Всичко за ... > iPhone

Въпроси и отговори

(1/3) > >>

M.Schumacher:
Това е темата, в която ще задаваме нашите въпроси един към друг и ще се мъчим да им отговаряме. Най - добре за да се ползва само една тема, когато се зададе въпрос човекът, който отговаря да ползва цитат на въпроса за да не се губи връзката.

Моят първи въпрос е : Някой успявал ли е да подкара web server на телефона си. Аз се мъчих 2 дни и не успях. Освен това можете ли да споделите начините за отваряне и разглеждане на файлове с формати: pdf, doc,pps,xls

M.Schumacher:
Още един въпрс. Знаете ли как се работи с торент клиента за iPhone

the_end:
Цитат на: M.Schumacher в Септември 15, 2008, 12:09:20 pm>>>>Това е темата, в която ще задаваме нашите въпроси един към друг и ще се мъчим да им отговаряме. Най - добре за да се ползва само една тема, когато се зададе въпрос човекът, който отговаря да ползва цитат на въпроса за да не се губи връзката.

Моят първи въпрос е : Някой успявал ли е да подкара web server на телефона си. Аз се мъчих 2 дни и не успях. Освен това можете ли да споделите начините за отваряне и разглеждане на файлове с формати: pdf, doc,pps,xls
<<<<
Цитат на: M.Schumacher в Септември 15, 2008, 12:12:51 pm>>>>Още един въпрс. Знаете ли как се работи с торент клиента за iPhone
<<<<
По първия въпрос : все още несъм пробвал , като сменя тела може да се пробвам и аз

По втория въпрос : като взема iPhone ще го пробвам и това , ако въобще стане номера ще е добре , особенно ако взема 16GB-товата версия

Ето го и моят въпрос :  Липсва ли ви първият учебен ден :D

kaloqn4o:
1-Ако си намериш uTorrent в формат за телефон (iPhone) ще имаш  ;)

2-Като си сложиш на телефона ще разбереш

M.Schumacher:
то няма уторент за айфон. има цонзолен клиент

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница