www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: TV данък! Жилят ни с 60 лева на година, за да издържат БНТ и БНР  (Прочетена 10634 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

spartanec15

  • User
  • Карма: +1/-1
  • Неактивен Неактивен
  • :Февруари 18, 2010, 08:51:39 pm
  • Публикации: 2
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
другите частни телевизии като немогат да се издържат ги спират а на бнт такса ще им пуснат ,че да ги излъчват още...(то като с Къци Вапцаров никой не го иска ама никой не го маха) просто да я разкарат тая телевизия стара е вече Ефир 2 го няма от години и на БНТ и доиде времето да се смени.
Активен

accessdeny

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Юли 23, 2009, 09:56:48 pm
  • Публикации: 2
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Изумявам се все повече! Мисля, че политиците ни не разбират точно какво е положението... Ако успеят да изтискат вода от камък, тогава ще е възможно да се облагат хората с още данъци... Трудно е да се отделят пари за насъщния, та какво да говорим за телевизия, която никой не гледа... Аз примерно спрях да гледам когато по уж "БЪЛГАРСКА", че и "НАЦИОНАЛНА" телевизия започнаха да дават новини на турски... Какво и е Българското и Националното на такава телевизия се питам... Не че имам против турците, които не знаят български, но все пак живеят в България и имат български паспорти, но не съм чул в някоя друга държава да се е случил подобен феномен... Но то България държава ли е?! Понякога ме е срам да кажа, че съм българин! Обмислям смяна на националността! Не знам още колко простотия ще мога да издържа...
Активен

swatteam

  • SuperUser
  • Карма: +1/-5
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Ноември 17, 2007, 12:23:20 am
  • Публикации: 30
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 3.5.2 Firefox 3.5.2
Епа, аз ТВ не гледам. А цялата простотия е заради Виваком, която си търси парите, задето БНТ ползва антените ѝ за излъчването си. Ама кой от БНТ да краде и да не си плаща навреме задълженията.
Няма да плащам.
Даже ще им подаря телевизора. И без това не го гледам.
По-добре ми е да плащам 20кинта на месец за некъв мощен нет и да гледам всичко онлайн.

Шофьорски поздрави на този дето го е измислил това.
Мое ма фани ма разходи по левия бордюр на стадиона.

ПП: а да вземат ми праснат и "Данък компютър" за да поддържам БНТ, ай сифон филтър от там бе.
« Последна редакция: Юни 21, 2010, 12:32:53 am от swatteam »
Активен
24/7AsRock P55 Extreme /\ i7 870@3.5Ghz 1.25V chilled by Ultra 120 X /\ 2x2GB G.Skill Trident DDR3 1600@1.6Ghz /\ Asus GTX465 /\ WD 320GB Blue*system, WD 750GB Green*Storage /\ X-Fi XtremeGamer /\ CFT-650-14CS /\ Delux DLC-496

Lokiii

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Март 04, 2009, 08:12:26 pm
  • Публикации: 1
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Ето това според мен е най-голямата простотия окей вярно е,че БНТ е телевизия със история съгласен съм,но няма логика как 50 години е назионална и се е издържала,а сега да не може тук отново има политическа игра и защо от тока хаха те са 3 компании абе според мен Георги Лозанов въобще не е за този пост светът е в криза те тия глупаци ОТ СЕМ (Съюз за е*ати Мърл**вците) искат това аз съм напълно против! Кой гледа БНТ или слуша БНР  ? (много по малко са) Ако беше тази "кауза" за БТВ можеше поне малко да се съглася защото тази телевизия нищо че е на 10 години е мн по хубава-поне според мен де :)
Активен