За www.p2pbg.com > Новости в сайта

Оправени проблеми и подобрения

(1/12) > >>

M.Schumacher:
Тук ще записвам какво съм изработил та да мога некой ден да ви пратя фактурата :)
Вчера добавих нови релийзи R5 i TS
Току що оправих проблема със смяната на стила и езика на сайта. (който сам бях предизвикал при оптимизацията на сайта.) Важно е да се симулираденост нали знаете :)

M.Schumacher:
[float=left][/float]Специално за Донели е този мод. :)

Donelli:
[float=left][/float]  Най-искрени благодарности! Страшно съм доволна!  :-*

monstabloker:
Много благодаря за новите отметки :) :) :)

M.Schumacher:
С мода
[justify]Този текст е сложен тук за да тестваме малък мод добавен от анна мари милър за justify на текст. Ох изчерпах се а ми трябва текст за подреждане. бла бла бла . ша ляляляля Имало едно време едно зайче то живяло в дън гори тилилеиски и го нападнала баба меца да го ... обаче то било мног бързо и и се изплъзнало ..... [/justify]
Без мода
Този текст е сложен тук за да тестваме малък мод добавен от анна мари милър за justify на текст. Ох изчерпах се а ми трябва текст за подреждане. бла бла бла . ша ляляляля Имало едно време едно зайче то живяло в дън гори тилилеиски и го нападнала баба меца да го ... обаче то било мног бързо и и се изплъзнало .....
има разлика значи ани се е справила успешно. ПОчвайте да благодарите :P
пп: понеже не съм много креативен днес и се изчерпах с текста ако разполагате с гигантски монитор над 22 инча като моя (минутка за реклама) няма как да видите раликата между 2 та реда. просто си размаксимизирайте прозореца и го свийте наполовина и ще видите разликата :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница