www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Проблеми, възникнали при качване на торенти  (Прочетена 94017 пъти)

0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

3x7azy

  • SuperUser
  • Карма: +10/-7
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юли 27, 2007, 02:38:55 pm
  • Публикации: 285
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #45 -: Април 17, 2008, 12:50:34 am »
Цитат на: gillmour
В интерес на истината 3x7azy е прав(а).

Мога само да допълня, че и с uTorrent понякога става така. Решението което аз съм взел е да спра торента (или всичките) и да му дам да обнови тракера. Ако сийдваш много торенти виж си настройките. Може и да нямаш достатъчно брой връзки да да се получава някакво автоматично игнориране.
Също така виж и максималния брой активни торенти дали не ти е по-малко от това което имаш в наличност.;)

В мъжки род съм,не съм кривнал още :D:P8)
Активен
One Die Is Tragedy,One Million Is Statistic

Miniraniq

  • SuperUploader
  • Карма: +1/-1
  • Неактивен Неактивен
  • :Ноември 23, 2007, 07:45:19 pm
  • Публикации: 91
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #46 -: Април 17, 2008, 02:21:15 am »
Много благодаря и на двама ви :beer1: оправих го. Ако някой друг има такъв проблем - да знае, при мен беше от връзките, максималните ми били 200 а аз сийдвам малко повече торента... Благодаря ви!
« Последна редакция: Април 17, 2008, 12:24:05 pm от Miniraniq »
Активен

moonhalo

  • User
  • Карма: +2/-1
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Юли 22, 2008, 03:52:23 pm
  • Публикации: 2
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #47 -: Юли 31, 2008, 02:14:16 pm »
Здравейте!

Предварително се извинявам, ако мястото на тази тема не е тук.

Създадох 2 торента с музикални албуми. Направих всичко, както бяхте описали. Но в UTorrent-а непрекъснато ми изписва "нерегистрирана торент парола".

Моля кажете ми какво да направя за да работят?  :idea1:
« Последна редакция: Декември 29, 2010, 02:52:32 am от M.Schumacher »
Активен

az_

  • SuperUploader
  • Карма: +167/-18
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Април 20, 2007, 10:11:23 pm
  • Публикации: 350
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: az_
    • WWW
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #48 -: Юли 31, 2008, 02:43:35 pm »
А торентите от сайта ли ги свалихте или директно след създаването ги пуснахте да се сийдват.

Ако е второто, трябва да ги изтриите и да ги свалите от сайта. В противен случай, най-вероятно ще трябва да пробвате със смяна на PID, има го в Моят панел и след това отново да ги изтеглите от сайта.
Активен

reni999

  • V.I.P.
  • Карма: +85/-39
  • Неактивен Неактивен
  • :Септември 29, 2007, 04:40:06 pm
  • Публикации: 720
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #49 -: Юли 31, 2008, 02:50:13 pm »
като създаваш торент не слагай отметката "започни да сиидваш"и няма да ти дава грешка. :sunny:успех
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #50 -: Август 04, 2008, 05:53:20 pm »
Ako ne mojesh da se spravish pishi tuk shte pomagame
Активен

irrealizable

  • Гост
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #51 -: Август 04, 2008, 06:25:07 pm »
като създаваш торент не слагай отметката "започни да сиидваш"и няма да ти дава грешка. :sunny:успех

По-добре я слагай за да видиш кога ти заработва хубаво торента ! Аз като прая торент го пускам да се сийдва,после го качвам тук,тегля,заменям,махам анонса и трагва...  :icon_thumleft:
Активен

reni999

  • V.I.P.
  • Карма: +85/-39
  • Неактивен Неактивен
  • :Септември 29, 2007, 04:40:06 pm
  • Публикации: 720
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #52 -: Август 04, 2008, 07:10:54 pm »
При мен ако сложа отметката ми дава че торента не е регистриран и че има грешка,затова не я слагам и нямам проблем :icon_smile:
Активен

rado84

  • User
  • Карма: +2/-5
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Август 22, 2008, 05:22:20 am
  • Публикации: 21
  • BLACK FOLK/VIKING METAL
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #53 -: Август 22, 2008, 06:37:00 am »
Хора, и аз имам проблем, само че не е като на човекът, пуснал темата. Начи, напрайх 'сичко както го пише, обаче не ме води в списъка със сийдърите (а ме отчита като лийчър*) и освен т'ва стрелката на юторента си стои червена. Изключих ДХТ настройките, дори махнах announce.php от адреса на тракера (както някой беше писал, че прави) и стрелката стана зелена за няколко сек., после пак стана червена.

*Отчита ме, а не ще да се сваля проклетия торент.
Ето това е торента, който създадох:
http://www.p2pbg.com/index.php?page=torrent-details&id=0e7508d94cf630e6855450d467f2ff702217e7df
Активен

pvdenkova

  • V.I.P.
  • Карма: +58/-10
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Юни 28, 2007, 12:52:33 am
  • Публикации: 433
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #54 -: Август 24, 2008, 10:59:56 pm »
Пробва ли да направиш проверка? Тогава би трябвало да ти даде къде точно е грешката. Щом те отчита като лийчър не би трябвало торента да ти е на 100%, което значи, че има някакво несъответствие м/у файловете включени при създаването на торента и посочената папка къде да се свали торента при тегленето му.
Активен


Бъди себе си! Живота е твърде кратък за да се правиш на някой друг!

krumdelib

  • SuperUploader
  • Карма: +22/-33
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 02, 2008, 02:35:24 pm
  • Публикации: 184
  • P2p will never die !!!
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #55 -: Октомври 22, 2008, 08:55:16 pm »
Защо не мога да качвам торенти???
След като направя торента и дам изпрати и ме връща на началната страница!  ??? ??? ???
Знам че ви е трудно но моля оправете този проблем.  :(
Активен

starsssss

  • Гост
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #56 -: Октомври 22, 2008, 09:11:40 pm »
Провери ли добре дали вече не е качен торента, който се опитваш  да качиш ? Не виждам причина да не можеш да качваш, след като другите могат.
Активен

krumdelib

  • SuperUploader
  • Карма: +22/-33
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 02, 2008, 02:35:24 pm
  • Публикации: 184
  • P2p will never die !!!
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #57 -: Октомври 22, 2008, 09:15:06 pm »
Еми два пъти пробвах да го кача но все едно и също става.Пуска ми началната страница насайта.А торента го няма в списъка с торенти.  :'( :'(
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #58 -: Октомври 22, 2008, 09:19:46 pm »
Така ето и проблема.
Сайта има анти хакерска защита. Няма да обяснявам, каква и коя за да не се злоупотребява. Проблемът, който имаш е породен от текст съдържащ се в съдържанието на описанието на торента или в адресите на снимките. В такъв случай просто трябва да елиминираш зловредните думи и нещата ще се оправят. Пример за думи но без интервали между тях. Това са най - често срещаните грешни думи:
 S E L E C T , U N I O N , H O M E
Моля модераторите да запомнят това и да отговарят на подобни въпрси по този начин.
Благодаря за вниманието!
« Последна редакция: Октомври 22, 2008, 09:23:11 pm от DJ_AGENTA »
Активен

krumdelib

  • SuperUploader
  • Карма: +22/-33
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 02, 2008, 02:35:24 pm
  • Публикации: 184
  • P2p will never die !!!
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #59 -: Октомври 22, 2008, 09:22:49 pm »
Ето това е описанието което съм сложил в торента ако видите проблема кажете:


Друга информация:
Искали ли сте някога да станете Герой? Не, не от онези, които летят, пускат паяжини или говорят гръмко за свободата на словото и колко била хубава Америка. Истински Герой... Проправил си път до върховетете на славата с пот на челото и кръв, оплискала бронята му. Спасител на девици, старици и деца-олигофренчета. Носител на Смърт, Защитник или Изкормвач? Е, мечтата ви се сбъдна...

С ръка на сърцето мога да кажа, че това е най-красивата игра във всички категории, който могат да съществуват, която съм играла. Такова великолепие и изобилие на детайли, обгърнато във феерия от наситени цветове, досега никога не е докосвало екрана на компютър. Но това е само за начало, играта просто не ти дава дори миг да си поемеш дъх, а директно те захвърля далеч отвъд пределите на собственото ти въображение. Макар и RPG, тук няма да се занимавате с досадно чудене - ми сега, кой клас герой да си избера и т.н. Не, тук вие поемате по своя героичен път още когато вашето виртуално алтерего е на 10-ина годинки. И така до пределна възраст, когато треперещата ви десница няма да може да държи меча.

Живота на малкия обесник е доста тих и спокоен, изпълнен с обикновенни пакости, докато един прекрасен ден в малкото градче не нахвуват бандити, които нямат никакви скруполи да режат глави. Вследствие експанзията всичко живо е изклано, включително семейството на малкия. Той самият, скрит в храсталака, е намерен от един Герой Той го завежда в Гилдията на Героите, където започва легендата за... Вас



В тази игра можете да - се жените, да си купите къща, да търчите из селото, размятайки особено колоритен трофей, печелейки така слава, да правите секс, да рейдвате села, да се подигравате на хората, абе с две думи - ТАЗИ ИГРА ВИ ДАВА ПЪЛНАТА СВОБОДА ДА БЪДЕТЕ КАКЪВТО СИ ИСКАТЕ. Без задръжки, без лимит. Тази игра е ЖИВОТЪТ!
:D:D:D:D

Снимки:

Цък  :P

Малко снимки от мене:



Ето нещо като трейлърче:
<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" width="450" height="403"><param name="movie" value="http://i47.vbox7.com/player/ext.swf?vid=42c7437c"><param name="quality" value="high"><embed src="http://i47.vbox7.com/player/ext.swf?vid=42c7437c" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="450" height="403"></embed></object>

Ще ви хареса играта е много хубава.
Активен