www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Относно p2pbg.com  (Прочетена 67802 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

koceto72

  • Гост
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #15 -: Юли 17, 2008, 02:03:46 pm »
Специално по въпроса за "препоръчвани"-не ми е много ясна схемата на определяне кои торенти да се препоръват и кои не но забелязвам следното:
-там попадат ПРЕДИМНО торенти на членове на екипа-факт!!!
-днес при влизането ми забелязах следното-торент качен преди минути само вече е в списъка с препоръчвани!!!Съдържанието на самия торент е .....посредствено!Нито програмите са нови нито пък са ОСОБЕНО ценни!!!Досега торент от категория "софтуер" не беше попадал в препоръчвани днес виждам два!!!И то както казах по-горе-със посредствено съдържание!!!
-Другото което прави впечатление е че няколко торента стоят вече повече от месец /кои са ъплоудърите е ясно/! Защо? Съгласен съм-нов филм може би интересен-добре. Но има доста нови филми които въобще не попадат във въпросната секция или ако попаднат стоят  1 седмица и се махат въпреки че продължава интереса към тях!!!
Всичко това навежда на съмнения за "шуро-баджанащина" в тракера!!!
Естествено тоя коментар ще разсърди членовете на екипа които са пряко засегнати но си е факт!!!
Да не говорим пък и защо се теглят предимно торентите в секция "препоръчвани"-на всеки е ясно че коефициента за сийдван торент в тая секция е 10 пъти по-голям от обикновено!!!

Това са моите наблюдения относно "препоръчваните" торенти и  вярвам че доста от обикновените потребители споделят мнението ми.А дали ще имат моята смелост да го споделят вече е отделен въпрос.
Активен

az_

  • SuperUploader
  • Карма: +167/-18
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Април 20, 2007, 10:11:23 pm
  • Публикации: 350
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: az_
    • WWW
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #16 -: Юли 17, 2008, 02:25:45 pm »
Що не се разходиш до а....та или з......та, за да питаш тамошните админи за критериите на препоръчаните торенти а?

Слагам точка на темата за "препоръчаните" торенти. Всички следащи коментари ще бъдат изтривани незабавно!!!
Активен

Gendarmery

  • Гост
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #17 -: Юли 17, 2008, 02:40:32 pm »

kibrit kazah ti! 6te govorim, no ne v tazi tema, molq ne mi pre4ete na po4ivkata!!
A za top 10 6te q smqtame,sled kurorta!!!
Samo da douto4nq: tuk nikoi ne raboti za sebe si! Ekipa dava vsi4ko ot sebe si!
Активен

koceto72

  • Гост
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #18 -: Юли 17, 2008, 03:00:07 pm »
В отговор на az:-Нормално!!!Неудобен коментар!!!Истината винаги боли когато се каже прямо!!!
Активен

koceto72

  • Гост
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #19 -: Юли 17, 2008, 03:05:38 pm »
Цитат
Дайте мненията си за развитието,управлението,съдържанието,поднасянето на информация,качеството на поднесената информация.
Темата е изцяло по моя инициатива.
До тук никой не изрази мнение отонсно управлението, съдържанието, количеството и качеството на поднесената информация, към торентите и във форума! Не пропускайте да го направите, мненията ви са ценни!

Направих го SPAWN,но на "колегите ти" не им се понрави!!!И докато в тоя тракер нещата са такива прогрес няма да има!!!Сега разбирам и защо Миро ви напусна-прав е човека!!!
Активен

kibrit

  • SuperUploader
  • Карма: +2/-8
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 21, 2008, 01:42:53 pm
  • Публикации: 6
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #20 -: Юли 17, 2008, 03:58:52 pm »

kibrit kazah ti! 6te govorim, no ne v tazi tema, molq ne mi pre4ete na po4ivkata!!
A za top 10 6te q smqtame,sled kurorta!!!
Samo da douto4nq: tuk nikoi ne raboti za sebe si! Ekipa dava vsi4ko ot sebe si!


Утре и аз заминавам,така че желая и на двамата ни,лека и безаварийна.В последното изречение си прав,кой колкото си може,толкова и дава.Лошото е,че повечето и хабер си нямат от тракери и да се спукат да дават,все на кота нула си стоят.

В отговор на az - админчето.В Зам..да,препоръчаните са автоматични,в зависимост от трафика им.В Аре.а ,админите са на смени и като застъпи нов админ и препоръчаните се сменят.Те затова са и на това дереже.Ако съм открил Америка,искам си медалче.Лека почивка на всички,които ще ходят да се плацикат.........
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #21 -: Юли 18, 2008, 01:15:15 am »
I treto ne hubavo da darjish smetka kakavo e slojeno tam osobenno na men !!!
Ako iskash neshto da kachvash kachvai go ima si hora koito sledqt kakvo ima po drugite trakeri i go slagat v preporachvame vi. V momenta povecheto sa nba pochicivka az otdavna ne hodq po trakerite da gledam kakvo ima za da gi slagam vav preporachvame vi. No kakto sam kazval i po rano edno ot nai hubavite neshta da si imash traker e che ne se nalaga da se obqsnqvash nanikoi. Programite koito sam slojil sam precenil che sa podhodqshti. Ako tolkova iskate filmite vi da otva tam postaraitese horatakoito imat pravo da slagat tam da razbirat za tova ( izkluchvam sebe si az ne razbiram otnovi filmi i ne me zanimavaite s podobni molbi)
Активен

megik123

  • V.I.P.
  • Карма: +8/-4
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 21, 2008, 01:28:19 am
  • Публикации: 42
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #22 -: Юли 18, 2008, 03:54:23 am »
И четвърто:проблема не идва от екипа само но и от потребителите.А пречината е това ,че колкото и да се стараеш да направиш 1 торент префектен смисалът е никакъв защото съм забелязал че тук се качва много и малко се тегли и за това не са чудете защо "труда"  Ви не е в графата с "препоръчва ме Ви".И освен това всеки е на принципа "Аз да го истегля пък за другите ще видим".Пример:1 торент е истеглен 100 пъти сийдъри 10, и когато остане 1 торент с 1-2-ма сийдари по смъртно админите няма да го сложат в "препоръчва ме Ви".Такаче са позамислете и Ви малко преди да обвинявате и набеждавате някой.

