ.
За това говоря. А в цялата история е най-смешното, че точно през периода на комунизма ( 1944-1989) българина е с доста добро национално съмочуствие.
А що се отнася до мен аз и сега съм родолюбец, а и се смятам за патриот.

П.С. Наскоро попитах един македонец: Какво остава след като се изкъпе? - Мръсна вода и чист Българин!
ДА ЖИВЕЕ ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Активен

ogi_nenchev

  • SuperUploader
  • Карма: +480/-3
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Август 23, 2008, 06:14:16 pm
  • Публикации: 678
  • Торент Клиент:
  • Профил в bpoke.com: oginenchev
Re: Предложение
« Отговор #260 -: Ноември 27, 2008, 09:32:14 pm »
Цитат
Те на всички наши големи писатели и поети им приписват най-различни "колзетни произведения".Пример за Пеньо Пенев, в следното стихче:"Когато цъфнат теменугите и работите тръгнат зле,е... им мамата на другите и гледай ти да си добре"!
Тези стихове наистина са на Пеньо Пенев! А Христо Смирненски има "Ода за пръднята"!?!
Това ,че са идеализирани от БКП не ги прави нещо повече от "поети от народа" и като такива са написали тези стихове и за това са велики.

BAJDOBRI

  • V.I.P.
  • Карма: +117/-126
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Април 16, 2008, 04:19:15 pm
  • Публикации: 1529
Re: Предложение
« Отговор #261 -: Ноември 28, 2008, 09:49:44 pm »
Наскоро попитах един македонец: Какво остава след като се изкъпе? - Мръсна вода и чист Българин!
ДА ЖИВЕЕ ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
;D ;D ;D
Ей това ме разби,честно!За предишните неща си напълно прав,все едно че аз говоря! :o
А пък Оги Ненчев,съжалявам че са те лъгали или сам си се въвел в заблуждение чадо мое,но истината е,че нито един от тези "колзетни" стихове не е писан от великите Български поети,а е доказано и то след 10.11. 1989г.,че това е апокриф!Тоест неизвестен автор,демек кенеф поетри! ;D Ако и сега не ми вярваш,ще се разровя по-дълбоко и ще ти приведа писменни доказателства!
Активен

Soulkiller

  • SuperUploader
  • Карма: +9/-6
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Декември 25, 2008, 10:36:28 am
  • Публикации: 6
Re: Предложение
« Отговор #262 -: Декември 27, 2008, 02:10:35 am »
Моето предложение е да направите аниме и хентай категории :)
Активен

uppy6

  • V.I.P.
  • Карма: +30/-9
  • Неактивен Неактивен
  • :Ноември 06, 2007, 08:41:14 am
  • Публикации: 80
  • Торент Клиент: u torrent
  • Профил в bpoke.com: uppy6.bpoke.com
Re: Предложение
« Отговор #263 -: Декември 27, 2008, 11:39:14 am »
Бай Добри не мисля, че е добра идея да пускаме подобни изкавзвният тук. И без това властите са по петите на торент тракерите подобни лозунги не могат да направят нищо добро !!!!
Активен

Ludaka93

  • V.I.P.
  • Карма: +1/-0
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юли 10, 2008, 09:56:10 pm
  • Публикации: 3
Re: Предложение
« Отговор #264 -: Януари 04, 2009, 03:29:15 pm »
Предлагам ако 1 месец или какъвто там период ви се стори за добър, неактивните торенти да бъдат изтривани! Защото ако някой безотговорен или просто отказал да си върши работата като ъплоудър качи някой хубав филм (примерно) и не го сийдва, то никой няма да може да изтегли дадения филм от нашия( вашия) саит и ще отиде на друго място. Пиша за този проблем защото видях любимия си филм( The lord of the rings) в графа неактивни, а по правилник не е редно да кача вече качен торент(антивен или не).
Чакам отговор...  :-\
Активен

