Разни > Дискусии

Краят на света

(1/3) > >>

kateto1256:
Вярвате ли че краят на света ще настъпи на 21.12.2012?

Вълна от предсказания залива света. Все повече самопровъзгласили се пророци предричат, че през 2012 година ще настъпи краят на света.

Твърдението им споделят дори някои научни изследователи. Но може ли да се вярва на предсказанията им?

Редица пророци аргументират прогнозите си, позовавайки се на календара на маите – онази тайнствена цивилизация, изчезнала от света преди повече от 1000 години.

dedo1975:
Света няма да свърши 2012. Никой не може да попречи на бат Бойко да изкара мандата си до край, особено пък някакви си отдавна измрели маи, ацтеки и друг бивш електорат

jodecicall:
Цитат на: kateto1256 в Октомври 07, 2010, 02:35:35 pm>>>>...
Редица пророци аргументират прогнозите си, позовавайки се на календара на маите – онази тайнствена цивилизация, изчезнала от света преди повече от 1000 години.
<<<<
Тогава просто завършва цикълът на каледара им и започва отново.
Споко!!! Ще се мъчим още доста...  ;D

DivGOGO:
Света и според мен няма да свърши 2012.

Позовавайки се на календара на маите(малеее как умно звучи  ;D ) та Майте си мисля че са имали един образ там дето е знаел да пише и да рисува.Тоя образ взел че пукнал и няма кой да им продължи на ония календара.Нашите учени в днешно време к`ви глупости развиват...........ум да ти зайде   ;D

Това е моята простичка теория   ;D  Пък може и да излезе вярна  :P От къде да знам   ;)  :D

kateto1256:
Напълно подкрепям теорията ти DivGOGO. То уж и 2000 щеше да дойде края на света па още сме си тука  :D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница