Разни > Дискусии

Кой е виновен за позора в Националният отбор по футбол?

(1/2) > >>

M.Schumacher:
Аз смятам, че не е виновен само треньора. А той, футболистите и цялото  положение в  тъпата ни държава, но това си е мое мнение не ангажирам никой с него !

sadjata:
Мача беше трагедия футболистите ни се разхождаха по терена и нищо не правиха Бербатов си беше забравил класата в Англия.Единственото хубаво нещо на мача бяха феновете който подкрепяха отбора почти през цялото време след четвартия гол повечето хора си тръгнахме резилат ни беше достатъчен 4-1.Не разбирам само как можахме да паднем от такав слаб отбор като Кипар почти всички кипарци с които сам приказвал за мача казваха че ще паднат 0-2 0-3 а накрая взеха че ни разбиха с 4-1.Поне в средата на мача стана малко шоу един от балгарите фен на АЕЛ реши да варже знаме на АЕЛ на преградната мрежа за което изяде малко шамари и го свали(българска работа).Май дойде отново време за смяна на треньора,а сякаш ще е най добре да се смени целият отбор плюс раководството на БФС.

ganiva:
Според мен, не е виновен само треньора, даже мисля, че неговата вина е най-малка. По-виновни са примадоните от националния воглаве с прехваления Бербатов, които може и да играят добре в съответните си отбори, но в националния са абсолютни балерини. Тези момчета нямат абсолютно никакво чувство за национална чест и мотивировка за да играят в националния отбор, интересуват ги само парите, които изкарват в чужбина и затова там играят добре. Но най-голяма вина, според мен, има БФС - цялото ръководство, начело с Боби Михайлов трябва да бъде изринато с голямата лопата, да дойдат честни хора /ама то има ли такива в България?/, които да милеят за родния футбол, а не за собствените си гуши и как да уреждат в националния зетьовете си, племенниците си или синовете си. Някой да знае по-калпав вратар от мамин Ники? Ама играе в чужбина и в националния - е, за какво говорим тогава? 

vladoap:
просто намъри сулю и пулю му диктуват кой да включи в отбора
не го оставятна мира да си направи отбор

sppaiki:
тази тема е доста сериозна според мен.не защото България падна от Кипър,а поради доста други причини.в България много малко пари се влагат в спорта,а искаме да постигаме невероятни неща.без пари в спорта не става.просто в момента има много малко спортни бази на които може да се тренира качествено.и като се вземе в предвид това,че някои хора,които са готови да влагат в спорта чакат с години да получат терени да почнат да развиват спорта,да направят нови бази.колко нови съоръжения има в момента които са се построили в последните няколко години-те се броят на пръсти.и не стига,че държавата не влага пари в спорта(тото 2),ами не позволява и на хора които са  заинтересовани в това да го развиват.ще дам един пример-когато през 93 бихме Франция.какво стана тогава?вместо да почнеме да влагаме пари в спорта ние просто си останахме със спомена за лято 94,вместо да продължим да се развиваме.а французите с огромни финансови инвестиций в спорта видяхте какво направиха-станаха европейски,след това и световни шампиони.с тези пари които се влагат в спорта трябва и на това да сме доволни,че ако продължават така нещата,след време ще се радваме,ако бием отбори като Кипър или Грузия.такива са нещата в нашата мила родина,такива са ни възможностите в момента и за това не са виновни футболистите,а нашта мила държава,вижда се че България няма футбол и ако националния беше съставен само от футболисти от България,не знам кои отбор ще бием-Сан Марино може би.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница