Разни > Дискусии

Наказуемо ли е ресийдването на активни торенти?

(1/2) > >>

Pebble:
Санкционира ли се ресийдването на активни торенти със 100%-ви сийдъри. Т.е имам торент, или част от него, който друг ъп е качил и торента си има 100%-ви сийдъри.
Мога ли да увелича броя на сийдърите с 1 или трябва да изтегля наново торента, за да не очаквам мъмрене или включване към списъка с чийтъри?

Благодаря!

az_:
Напротив, даже е достойно за поощрение.

vasilkg:
Цитат на: Pebble в Септември 28, 2008, 12:30:53 pm>>>>Санкционира ли се ресийдването на активни торенти със 100%-ви сийдъри. Т.е имам торент, или част от него, който друг ъп е качил и торента си има 100%-ви сийдъри.
Мога ли да увелича броя на сийдърите с 1 или трябва да изтегля наново торента, за да не очаквам мъмрене или включване към списъка с чийтъри?

Благодаря!
<<<<
Не е наказуемо, напротив ще помагаш със сийда :) Колкото повече сийдъри толкова по-добре!!!

M.Schumacher:
Да се отбележа и аз! Приведстваме подобни начинания. По този начин си спестявате даун трафик. Правите Ъп трафик и получавате сийдбонус точки. Колкото повече хора го правят толкова по добре.

Pebble:
Благодаря, полезно е да го зная, и добре че попитах. На няколко пъти се чудих и чудих и се отказвах.
Надявам се и другите ъпове(пък и останалите) да го знаят/разберат/ползват.
Благодаря!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница