За www.p2pbg.com > Предложения и коментари

Какво би ме накарало да сийдвам повече!

(1/15) > >>

M.Schumacher:
Тук очаквам да споделите, какво би ви накарало да "гасите" торентите по - рядко и да ги държите да се сийдват по - дълго. Грижа ли ви е за това, че и хората след вас искат да се възползват или просто искате по - големи коефициенти и рангове. Дайте предложения и току виж станете автор на следващата екстра на любимят си тракер :)
Мерси предварително

mosen1:
Аз предлагам да се направи топ 10 списък с сиидъри * или топ 20, в които съшто да се дават награди самче по малки разбирасе , се пак да качиш торент е ного по трудно (трябва да го намериш , не само да го дръпнеш и да сиидваш).

естествено проблемът ми е че има хора който сиидват денонощно, и ще има много равенства за това трябва да се поработи върху някакви коефициенти който да направят разлики в резултатите , ако ви харесва идеата кащете и ще поработя варху тях.

flexobg:
Ами .... аз мога да кажа какво ще ме спре .... като дам пример оценките от последните Ъп Игри , и в частност ... програмите ............. при 27.953GB качени торенти .............. нещо немога да си дам обяснение как така ме няма , при положение че има хора с по 2Gb?
 
 
    Веднага Ви обяснявам защо Ви няма в списъка на наградените !!!
 
В Правилата за Ъп Игрите има условие :

 Внимание! Поради зачестилите случаи да се качват торенти само за игрите и после да не се сийдват, игрите ще се спират на посочената дата и ще се оценяват една седмица по-късно! Ще се оценяват само активните торенти!
Резултатите ще се обявят тогава!

Това е направено точно да се стимулират активните Ъплоудери и сийдъри на торенти. Системата отчита и награждава само активните торенти в момента на оценяването на играта.Вие и в момента не сийдвате нито един торент , анализирайки сийд точките Ви явно прекалено рядко сийдвате торенти.

slbi:
zna4i kato stava vapros za siidvane az ne za  nagradi ili t.n. a siidvam za men i za drugite koito 6te svalyat slrd men da im stava po lesno a katyo stava vapros za men siidvam po dalgo vreme 4e da moga da ostavam v torenta  i kakto razbrah kolkoto pove4e siid imam tolkova po golemi eksrti 6te imam az za tova siidvam pove4e no pak ako  imam nqkaklv bonus hi4 nyama da mi e zle ;D

Нарушен е чл.4 от ПРАВИЛАТА НА САЙТА
Чл.  4. Задължително е писането в сайта и във форума на кирилица. Изключения се допускат, когато компютърът, на който пишете, няма инсталирана кирилица. В този случай преди поста си сложете кратко извинение към останалите потребители. Уважавайте БЪЛГАРСКИЯ език! Вие сте БЪЛГАРИ и това е майчиният ви език. Бъдете грамотни. Неграмотно написани постове ще бъдат трити, а при повторни действия потребителите ще бъдат предупреждавани.

Редакция: ogi_nenchev

kancho:
Който си сиидва си сиидва това е ясно трябва да се измисли нещо като изчакване - колкото повече торрента сиидваш да нямаш време за изчакване а когато не сиидваш да имаш изчакване за новите неща които да се оценяват според точките

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница