www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com  (Прочетена 335724 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

goonies

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 28, 2009, 09:20:25 pm
  • Публикации: 4
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #60 -: Януари 17, 2010, 12:46:00 am »
Тракера  ми харесва много, качвам каквото мога не се насилвам  :P но знаете ли какво ме хвана много яд !? Качих повече от 1000 JAVA  игри в един торент, и на другия ден гледам ...сумати страници с JAVA игри , да качват лошо няма, но  не може ли да ги качът в 1 торрент както направих аз!??? Или може би е само за да има калаблък от торренти същото го забелязах и с доста песни които спокойно могат да  бъдат сабрани в един торент ..... не знаех къде да го напиша за това го написъх тук !!! Тракера нистина ми харесва и съжелявам ако съм засегнал някой!!!!  :)

Не е само за да има калабалък на торенти. Просто в момента има игра за качване на торенти в дадената категория с награди и затова. Темата с условията на играта е тук
« Последна редакция: Януари 17, 2010, 12:59:25 am от pepsi81 »
Активен

goonies

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 28, 2009, 09:20:25 pm
  • Публикации: 4
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #61 -: Януари 17, 2010, 01:04:47 am »
Съгласен съм но ако аз реша САМО заради играта да кача тези 1200 игри ....  1 по 1 ....представете си само колко страници ще видят хората преди да стигнат  до някой филм примерно..... не се заяждам само отбелязвам !!!!

Ако някой търси филми е достатъчно да избере категория филми в търсачката и да натисне търси и ще му излезнат само филмите. Така няма да се налага да прелиства страници с торенти които са му ненужни  ;)
« Последна редакция: Януари 17, 2010, 01:26:13 am от pepsi81 »
Активен

goonies

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 28, 2009, 09:20:25 pm
  • Публикации: 4
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #62 -: Януари 17, 2010, 01:30:41 am »
Пепси и ти си прав!!! Ай лека че утре съм на бачкане , абе мамка му тракера наистина ми харесва !!!!
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Chrome 3.0.195.38 Chrome 3.0.195.38
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #63 -: Януари 17, 2010, 01:53:06 am »
аз пък винаги съм се дразнел от сайтове в които трябва да свалиш цял албум заради една песен заради това винаги съм ползвал дата.бг за песни. Днес обаче датата беше трагично зле и открих че сме имали 200 песни на Преслава. Ей за тва мноо са накефих на този тракер :)
Активен

y0nda1m3

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Септември 11, 2008, 11:14:26 pm
  • Публикации: 3
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 3.0.195.38 Chrome 3.0.195.38
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #64 -: Януари 17, 2010, 12:02:10 pm »
Здравейте и от мен .
Искам да кажа че наистина е най-разнообразния торент тракер в България, но плс ако може оправете си блекджека много глуповато гуя. НИКОГА НЕ МИ Е падала 2,3,4 само 10 10 10 , а компютъра си реди поредни ( само малки цифри) и от една боя. Ако е така по добре го направете Покер . а ето оше една интересно нещо преди мaлко.
 
« Последна редакция: Януари 17, 2010, 12:03:51 pm от y0nda1m3 »
Активен

korab

  • Гост
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #65 -: Януари 17, 2010, 12:47:05 pm »
Здравейте!

Моите предложения са две:
1. Да се въведе типова категоризация на торентите (т.е. ако не искам да виждам в списъка определен тип торенти - те да не ми се изписват; например, ако не искам да гледам анимация, GSM и сериали, да речем, то те да не се изписват в списъка, който виждам).
2. Да се обмисли дали да се стимулира кампанийното качване на типове торенти. Както знаем, най-добрият начин да скриеш камък е сред други камъни. Така, когато има качени ПОРЕДНИ 623 поредни торента за GSM, да речем, и ти се интересуваш от подобно съдържание, доста бързо погледът ти се размива - и "губиш нишката"...
Особено при положение пък, че и няма "скриване" на нежеланите типове торенти (виж предложение 1), може да бъде доста досадно, ако трябва да въртиш 7 страници с чалга, да речем, в които тук-таме се мяркат други торенти...

Успехи!
Активен

spamer_nomer1

  • Гост
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #66 -: Януари 17, 2010, 03:06:04 pm »
Не харесвам това че само ми махат банера  :D >:( какво толкова ви пречи незнам
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Chrome 3.0.195.38 Chrome 3.0.195.38
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #67 -: Януари 17, 2010, 03:14:32 pm »
каф банер бе
Активен

kancho

  • V.I.P.
  • Карма: +123/-436
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Август 08, 2007, 09:52:58 am
  • Публикации: 344
  • Торент Клиент: utorrent
  • Профил в bpoke.com: kancho
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.7 Firefox 3.5.7
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #68 -: Януари 17, 2010, 03:33:58 pm »
Браво на екипа за възможноста  да гледаш кое е най-сиидвано и сваляно
Активен

spamer_nomer1

  • Гост
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #69 -: Януари 23, 2010, 01:57:55 pm »
Ето този банер явно на всички им пречи и постоянно го махат с което ме загубихте като примерен и редовен ъплоудър и сийдър а и нещо лично към собственика на сайта вярно че е твои този сайт и да имаш право да правиш каквото си искаш но хайде да не си говорим на "Бе" какво ще кажеш

Колега, банери на които пише Team могат да слагат само потребителите, които са в някой от отборите. Ако имате желание кандидатирайте се за някой от тях, макар че отбор Спам нямаме, няма и да имаме. Ако толкова държите да слагате банер, направете си такъв на който пише spamer_nomer1 примерно и си слагайте него.
А на въпроса за нещото лично към собственика, ще го оставя той лично да ви отговори
« Последна редакция: Януари 23, 2010, 02:19:30 pm от pepsi81 »
Активен

ganiva

  • User
  • Карма: +7/-4
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Декември 25, 2008, 11:30:19 pm
  • Публикации: 26
  • Не се обръщай назад, не съжалявай за нищо
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.7 Firefox 3.5.7
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #70 -: Януари 29, 2010, 01:09:58 am »
Абсолютно мога да го докажа, приятели, защото субките са вградени и там пише името ми и тракера ми.  Не знаех към кого да се обърна, но ваш човек вече се свърза с мен и проблемът е решен.
Много благодаря за бързата намеса и си оттеглям думите от предния пост. Желая всичко най-хубаво на тракера ви.
  :)
Активен

jamesfox

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Декември 16, 2009, 07:05:28 pm
  • Публикации: 6
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 4.0.249.89 Chrome 4.0.249.89
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #71 -: Март 17, 2010, 09:51:14 pm »
МОЖЕТЕ ЛО ДА КАЧВАТЕ ФИЛМИ С ФАЙЛОВЕ >АВИ< САМО. НЕ ВСЕКИ ДВД ПЛЕЙЕР МОЖЕ ДА ЧЕТЕ >МПГ< ИЛИ ДРУГИ ФОРМАТИ. НЕКА ДА СЕ НАМАЛИ ВРЕМЕТО ЗА ДА СЕ КОНВЕРТИРА НА >АВИ< ПОСЛЕ ДАДЕН ФИЛМ. ТОВА Е ИЗЛИШНО ТАКА АЗ МИСЛЯ.
Активен

marto_mmb

  • User
  • Карма: +1/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Април 05, 2009, 06:57:41 pm
  • Публикации: 2
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #72 -: Април 05, 2010, 09:22:33 am »
здравейте днес савсем случайно разбрах че днес правя точно една година и реши да напиша нещо. Изкъм да поздравя екипа на сайта за това, че си вършат работата прекрасно. Виждам много голям напредък за това време и изкам да ви кажа да продължавате все така.     
Активен

jamesfox

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Декември 16, 2009, 07:05:28 pm
  • Публикации: 6
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 4.1.249.1045 Chrome 4.1.249.1045
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #73 -: Април 09, 2010, 01:54:39 am »
Отварям тази тема посред нощ, защото се замислих, че в последно време се загуби обратната връзка на потребителите с нас (или по - скоро с мен).
Ще ми се всеки един от вас, на който му пука за сайта ( а може и тия дето не им пука) да напишат по един ред какво им харесва и иска да го доразвиваме и какво не и иска да бъде махнато. Къде грешим и естествено, къде сме по - добри в отношението си към вас потребителите от останалите сайтове? На къде искате да развиваме сайта или пък искате да си го оставим такъв?
Изобщо пишете. Ще се радвам да прочета всеки искрен пост независимо позитивен или негативен. Изразете себе си и не се притеснявайте никой няма да накажем, ако ни оплюе (но не обещавам, че няма да изтрием поста ако ни се стори неудобен - все пак в "демокрация" живеем)
Мерси

***************************************************************
Здравейте. Да започна с Хубавото 1во. Пиша до ВСИЧКИ фенове който ползват и харесват П2ПБГ.КОМ Торентът е много добър. Казвам ГО това в следствие на многото и ежедневните МОЙ лични наблюдения в други подобни, който не са малко на брой де. Няма да ги изброявам, защото поне 90 % от Вас ги знаят и ги ИЗползват също. Сега за Лошото. Като пример (само). Сериалът "1001 нощ" е много лошо сложен. Започва направо от 41ва серия, после има няколко поредни и после скача на 61ва. Повтаря се същото, накрая отива ЧАК на Последните 6-7 серий. Мислите ЛИ, че това е редно. Не е само така за него сериал, а Е ТАКА и за много други. Може ли да се избегне това за в бъдеще. ЛИПСВАТ и много от нашумялите напоследък сериали (цитирам само няколко)..: "Непокорно Сърце" ; "Сълзи над Босфора" ; "Пътищата на събата" ; "Горчива любов" ; "Брак с чужденец" ; "Ангел пазител" ; "Долината на вълците" ; "Наследниците дел монте" ;"Непокорно сърце"; и т.н. Тези който качват филми, биха ли помогнали с нещо?
***************************************************************А това беше МОЙ стар въпрос който така си остана БЕЗ ОТГОВОР. Повтарям го..:
МОЖЕТЕ ЛО ДА КАЧВАТЕ ФИЛМИ С ФАЙЛОВЕ >АВИ< САМО. НЕ ВСЕКИ >ДВД< ПЛЕЙЕР (включен към телевизора) МОЖЕ ДА ЧЕТЕ >МПГ< ИЛИ ДРУГИ ФОРМАТИ. НЕКА ДА СЕ НАМАЛИ ВРЕМЕТО ЗА КОНВЕРТИРВАНЕ НА >АВИ< ДАДЕН ФИЛМ........
Публикувана на: Януари 29, 2010 БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
***************************************************************
Здравейте!
Ще започна отзад-напред:
Уважавайте труда на ъплоудъра - той ви е намерил филма, който искате да гледате и е положил труд, за да ви го предостави. Вие се потрудете да го конвертирате във формата, който ви върши работа. Има достатъчно програми за това и ако трябва, ще ви помогна за да си инсталирате такава.
Колкото до мнението за сериалите - екипът на
http://www.p2pbg.com прави всичко възможно да рипва и качва което е по силите му, уверявам ви! Понякога обаче, отбор сериали няма възможност и от там се получават пропуски. И ние сме хора. Не забравяйте също, че това, което ви предоставяме е безвъзмездно. Надявам се че отговора е напълно задоволителен.
Благодаря ви за хубавите думи за сайта и екипа!
Приятни минути в
http://www.p2pbg.com
« Последна редакция: Април 09, 2010, 03:32:50 am от jodecicall »
Активен

pagane812

  • SuperUser
  • Карма: +1/-37
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Януари 10, 2010, 10:54:12 pm
  • Публикации: 14
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Re:Какво харесвате/нехаресвате в www.p2pbg.com
« Отговор #74 -: Април 11, 2010, 05:34:26 pm »
Ееее Уникален тракер * В цялата интернет мрежа не можах една БЕЗПЛТНА  книга за монети да намеря а ТУКА 10 наведнаж което най малко струват 500 ЛЕВА ха кажете как да не подкрепям с смс тракера ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ момичета и момчета :-* :-* :-*
Активен