Разни > Дискусии

Кога и защо

(1/3) > >>

sppaiki:
Ето една тема за всичко ставащо в момента в тракера.Ще ви помоля да пишете тук,а не да пълните форума с излишни теми и постове.Така си помагаме взаимно.Когато има решение какво става със сайта ще бъде съобщено.Всички други постове,които се слагат на други места за ставащото в сайта ще бъдат трити.Благодаря ви предварително!

Mookie_:
Не е ли по - добре тази тема да е в този раздел? По - вероятно е там да търсят информация потребителите, които се интересуват от ставащото със сайта...

papancho04:
...групата "модераторите" или "админите" не знам и аз вече...в цялата тая работа проблема е един единствен. Държите ни в неведение, а извинявам се, но шанса "вие" да не знаете какво става,е все дно аз да не знам кога имам рожден ден.Не всички юзъри на тракера са скарани с нета и някои знаем кой какво е в един сайт.Не виждам какво толкова има да се каже какъв е проблема.
п.с.
Съмнявам се да е реконструкция на сайта щото това не отнема цял месец. А НАЙ-ВАЖНОТО е че НИЕ юзирите трябва да знаем...все пак ми взимате личните данни за да се регистрирам!

jodecicall:
Никъде не е казано, че има реконструкция. Напротив - помолихме ви да имате търпение.
Личните ви данни никой не ВИ ги е взел или вземал някога. Прочетете правилата за ползване на сайта, а също така питайте чичо Гугъл к'во мисли по въпроса за данните и тяхното предоставяне. Както и за рекламите.

Явно обаче, за юзИрити като ВАС любопитството е по-важно. За това...
 
 
Още веднъж, специално за ВАС:
 
Торент секцията на сайта е спряна за всички потребители.
Когато има други новини около това, всички ще бъдат уведомени тук, във форума.
 
Спрете с въпросите, на които няма да получите отговор!
 
Благодарим ви за търпението!

papancho04:
...и каква е идеята с изтриването на последните коментари...поне махнете всички....каква свобода само има в нета....налагаме цензура ли?  :-X

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница