www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Честито завършване, Flora!  (Прочетена 18010 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nik_77

  • V.I.P.
  • Карма: +673/-55
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Октомври 06, 2008, 12:55:01 pm
  • Публикации: 4262
  • Торент Клиент: µTorrent
Re: Честито завършване, Flora!
« Отговор #15 -: Май 27, 2009, 06:23:11 am »
Честито завършване, Лили
Пожелавам ти да прекараш незабравимо
последната вечер с любимия клас!
Ще има много сълзи,
но и смях.
Днес е последния учебен ден.
Звучи малко тъжно,
но това е края
и началото на нещо
още по-вълнуващо!
На добър път!
                                                     
« Последна редакция: Май 27, 2009, 06:25:09 am от nik_77 »
Активен

nasiboteva

  • SuperUploader
  • Карма: +937/-174
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Март 11, 2008, 10:35:33 am
  • Публикации: 5078
  • Торент Клиент:
  • Профил в bpoke.com: nasiboteva
Re: Честито завършване, Flora!
« Отговор #16 -: Май 27, 2009, 08:07:26 am »
Честито завършване, Лили!



Уроците не свършват с последния звънец!
Успешен старт в живота!!!
Активен

odnas

  • V.I.P.
  • Карма: +429/-607
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 17, 2008, 12:15:12 pm
  • Публикации: 3506
Re: Честито завършване, Flora!
« Отговор #17 -: Май 27, 2009, 10:54:15 am »
Лелеее..., Лили душичко, много извинявай, пак се отнесох,    :-[ :-[ :-[  ама във въртележката на живота това е нормално.  ;)

ЧЕСТИТО ЗАВЪРШВАНЕ !!!

Видя ли сега защо по рано ти честитих, защото се знам какъв съм разсеян и резултата е на лице. ;D ;D ;D

Да ти дам няколко съвета, които не си длъжна да ги приемеш, но според мен са важни!

Винаги казвай на момента какво ти тежи и не те урежда, прекършвай недоразуменията още в самото началото,  не оставяй нещата да се изгладят сами.  Колкото повече оставяш  толкова повече се задълбават и омешват. Винаги изслушвай двете страни за да разбереш истината, не приемай страна без да си чула и другата гледна точка, а ако можеш и да не взимаш отношение, най добре ще направиш, но си жена и няма как да стане, това ви е в природата.  ;D ;D ;D  Като водиш спор, особено с любимия си човек, поставяй се на неговото място и помисли какво би направила ти в случая, като тук идва и момента с казването на нещата веднага и на момента. В повечето случай има някакво недоразумение. Той казал едно, ти разбрала друго и тн. Опитай и ще видиш какви проблеми ще си спестиш, а и какви простотии е щяло да станат, ако не си си казала на време.
Бъди упорита и не се отказвай, колкото и да е сложна и невъзможна според  теб, ситуацията. Ставаш и си казваш, почвам. Поставиш ли първата крачка, хванеш ли се на хорото, ще успееш. Отмятайки нещата едно по едно, стъпка по стъпка ще усетиш колко по лесно става и как му се вижда края. Просто не се предавай, а бъди упорита и нахакана.
Уважавай хората и трудът им, независимо какво работят и в какво финансово положение са, за да те уважават и теб. С приятели светът е по хубав и лесен. ;)
Мога да пиша до утре, какво, за какво , как , къде , от къде и тн., но нещата винаги са индивидуални, няма строго определени правила за живота. Всичко се учи постепенно с течението на времето.
Ако имаш нужда от помощ или друга гледна точка, знаеш как да ме намериш. Аз съм на среща.  ;)

Уважавай родителите си и семейството си!!!

Приятно изкарване на втората и третата абитуриентска вечер, първата е изпуснах, за мое огромно съжаление.  :-* :-* :-*
Активен

Bisoka

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Март 26, 2009, 05:09:52 pm
  • Публикации: 1
Re: Честито завършване, Flora!
« Отговор #18 -: Май 27, 2009, 07:36:01 pm »
4eстито! всичко най най!
Активен

Flora

  • Гост
Re: Честито завършване, Flora!
« Отговор #19 -: Май 27, 2009, 10:22:15 pm »
Искам да ви благодаря на всички за пожеланията,съветите,стиховете,картичките...Знам,че в живота няма готова формула за нищо.Прилича на шапка на илюзионист-слагаш нещо в нея,но когато бръкнеш да го извадиш,в ръката си обикновено държиш друго.Но пък точно затова е толкова интересен,защото винаги успява да те изненада-кога приятно,кога неприятно,но както казва един мой близък-ако не си нещастна понякога,как ще разбереш,че си щастлива.Съветите ви са страхотни и ще ми свършат работа,но най-лесно става,когато човек допуска собствени грешки и се учи от тях и не винаги да взимаш наготово преживени мъдрости е полезно.Едно искам да кажа-благодаря на всички,а моята вечер беше повече от незабравима.Няма да я забравя никога-в това съм абсолютно убедена!!Още веднъж-благодаря!
Активен

xristo333

  • SuperUploader
  • Карма: +5/-23
  • Неактивен Неактивен
  • :Юли 24, 2009, 04:45:18 pm
  • Публикации: 84
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.64 Opera 9.64
Re:Честито завършване, Flora!
« Отговор #20 -: Август 22, 2009, 08:57:13 am »
Честит Рожден Ден
Активен