www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Антивирус  (Прочетена 90849 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

  • Гост
Антивирус
« Отговор #30 -: Март 17, 2008, 06:41:03 pm »
Има една ефективна програмка казва се   SUPERAntiSpyware Free е напълно безплатна програма, която засича и премахва хиляди Spyware, Adware, Malware, Trojans, KeyLoggers, Dialers, Hi-Jackers и червейчета. Една защитна програма, която не се справя само с лесните, но с всички вредители, проникнали в системата ви. Една програма, на която можете да поверите своето РС. SUPERAntiSpyware Free предлага Повърхностно, Цялостно и Моделирано сканиране на хард дискове, отделни папки, подвижни устройства и др. Предлага маркиране на отделни обекти като Доверени, с което ги изключвате от сканиране, изключване на файлове и папки в рамките на директории, обявени за антинатрапническа профилактика (сканиране). Има и опция за поправяне на повредени редове в регистрите. Програмата е снабдена с опция за ъпдейтване по Интернет. Трябва да се направи комплимент и на изящния й интерфейс.
Активен

Tigara2

  • V.I.P.
  • Карма: +30/-34
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Ноември 23, 2007, 10:24:00 pm
  • Публикации: 407
  • Торент Клиент: BitComet
Антивирус
« Отговор #31 -: Март 17, 2008, 10:50:14 pm »
Аз съм с Avira AntiVir PersonalEdition Classic и си ми е много добре.Ако някоя гадинка реши да влезе тя веднага да ва сигнал :D :clover::guns:
Активен

ENERGOTEAM

  • V.I.P.
  • Карма: +104/-1065
  • Неактивен Неактивен
  • :Декември 16, 2007, 11:16:12 pm
  • Публикации: 109
Антивирус
« Отговор #32 -: Март 17, 2008, 11:01:40 pm »
Що си припомням една максима, че безплатен обяд няма.
Та в тоя дух да попитам какви са тия префектни БЕЗПЛАТНИ програмки :-/:-/8)8)
Активен

milchevbg

  • SuperUploader
  • Карма: +7/-7
  • Неактивен Неактивен
  • :Ноември 06, 2007, 04:05:53 pm
  • Публикации: 53
Антивирус
« Отговор #33 -: Март 17, 2008, 11:40:38 pm »
Цитат на: mediteranio
Има една ефективна програмка казва се   SUPERAntiSpyware Free е напълно безплатна програма, която засича и премахва хиляди Spyware, Adware, Malware, Trojans, KeyLoggers, Dialers, Hi-Jackers и червейчета. Една защитна програма, която не се справя само с лесните, но с всички вредители, проникнали в системата ви. Една програма, на която можете да поверите своето РС. SUPERAntiSpyware Free предлага Повърхностно, Цялостно и Моделирано сканиране на хард дискове, отделни папки, подвижни устройства и др. Предлага маркиране на отделни обекти като Доверени, с което ги изключвате от сканиране, изключване на файлове и папки в рамките на директории, обявени за антинатрапническа профилактика (сканиране). Има и опция за поправяне на повредени редове в регистрите. Програмата е снабдена с опция за ъпдейтване по Интернет. Трябва да се направи комплимент и на изящния й интерфейс.

че е верно - верно е,обаче е много тежка ...
Активен

pavelstoykov

  • SuperUser
  • Карма: +5/-15
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 28, 2008, 11:29:28 am
  • Публикации: 52
Антивирус
« Отговор #34 -: Май 02, 2008, 12:24:00 pm »
Незнам ,коя антивирусна може да ти даде 100% сигурност,ако съм ползвал не малко такива и съм останал най-доволен от McAfee.Вярно е, че е малко тежка,но е пълен пакет за защита.Правил съм експерименти след употреба да речем 6месеца,да сканирам с няколко други антивирусни програми,за да видя дали е поне малко ефикасна(Нод32,Нортон,Битдефендер и т.н)и нямам случай ,в който да са намерили дори и един троянец.А се регистрира само с e-mail,и я ползваш с този имейл 1 година с всичките ъпдейти...
« Последна редакция: Май 02, 2008, 12:33:15 pm от pavelstoykov »
Активен

xubavo

  • V.I.P.
  • Карма: +89/-89
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 13, 2007, 04:47:53 pm
  • Публикации: 680
  • Торент Клиент:
Антивирус
« Отговор #35 -: Май 02, 2008, 04:37:41 pm »
Никоя антивирусна програма не дава 100% защита.Вирусите ги създават авторите на антивирусните програми за да могат да ги откриват и така да вдигат имиджа на дадена програма.Затова са и ъпдейтите за да си тестват програмите.Един съвет от мен никога не инсталирайте Уиндоуса във С ,АЗ ГО ИНСТАЛИРАМ В D и си решавам проблема.По принцип вирусите търсят в С,и се настаняват там.
« Последна редакция: Май 02, 2008, 09:10:26 pm от xubavo »
Активен
Никoй не умира девствен, живота го слага на всички.

PowerBSD

  • Карма: +14/-9
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 27, 2008, 10:33:50 pm
  • Публикации: 67
Антивирус
« Отговор #36 -: Май 02, 2008, 04:50:21 pm »
Цитат на: xubavo
Никоя антивирусна програма не дава 100% защита.Вирусите ги създават авторите на антивирусните програми за да могат да ги откриват и така да вдигат имиджа на дадена програма.Затова са и ъпдейтите за да си тестват програмите.Един съвет от мен никога не инсталирайте Уиндоуса във С ,АЗ ГО ИНСТАЛИРАМ В D и си решавам проблема.По принцип вирусите търсят в С,и се настаняват там.
Прав си. Само имам една корекция - вирусите не търсят C:, защото си има преки пътища:
%SystemRoot% - директен достъп до Windows
%SystemDrive% - достъп до дяла на който е инсталиран Windows.
%UserProfiles% - достъп до профила и My Documents
%ProgramFiles% - достъп до инсталираните програми
%Temp% - Temporary Folder
« Последна редакция: Май 02, 2008, 09:14:42 pm от PowerBSD »
Активен

jp

  • SuperUploader
  • Карма: +31/-8
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 17, 2007, 06:15:55 pm
  • Публикации: 83
Антивирус
« Отговор #37 -: Май 02, 2008, 11:18:18 pm »
Така е... Но наистина вирусите използват API функцията на Windows 'getenv' за намиране на точното място:
System.Environment.GetEnvironmentVariable("SystemRoot")    (за C#)
getenv("SystemRoot")       (за ANSI C, в stdlib.h)
Та едва ли точно това те спасява...


Аз (наистина) МНОООООГГГГОООО отдавна имах проблем с postgre sql за Windows, тъй като тя винаги си се слагаше на C: а на мен windows, program files и др. бяха на E: и ми отне сигурно 2 дена да променя всякакви конфигурационни файлове и други такива и от тогава си слагам операционната система на стандартното място за да не губя време по-късно... В следващата версия на postgre този проблем беше решен де... Но бъди сигурен, че вирусите ползват правилните директории (закона на Мърфи ;))) ).

Един преподавател пък ползваше Win 3.1, защото нямаше вируси за него :))) Преди 1-2 години май ми го сподели и си го ползваше :) Та всеки намира някакво решение...