cempak

  • V.I.P.
  • Карма: +101/-27
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Май 22, 2007, 01:28:40 pm
  • Публикации: 301
Re: Предложение
« Отговор #265 -: Януари 04, 2009, 03:39:26 pm »
Предлагам ако 1 месец или какъвто там период ви се стори за добър, неактивните торенти да бъдат изтривани! Защото ако някой безотговорен или просто отказал да си върши работата като ъплоудър качи някой хубав филм (примерно) и не го сийдва, то никой няма да може да изтегли дадения филм от нашия( вашия) саит и ще отиде на друго място. Пиша за този проблем защото видях любимия си филм( The lord of the rings) в графа неактивни, а по правилник не е редно да кача вече качен торент(антивен или не).
Чакам отговор...  :-\

В такава ситуация имаш две опции:

1.Да провериш дали филма който искаш да качиш е същия рилииз и ако е същия просто да заредиш торента и да го ресииднеш.
2.Ако рилиза е различен няма проблем да го качиш като нов торент.Едно и също заглавие но с различен рилиизи е разрешено и не се преследва от закона.

А колкото до мъртвите торенти,може би те са се увелиили в периода в който саита беше спрян.
Активен

DJPlamen

  • SuperUploader
  • Карма: +88/-1081
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Май 24, 2008, 05:52:24 pm
  • Публикации: 315
Re: Предложение
« Отговор #266 -: Януари 04, 2009, 03:43:42 pm »
като малка добавка:
3. Да пишеш ЛС на ъплоудъра с молба за ресийд :) Все пак, всичко се случва - може просто да няма ток в момента :):)
Активен

Cyber-shot

  • Гост
Re: Предложение
« Отговор #267 -: Януари 12, 2009, 02:24:59 am »
Предлагам да се добавят още релийзи при качването на филми XviD като например:
CAM, TELESYNC (TS), TELECINE (TC), R5. В допълнение към това предлагам и да не се допуска качването на CAM ако има качен TS, на TS ако има качен TC, на TC ако има качен DVDScr, Screener или  R5, на DVDScr, Screener или  R5, ако има качен DVDRip. Изключения да се допускат само ако има съществена разлика между релийзите: в резолюцията, video bitrate или audio bitrate. Мисля, че по този начин тракера ще изглежда по-добре, по-прегледен, ще се спрат десетките дублажи на един и същи филм и многото въпроси от рода на: "Как е качеството?"
Надявам се предложението ми да бъде удовлетворено!
« Последна редакция: Януари 12, 2009, 02:40:32 am от Cyber-shot »
Активен

bobi73

  • SuperUploader
  • Карма: +94/-170
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 21, 2007, 05:29:10 pm
  • Публикации: 342
Re: Предложение
« Отговор #268 -: Януари 12, 2009, 03:49:03 am »
Гадно или не , Шефа ни е чужденец . Така , че за секунда да забравим предложенията. Все пак това си е нашата държава в която нямаме права.

Или се бори за тях , приятелю.
« Последна редакция: Януари 12, 2009, 04:10:13 am от bobi73 »
Активен

Ludaka93

  • V.I.P.
  • Карма: +1/-0
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юли 10, 2008, 09:56:10 pm
  • Публикации: 3
Re: Предложение
« Отговор #269 -: Януари 17, 2009, 11:35:31 am »
Не знам дали това е правилната секция за този въпрос, но все пак  ще попитам. Относно ъп игрите, тази седмица е обявена тема сериали и са изброени следните GossipGirl ; 90210 ; Cold Case ; How I Met Your Mother ; Two and a Half Men ; Knight Rider ; Leverage ; Criminal Minds ; Desperate Housewives ; Numb3rs ; Monk ; Psych ; Ugly Betty ;  24 ;  Prison Break ; One Tree Hill ; Lost ; CSI ; Kyle XY.
Защо в списъка няма "Ghost Whisperer", "House M.D.", "Heroes" при положение, че и трите изброени са от най-гледаните!
Активен