За www.p2pbg.com > Предложения и коментари

Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com

(1/40) > >>

M.Schumacher:
Отварям тази тема посред нощ, защото се замислих, че в последно време се загуби обратната връзка на потребителите с нас (или по - скоро с мен).
Ще ми се всеки един от вас, на който му пука за сайта ( а може и тия дето не им пука) да напишат по един ред какво им харесва и иска да го доразвиваме и какво не и иска да бъде махнато. Къде грешим и естествено, къде сме по - добри в отношението си към вас потребителите от останалите сайтове? На къде искате да развиваме сайта или пък искате да си го оставим такъв?
Изобщо пишете. Ще се радвам да прочета всеки искрен пост независимо позитивен или негативен. Изразете себе си и не се притеснявайте никой няма да накажем, ако ни оплюе (но не обещавам, че няма да изтрием поста ако ни се стори неудобен - все пак в "демокрация" живеем)
Мерси

cecinikolov:
Аз лоша дума не мога да кажа за екипа на сайта.Каквото съм попитал веднага ми е помагано.Така че на мен сайта ми харесва и така, защото са малко сайтовете като вашия-нашия ;).

piter1970:
Ами ще спомена само това което не харесвам,защото всичко друго на сайта си е О,К и просто нямам други забележки.Отличен сайт. :)
   1.Не ми харесва това че няма раздел във форума за покани към мейдународни сайтове които са с ограничен достъп.В повечето тракери,(дори и международни),си има тема във форумите където се търсят и предлагат покани,за различни сайтове.Мисля че би било добре и тук да има такава тема.
   2.Преди всеки можеше да вижда профила на всички,един вид - нямаше скрито покрито.Това ми хареса най-много в p2pbg.com когато за пръв път се логнах тук - че беше един открит сайт,а сега не е така.
   3.Не мога да си коригирам годините в профила - когато се логнах тук бях на една възраст,но за съжаление с времето годините се увеличават,а не мога да ги сменя от профила си.Не че е нещо важно,но нали затова е темата - да си кажем мнението... ;)
   Бъдете здрави всички.!:-) :-*

Penitrate:
Не мога да кажа нищо лошо лично аз така че само АДМИРАЦИИ кам саита

xubavo:
Всичко във сайта е супер,все още няма такъв раздвижен сайт като нашия в българското торент пространство,да си има всичко:торенти,игри,лотария,забавен и интересен форум,отзивчив екип.С две думи най-добрия.Продължавайте в същия дух и занапред.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница