www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Търся Програма  (Прочетена 123094 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pcko

  • SuperUploader
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Декември 08, 2007, 02:40:38 am
  • Публикации: 10
Re:Търся Програма
« Отговор #90 -: Февруари 16, 2008, 03:58:42 am »
Моля някой ако има програма разли4на от нотпада,уордпада,4е като като дръпна субтитри,по някога ми ги отваря като йероглифи,вкарва ме в нета или разни такива въртели ми прави.И с акробат не става и не знам ко да прая ве4е.
Активен

Gendarmery

  • Гост
Re:Търся Програма
« Отговор #91 -: Февруари 16, 2008, 12:59:53 pm »
Цитат на: pcko
Моля някой ако има програма разли4на от нотпада,уордпада,4е като като дръпна субтитри,по някога ми ги отваря като йероглифи,вкарва ме в нета или разни такива въртели ми прави.И с акробат не става и не знам ко да прая ве4е.


Какво искаш да правиш с Субтитрите - кажи и тогаа ще тикажа какво да направиш ... ако е за превод - си има специализирани програМИ ! кажи и ще ти помогна !!
Активен

pcko

  • SuperUploader
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Декември 08, 2007, 02:40:38 am
  • Публикации: 10
Re:Търся Програма
« Отговор #92 -: Февруари 16, 2008, 03:42:54 pm »
Цитат на: Gendarmery
Цитат на: pcko
Моля някой ако има програма разли4на от нотпада,уордпада,4е като като дръпна субтитри,по някога ми ги отваря като йероглифи,вкарва ме в нета или разни такива въртели ми прави.И с акробат не става и не знам ко да прая ве4е.


Какво искаш да правиш с Субтитрите - кажи и тогаа ще тикажа какво да направиш ... ако е за превод - си има специализирани програМИ ! кажи и ще ти помогна !!
Ами при пове4ето филми субтитрите ми се записват като текстови документи икато пусна филма се отварят без проблем.при някои,особено по новите ми ги слага в папка с иконата на mozila i ne gi 4ete.като ги преобразувам в текстов документ ми ги отваря като йероглифи,а на филма пък не излизат по никъв на4ин жсе едно ги няма!
Активен

pcko

  • SuperUploader
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Декември 08, 2007, 02:40:38 am
  • Публикации: 10
Re:Търся Програма
« Отговор #93 -: Февруари 16, 2008, 04:40:11 pm »
Цитат на: pcko
Цитат на: Gendarmery
Цитат на: pcko
Моля някой ако има програма разли4на от нотпада,уордпада,4е като като дръпна субтитри,по някога ми ги отваря като йероглифи,вкарва ме в нета или разни такива въртели ми прави.И с акробат не става и не знам ко да прая ве4е.


Какво искаш да правиш с Субтитрите - кажи и тогаа ще тикажа какво да направиш ... ако е за превод - си има специализирани програМИ ! кажи и ще ти помогна !!
Ами при пове4ето филми субтитрите ми се записват като текстови документи икато пусна филма се отварят без проблем.при някои,особено по новите ми ги слага в папка с иконата на mozila i ne gi 4ete.като ги преобразувам в текстов документ ми ги отваря като йероглифи,а на филма пък не излизат по никъв на4ин жсе едно ги няма!
да добавя,4е като ги тегля субтитрите ми се изсипват като рар ауто файл,може би ще ми ррябва програма дето да 4ете такива
Активен

Gendarmery

  • Гост
Re:Търся Програма
« Отговор #94 -: Февруари 16, 2008, 05:38:26 pm »
RAR - e Разширение (File Extension)na архивен файл който се отваря с "Winrar" "Winzip" a i XP Си има по принцип такава вградена програмка за РАЗПАКЕТИРАНЕ ... i wse pak препоръчвам WINRAR ... намери/Инсталирай/Разархивирай на воля ... УСПЕХ :lol:
« Последна редакция: Февруари 16, 2008, 05:39:02 pm от Gendarmery »
Активен

pcko

  • SuperUploader
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Декември 08, 2007, 02:40:38 am
  • Публикации: 10
Re:Търся Програма
« Отговор #95 -: Февруари 17, 2008, 05:32:27 am »
Цитат на: Gendarmery
RAR - e Разширение (File Extension)na архивен файл който се отваря с "Winrar" "Winzip" a i XP Си има по принцип такава вградена програмка за РАЗПАКЕТИРАНЕ ... i wse pak препоръчвам WINRAR ... намери/Инсталирай/Разархивирай на воля ... УСПЕХ :lol:
Благодаря ти много,май се справих ве4е
Активен

Gendarmery

  • Гост
Re:Търся Програма
« Отговор #96 -: Февруари 17, 2008, 10:59:23 am »
OK :)))
Активен

