Разни > Авто - Мото

ATV - Help

(1/6) > >>

M.Schumacher:
Здравейте,
наскоро се запалих по т.н. АТВ-та. Реших да си взема едно от един приятел. Проблемът е, че му трябва една задна джанта и гума. Ако някой може да помогне с информация от къде да си купя джанта нека сподели тук. Предварително благодаря!
Моделът е
Yamaha Raptor 350 - 2005 година
На този адрес можете да намерите пълни спецификации на модела:
http://www.delamo-motorsports.com/dlrindexsend_pg_nv_veh_13134-2005_Yamaha_Raptor+350.htm
Задните гуми от предходния линк са описани като размер: Rear: AT20 x 10-9
На джантата пише 9х8,5АТ
Главината е с 4 болта, а разстоянието между тях по диагонал е 115 мм, а между 2 съседни 82мм
Търся нова или втора употреба оригиналана джанта, а не тайванско или китайско копие, защото оригиналните са от специални сплави и са изключително леки и здрави. АТВ -то е спортно и е правено за каскади и всякакви скокове. Не искам да правя компромис с качеството. Същевременно хората от Yamaha Bulgaria са си правили явно наскоро изкуствено дишане с прахусмукачката, защото цената им е толкова срамна, че не смея да я спомена пред публиката, за да не причиня смърт сред сърдечно болните :P :D
Ще бъда много благодарен на помогналите, а може да опитам да използвам останалото ми влиание да Ви уредя и по някоя наградка в p2p :) Мерси :)

Ето така изглежда джантата:

nadia26:
Здравей,виждала съм подобен магазин в София на бул.България и ул.Нишава имаше много джанти и кво ли не,но незнам дали са Yamaha или е някоя друга марка ??? .
Дано да намериш а ще попитам имам познати които също се интересуват.Ако те знаят нещо по въпроса ще пиша пак.
Успех ;)

stan4eto:
Във Варна има няколко магазина които внасят от щатите втора ръка , днес след обяд ще проверя дали има и ще ти пиша.

M.Schumacher:
Цитат на: nadia26 в Юни 11, 2009, 11:13:48 pm>>>>Здравей,виждала съм подобен магазин в София на бул.България и ул.Нишава имаше много джанти и кво ли не,но незнам дали са Yamaha или е някоя друга марка ??? .
Дано да намериш а ще попитам имам познати които също се интересуват.Ако те знаят нещо по въпроса ще пиша пак.
Успех ;)
<<<<Имам спомен преди време ( доста време ) имаше магазин за гуми за скутери и мотори. Кога си го виждала този магазин и точно на ъгъла ли се намираше защото сега там има нещо друго. Ще минавам по късно днес и ще видя дали има нещо там. Много ти благодаря :)

M.Schumacher:
Цитат на: stan4eto в Юни 12, 2009, 08:59:52 am>>>>Във Варна има няколко магазина които внасят от щатите втора ръка , днес след обяд ще проверя дали има и ще ти пиша.
<<<<Чудесно нещо такова ми трябва. Гледам, че в ибей има много прилични цени на джанти по 70 - 80 долара, но доставят само за северна америка :(. Така че ако се намери някоя фирма която това и бизнеса да купува от там и да внася би било най - доброто решение за мен. :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница