www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Подкрепете Града  (Прочетена 109199 пъти)

0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Gendarmery

  • Гост
Подкрепете Града
« Отговор #30 -: Февруари 18, 2008, 10:00:56 pm »
Цитат на: az_
Цитат на: Gendarmery

И да питам - под кликане, кликане върху "линк-а" ли се подразбира или кликане върху "Града" , мисля, че първото а ??  ;)


Прав си: кликане върху линка.

За вторник задачата остава околна среда: http://p2p-city.myminicity.com/env, че днес активността е малка, пък и въпреки изричната ми молба в момента да не се строят фабрики, някои продължават да го правят.


Абе много на заден план отидохме ... 46 ... пфуу ... абехме към 30-те .... тзтзт -_-
Активен

weselushka

  • SuperUploader
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Септември 23, 2007, 01:27:44 am
  • Публикации: 7
Подкрепете Града
« Отговор #31 -: Февруари 18, 2008, 10:41:08 pm »
Може ли някъде на началната страница да се сложат всички линкове за градчето и да се оцветяват с различен цвят тези които трябва да се развиват? Така повече потребители ще ги видят и ше се сетят да кликнат на тях.
Активен

az_

  • SuperUploader
  • Карма: +167/-18
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Април 20, 2007, 10:11:23 pm
  • Публикации: 350
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: az_
    • WWW
Подкрепете Града
« Отговор #32 -: Февруари 19, 2008, 10:41:45 pm »
Цитат на: weselushka
Може ли някъде на началната страница да се сложат всички линкове за градчето и да се оцветяват с различен цвят тези които трябва да се развиват? Така повече потребители ще ги видят и ше се сетят да кликнат на тях.


Ще помислим с екипа над предложението.
Активен

Gendarmery

  • Гост
Подкрепете Града
« Отговор #33 -: Февруари 19, 2008, 11:29:11 pm »
Гледам там - града на 1во място дето е ... бахси якото - а нашето прилича на пустуш /// дайте да се стегнем и бой .....
Активен

az_

  • SuperUploader
  • Карма: +167/-18
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Април 20, 2007, 10:11:23 pm
  • Публикации: 350
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: az_
    • WWW
Подкрепете Града
« Отговор #34 -: Февруари 20, 2008, 12:19:29 am »
В последния един час нещата доста се подобриха, така че вече може да се отмени извънредното положение по отношение на замърсяването на въздуха. От този удар загубихме около 50 жителя и паднахме 10 места в класацията, но вече сме си върнали 2 от тях за по-малко от час и се надявам до края на седмицата вече да сме в топ 30.

Ето и всички връзки, които могат да се използват в момента и разпределението на потребителите по тях:
За увеличаване на населението - http://p2p-city.myminicity.com - User
За увеличаване на индустрията - http://p2p-city.myminicity.com/ind - SuperUser
За подобряване на транспорта - http://p2p-city.myminicity.com/tra - superuploader
За подсилване на полицията - http://p2p-city.myminicity.com/sec - VIP
За подобряване на околната среда - http://p2p-city.myminicity.com/env - Всички от екипа

Отново припомням да следите редовно форума, за евентуални промени в разпределението
Активен

az_

  • SuperUploader
  • Карма: +167/-18
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Април 20, 2007, 10:11:23 pm
  • Публикации: 350
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: az_
    • WWW
Подкрепете Града
« Отговор #35 -: Февруари 22, 2008, 08:23:19 am »
Пиша по-скоро профилактично, за да подсещам, че трябва да подкрепяте града.

Вече всичко е вкарано в релси и отново растем, в момента сме на 41 място. Имаме нужда от малко по активно увеличаване на населението, защото изоставаме от първоначалния план с 50 жители на ден (стигаме до 30), но и така е добре.

Благодаря на всички за подкрепата!
Активен

Gendarmery

  • Гост
Подкрепете Града
« Отговор #36 -: Февруари 22, 2008, 06:06:53 pm »
Цитат на: az_
Пиша по-скоро профилактично, за да подсещам, че трябва да подкрепяте града.

Вече всичко е вкарано в релси и отново растем, в момента сме на 41 място. Имаме нужда от малко по активно увеличаване на населението, защото изоставаме от първоначалния план с 50 жители на ден (стигаме до 30), но и така е добре.



Благодаря на всички за подкрепата!


АМи Юзърите нещо спят :)
« Последна редакция: Февруари 22, 2008, 06:07:19 pm от Gendarmery »
Активен

gillmour

  • Гост
Подкрепете Града
« Отговор #37 -: Февруари 22, 2008, 06:34:47 pm »
Подсещането за профилактика е добра идея. Обаче от много време нещата се въртят около 30-40 -то място. Или другите яко работят или трябва да се промени тактиката. Само не ме питайте как.

Цъкам здраво! Дано има ефект. :)
Активен

az_

  • SuperUploader
  • Карма: +167/-18
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Април 20, 2007, 10:11:23 pm
  • Публикации: 350
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: az_
    • WWW
Подкрепете Града
« Отговор #38 -: Февруари 22, 2008, 11:15:57 pm »
Цитат на: gillmour
Подсещането за профилактика е добра идея. Обаче от много време нещата се въртят около 30-40 -то място. Или другите яко работят или трябва да се промени тактиката. Само не ме питайте как.
Цъкам здраво! Дано има ефект. :)


Като гледам как вървят нещата, предлагам през уикенда всички да работят само за население, тъй-като то е основното при определяне на класирането. Тези, които имат възможност да влизат от два IP адреса, да работят от единия за население, а от другия за околна среда.
Според мойте наблюдения, в момента имаме достатъчно фабрики, транспорт и полиция, за да може да поемем поне още 150-200 човека без да строим нови, ако се окаже че греша ще сменяме тактиката в движение.

Така че, още веднъж, за уикенда:
Население - http://p2p-city.myminicity.com
Околна среда - http://p2p-city.myminicity.com/env (само от тези, които имат по два IP адреса)
« Последна редакция: Февруари 22, 2008, 11:17:32 pm от az_ »
Активен

toxic-zone

  • V.I.P.
  • Карма: +3/-1
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 14, 2007, 12:54:36 am
  • Публикации: 30
Подкрепете Града
« Отговор #39 -: Февруари 23, 2008, 12:31:32 am »
А нее проблем  за айпито.Ресет на рутеря и се променя:lol::lol:
Активен

Gendarmery

  • Гост
Подкрепете Града
« Отговор #40 -: Февруари 23, 2008, 09:34:45 am »
да добра идея - обаче неефективна за повечето потребители :-/ (щот не секи има МАРШРУТИЗАТОР -= аз НЯМАМ ) :(

НЯкой от нас са с Статични (фиксирани) IP адреси - това позволява само по един клик на линк / ден което кофти обаче:

Хората с Динамичен IP адрес (Непостоянен IP адрес) при всяко влизане или излизане биха могли да кликат на линковете за града p2pbg.com

ИДЕЯ :)
« Последна редакция: Февруари 23, 2008, 10:21:57 am от Gendarmery »
Активен

Blue tiger

  • V.I.P.
  • Карма: +10/-11
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Август 17, 2007, 10:23:34 pm
  • Публикации: 204
  • Йода все някога ще превземе света, дории без лазер
    • WWW
Подкрепете Града
« Отговор #41 -: Февруари 23, 2008, 10:16:17 am »
40 смеСлед няколко дена ще сме по-напреде в класацията.:D


ВЕЧЕ СМЕ 38-ми
« Последна редакция: Февруари 23, 2008, 10:52:27 am от Gendarmery »
Активен

az_

  • SuperUploader
  • Карма: +167/-18
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Април 20, 2007, 10:11:23 pm
  • Публикации: 350
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: az_
    • WWW
Подкрепете Града
« Отговор #42 -: Февруари 23, 2008, 11:40:11 am »
Цитат на: Gendarmery
да добра идея - обаче неефективна за повечето потребители :-/ (щот не секи има МАРШРУТИЗАТОР -= аз НЯМАМ ) :(

НЯкой от нас са с Статични (фиксирани) IP адреси - това позволява само по един клик на линк / ден което кофти обаче:

Хората с Динамичен IP адрес (Непостоянен IP адрес) при всяко влизане или излизане биха могли да кликат на линковете за града p2pbg.com

ИДЕЯ :)


Бе според мойте познания, рутерите в повечето случаи си имат постоянни външни IP адреси. По отношение на динамичните адреси, пробвали ли сте от такъв компюрът с локален адрес (10.10.х.х или 192.168.х.х) да влезете в сайт, където ви се изписва адреса (например в поща в mail.bg), тогава се вижда IP адреса на Gateway-а, така че мисля че рестартирането няма да помогне в случая, а като се има предвид, че повечето DHCP сървъри са настроени за пазят резервациите по 24 или 48 часа, дори като се рестартираш, пак ще си получиш същия адрес.

Аз лично имам VPN връзка към офиса ми и винаги влизам два пъти - веднъж от домашното ми IP и веднага след това, дори без да рестартирам браузера, просто влизам през VPN-а и щракам линка отново.

Пак написах цял роман, надявам се да не съм бил отегчителен.
Активен

az_

  • SuperUploader
  • Карма: +167/-18
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Април 20, 2007, 10:11:23 pm
  • Публикации: 350
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: az_
    • WWW
Подкрепете Града
« Отговор #43 -: Февруари 23, 2008, 06:15:57 pm »
Браво колеги,
за един ден сме качили населението със 100 човека и вече сме 34. Продължавайте в същия дух и утре вечер ще сме в топ 25.
Активен

  • Гост
Подкрепете Града
« Отговор #44 -: Февруари 23, 2008, 10:30:24 pm »
А защо се опитваме да стигнем до върха? Има ли определена цел O:-?
Активен