Аз лично просто не ходя по безумни сайтове, не стартирам непознати програми, свалям програмите от производителите (много внимавам с кракове и други такива) и така... (инсталирал съм си и Kaspersky, но до сега не ми е съобщавал за вируси...)
« Последна редакция: Май 02, 2008, 11:19:42 pm от jp »
Активен

Miniraniq

  • SuperUploader
  • Карма: +1/-1
  • Неактивен Неактивен
  • :Ноември 23, 2007, 07:45:19 pm
  • Публикации: 91
Антивирус
« Отговор #38 -: Май 03, 2008, 11:22:56 am »
Преди време ми писка от антивирусни и до преди няколко дни бях без нищо, но нещо лан картата ми издаде багажа и ми казаха , че може да съм лепнал вирус и да си преинсталирам Windows-a и така направих...Сега съм със стария и верен (поне на мен) NOD32 и една малко по-тежка програмка Ad-Aware и тя ми откри няколко вирусчета дори и след преинсталацията...
Активен

kitkat

  • V.I.P.
  • Карма: +233/-20
  • Неактивен Неактивен
  • :Юни 11, 2007, 07:24:32 pm
  • Публикации: 915
  • Торент Клиент: µTorrent
Антивирус
« Отговор #39 -: Май 03, 2008, 01:08:25 pm »
Ползвам антивирусна Касперски, но се оказа, че ми е изтекъл лиценза и тъй като не съм си я инсталирала аз, нямам лицензионният номер, сега съм сложила NOD 32, която също не е лоша, но може би е въпрос на навик с Касперски и искам да си я подновя, ако някой има ключа за Касперски може да ми пише на ЛС или пък да го даде тук, така и други хора с подобен проблем може да го разрешат!
Благодаря!!!:-/
Активен
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни.
                                                                                                            Джордж Гарлин

PowerBSD

  • Карма: +14/-9
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 27, 2008, 10:33:50 pm
  • Публикации: 67
Антивирус
« Отговор #40 -: Май 03, 2008, 01:52:54 pm »
Цитат на: kitkat
Ползвам антивирусна Касперски, но се оказа, че ми е изтекъл лиценза и тъй като не съм си я инсталирала аз, нямам лицензионният номер, сега съм сложила NOD 32, която също не е лоша, но може би е въпрос на навик с Касперски и искам да си я подновя, ако някой има ключа за Касперски може да ми пише на ЛС или пък да го даде тук, така и други хора с подобен проблем може да го разрешат!
Благодаря!!!:-/
Kaspersky KEYS
Активен

irrealizable

  • Гост
Re: Антивирус
« Отговор #41 -: Юли 18, 2008, 02:42:56 pm »
Каквото и да говорите: 1.NOD32
                                 2.BitDefender
                                 3.Kaspersky
                                  - другото е дроб ...
Активен

megik123

  • V.I.P.
  • Карма: +8/-4
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 21, 2008, 01:28:19 am
  • Публикации: 42
Re: Антивирус
« Отговор #42 -: Юли 26, 2008, 08:52:33 pm »
Единственото на което съм се спрял е БИТ ДЕФЕНДЕР и от което съм доволен за мене другот не струва а от 5-6 месеца не съм с никаква анти виросна (е внимавам къде влизам де ).Но все пак Бит Дефендер и то версия 8 .Инсталвате краквате махате автоматичния ъпдейт и ъпдейтвате само дифинците вирос ъпдейт и сървър ъпдейт. и сте вий.  :glasses1: :occasion18:
Активен

pavelstoykov

  • SuperUser
  • Карма: +5/-15
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 28, 2008, 11:29:28 am
  • Публикации: 52
Re: Антивирус
« Отговор #43 -: Юли 28, 2008, 12:31:32 pm »
Каквото и да говорите: 1.NOD32
                                 2.BitDefender
                                 3.Kaspersky
                                  - другото е дроб ...


Нищо не каза.....
Активен

xubavo

  • V.I.P.
  • Карма: +89/-89
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Октомври 13, 2007, 04:47:53 pm
  • Публикации: 680
  • Торент Клиент:
Re: Антивирус
« Отговор #44 -: Август 11, 2008, 09:46:57 pm »
NOD 32 за мен е най-добрата антивирусна програма , в момента съм със лицензирана версия и съм много доволен,нищо общо няма със кракнати и фикснати истории ,които са само прах в очите,с една дума не правят нищо.Така че трябва да се плаща.Няма безплатен обяд.
Активен
Никoй не умира девствен, живота го слага на всички.