Благодаря за вниманието!!!

« Последна редакция: Юли 18, 2008, 04:23:04 am от megik123 »
Активен

megik123

  • V.I.P.
  • Карма: +8/-4
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 21, 2008, 01:28:19 am
  • Публикации: 42
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #23 -: Юли 18, 2008, 04:26:08 am »
Аз имам мнение относно коментарите на торентите,като гледам 70-80% от торентите нямат коментари,а именно от коментарите човек вижда торента дали се харесва или не,за какво служи програмата или каквото и да е там друго като това косвено повлиява на мнението му дали да го свали.Не знам как може да се оправи проблема но може би ако до коментарите се стига по лесно,а не да цъкаш 1-2 пъти докато се появят.


Не е само от коментарите но зависи и от оценката също  :tongue3:
Активен

dragob

  • SuperUser
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юли 07, 2008, 06:51:26 pm
  • Публикации: 1
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #24 -: Юли 19, 2008, 08:32:02 pm »
Отскоро съм регистриран, но ми прави впечатление, че се качват сума ти единични песни, за които на никой не му пука и серии на сериали, но една по една. Това не ми се струва нормално. Отварям си сайта...и 10 последователни торента с по 1 серия на "Двама мъже и половина", а последният различен торент - през 9 страници в десета. Ами да ги качи в един торент ако може... Айде успех на екипа.
Активен

pvdenkova

  • V.I.P.
  • Карма: +58/-10
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Юни 28, 2007, 12:52:33 am
  • Публикации: 433
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #25 -: Юли 19, 2008, 10:44:42 pm »
По принцип си прав, но тук свободният ъплоуд е на почит, от което произлиза и проблема, че всеки качва като си иска. Макар и екип ние не можем да задължим потребителите да качват така както на повечето от нас ни се иска. Можем само да ги съветваме как да го правят, друг е въпроса доколко се вслушват в съветите ни, нещо с което се борим едва ли не всеки ден
Активен


Бъди себе си! Живота е твърде кратък за да се правиш на някой друг!

bobi73

  • SuperUploader
  • Карма: +94/-170
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 21, 2007, 05:29:10 pm
  • Публикации: 342
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #26 -: Юли 20, 2008, 03:32:18 am »
Отскоро съм регистриран, но ми прави впечатление, че се качват сума ти единични песни, за които на никой не му пука и серии на сериали, но една по една. Това не ми се струва нормално. Отварям си сайта...и 10 последователни торента с по 1 серия на "Двама мъже и половина", а последният различен торент - през 9 страници в десета. Ами да ги качи в един торент ако може... Айде успех на екипа.
Аз например когато съм в БИБЛИОТЕКА предпочитам да има всичко и да си избера точно каквото ми трябва. Да взема даден разказ , а не целия сборник с разкази. Ако пък на някой му трябва целият сборник пак е добре да го има. Уважаваи тези ,които качват ,за да има ти какво да сваляш.
Активен

bobi73

  • SuperUploader
  • Карма: +94/-170
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 21, 2007, 05:29:10 pm
  • Публикации: 342
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #27 -: Юли 20, 2008, 03:48:29 am »

kibrit kazah ti! 6te govorim, no ne v tazi tema, molq ne mi pre4ete na po4ivkata!!
A za top 10 6te q smqtame,sled kurorta!!!
Samo da douto4nq: tuk nikoi ne raboti za sebe si! Ekipa dava vsi4ko ot sebe si!


Утре и аз заминавам,така че желая и на двамата ни,лека и безаварийна.В последното изречение си прав,кой колкото си може,толкова и дава.Лошото е,че повечето и хабер си нямат от тракери и да се спукат да дават,все на кота нула си стоят.

В отговор на az - админчето.В Зам..да,препоръчаните са автоматични,в зависимост от трафика им.В Аре.а ,админите са на смени и като застъпи нов админ и препоръчаните се сменят.Те затова са и на това дереже.Ако съм открил Америка,искам си медалче.Лека почивка на всички,които ще ходят да се плацикат.........
Приятелю тук обидния и ироничен тон не се толерират.Толерира се уважението.Ако си открил Америка премести се да живееш там според тамошните правила.Иначе докато си тук спазваш нашите правила.
Активен

dragoevobg

  • Гост
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #28 -: Август 22, 2008, 08:56:16 pm »
здравейте немога да разбера тези големи терабайти сийд , само от игри ли са в статистиката? Защото някои неща се теглят със седмици !!!
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
Re:Относно p2pbg.com
« Отговор #29 -: Август 28, 2008, 07:15:44 pm »
Изчетох повечето неща написани в тази тема. Не го правя всеки ден, но се старая да следя какво се иска от хората. За съжаление виждам предимно критика и то в непоходящ начин изложена. Не виждам нищо, което може да се промени на база та тези постове. Ще мислим по добра схема за избор на торентите в препоръчваме Ви :)
Активен