Diananet

  • V.I.P.
  • Карма: +1/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Септември 16, 2007, 12:54:55 am
  • Публикации: 30
Re:Търся Програма
« Отговор #97 -: Март 13, 2008, 11:18:41 am »
Не можах да намеря бутончето за заявки и предварително се извинявам ако не му е тук мястото. Търся Crossover за Slackware, т.е. да не е за rpm-базирани дистибуции като Debian. Понякога се изписва като crossXover и всъщност представлява по-добрият вариант на Wine - емулатор, чрез който могат да се стартирват уиндоуски програми под линукс.
Активен

karidov

  • SuperUser
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Декември 17, 2007, 06:04:43 pm
  • Публикации: 1
Re:Търся Програма
« Отговор #98 -: Март 27, 2008, 07:03:46 pm »
Ако някой може да ми даде линк от къде да си сваля Arcgis 9.3 пишете тук или на karidov@gmail.com, ICQ 50-830-720;)
Активен

desamesapesa

  • SuperUser
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Юли 17, 2007, 01:02:05 pm
  • Публикации: 1
Re:Търся Програма
« Отговор #99 -: Март 29, 2008, 08:57:11 am »
Нарушение на чл. 4 от правилника на сайта !
Писането на кирилица е задължително !


Уточнение: Бс Плеър e в два варианта - платен (20$) и безплатен (с некъв безвреден Адуеър), понеже не знам ква ти е версията ще ти дам този линк да си го свалиш от тук Bs Player
« Последна редакция: Март 29, 2008, 09:54:35 am от Gendarmery »
Активен

Drilling90

  • SuperUser
  • Карма: +1/-5
  • Неактивен Неактивен
  • :Март 03, 2008, 12:28:53 pm
  • Публикации: 114
Re:Търся Програма
« Отговор #100 -: Април 01, 2008, 10:04:27 pm »
Здравейте трябва ми препоръка за програма която има добри възможности от към създаване на клипчета от типа на слайдшоу демек нали снимки със звук и различни ефекти!
Мен най-много ме устройва ProShow Gold , но нещо не мога да намеря свестна версия със свестен кей ,ако може някой да намери ще съм благодарен
Щото аз използвах няква по стара версия и не искаше да ми отваря ави формат
Пробвал съм и Сони вегас и УИН. Муви мейкър ,но не ми харесват
Активен

leotyria

  • V.I.P.
  • Карма: +31/-36
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 29, 2008, 05:16:04 pm
  • Публикации: 463
    • WWW
Re:Търся Програма
« Отговор #101 -: Април 02, 2008, 07:18:36 am »
Цитат на: Drilling90
Здравейте трябва ми препоръка за програма която има добри възможности от към създаване на клипчета от типа на слайдшоу демек нали снимки със звук и различни ефекти!
Мен най-много ме устройва ProShow Gold , но нещо не мога да намеря свестна версия със свестен кей ,ако може някой да намери ще съм благодарен
Щото аз използвах няква по стара версия и не искаше да ми отваря ави формат
Пробвал съм и Сони вегас и УИН. Муви мейкър ,но не ми харесват
ами аз сам се мъчил с много програми щото ми е такава работата ама за тва дето искаш да правиш "слайдшоу" най добре става с най тъпата програма NERO която си искаш версия от 6 нагореако искаш виж и тук http://forums.softvisia.com/index.php?act=findpost&pid=22508
Активен
Каква приятна тишина би настъпила, ако хората говореха само това, което са добре премислили./Чудомир/

sammy_su

  • V.I.P.
  • Карма: +126/-28
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Октомври 07, 2007, 08:03:20 pm
  • Публикации: 1260
Re:Търся Програма
« Отговор #102 -: Април 02, 2008, 09:17:44 am »
Цитат на: Drilling90
Здравейте трябва ми препоръка за програма която има добри възможности от към създаване на клипчета от типа на слайдшоу демек нали снимки със звук и различни ефекти!
Мен най-много ме устройва ProShow Gold , но нещо не мога да намеря свестна версия със свестен кей ,ако може някой да намери ще съм благодарен
Щото аз използвах няква по стара версия и не искаше да ми отваря ави формат
Пробвал съм и Сони вегас и УИН. Муви мейкър ,но не ми харесват


Аз работя с Ulead VideoStudio 8 и за сега нямам забележки.
Лесно се работи и можеш да правиш както "слайдшоу", така и да обработваш видео файлове.
В тракера има качена Ulead VideoStudio 10 Plus - Updated, но все още не съм я пробвала и не мога да дам обективен коментар за нея.
« Последна редакция: Април 02, 2008, 09:44:14 am от sammy_su »
Активен

sammy_su

  • V.I.P.
  • Карма: +126/-28
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Октомври 07, 2007, 08:03:20 pm
  • Публикации: 1260
Re:Търся Програма
« Отговор #103 -: Април 02, 2008, 09:36:00 am »
« Последна редакция: Април 02, 2008, 09:43:48 am от sammy_su »
Активен

Drilling90

  • SuperUser
  • Карма: +1/-5
  • Неактивен Неактивен
  • :Март 03, 2008, 12:28:53 pm
  • Публикации: 114
Re:Търся Програма
« Отговор #104 -: Април 02, 2008, 10:04:40 am »
Цитат на: sammy_su
Ето и линк:     Ulead VideoStudio 10 Plus - Updated

Нещо не бачка торента :-/
Иначе нещо за PROSHOW GOLD?
Активен