Разни > You Tube

В памет на най-големият ми приятел ...

(1/2) > >>

stan4eto:
В памет на нашият най - добър приятел Снупи.....


Собственици на големи кучета разхождайте ги с каишки !!!!
http://www.pozvanete.bg/news.php?id=61852

RPAngelov:
Съчувствам ти :).Имам 3 кучета.Преди имах 1,което умря.Захапа го една немска овчарка,която принципно пазеше къмпинга на който бяхме.Отскубнала веригите и така...гадно е,но гледай напред :).

banichkata:
Съчуствам ти.Наистина е гадно да загубиш нещо скъпо - било то куче или роднина. :(

sppaiki:
След прочетения материал в информационният сайт,който сте поставили по долу и аз останах потресен от арогантността на някои хора.Искрени съболезнования за твоя приятел.Да се замислят хората,които разкарват домашните си любимци без наморник и от лица, които няма право да ги разкарват.Това за съжаление не е първия и няма да е единствения случай.Но нека някои органи на реда да се замислят по въпроса за по високи санкций за такива хора.Както и за това те да понясят отговорност за делата на техните любимци.

vivera9:
Моите съболезнования към вас ..също така искам да изкажа моето уважение към вас просто да запазиш спокойствие в такава ситуация е нещо уникално на мой приятел детето го ухапа един питбул  следващото което видях беше  как кучето летеше нагоре когато падна толкова силно се чу че чак се уплаших  а после и собственика яде як бой не казвам че това което е направил е правилното нещо  но според мен всичко тръгва от стопаните :( 

Aз ви казвам да ги съдите до дупка!!!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница