www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Проблеми, възникнали при качване на торенти  (Прочетена 94029 пъти)

0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

slaf40

  • SuperUploader
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Юли 22, 2007, 11:36:10 am
  • Публикации: 2
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #15 -: Март 09, 2008, 11:32:41 am »
Преди всичко искам да се извиня за времето ,което ви губя ,но имам проблем , който вероятно е дребен и е следствие на моя грешка , тъй като това е първия ми торент.Вчера се опитах и успях да кача един торент , дори започнаха да го теглят и всичко си беше наред до спирането на компа вечерта. Днес го пускам и в торент клиента ми дава грешка    
опитах да си го изтегля от: "www.p2pbg.com" тръгна уж да тегли стрелката си седи синя и надолу и не мърда от 99.9%  
при мен отчита че го теглят дори и коефициента ми расте ,НО в торента ми дава: Сийдери: 0, Лийчъри: 7 = 7 Пиъри  .????????? ПОМАГАЙТЕ ! КЪДЕ СЪМ СБЪРКАЛ ?
Активен

Gendarmery

  • Гост
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #16 -: Март 09, 2008, 11:37:42 am »
Цитат на: slaf40
Преди всичко искам да се извиня за времето ,което ви губя ,но имам проблем , който вероятно е дребен и е следствие на моя грешка , тъй като това е първия ми торент.Вчера се опитах и успях да кача един торент , дори започнаха да го теглят и всичко си беше наред до спирането на компа вечерта. Днес го пускам и в торент клиента ми дава грешка    
опитах да си го изтегля от: "www.p2pbg.com" тръгна уж да тегли стрелката си седи синя и надолу и не мърда от 99.9%  
при мен отчита че го теглят дори и коефициента ми расте ,НО в торента ми дава: Сийдери: 0, Лийчъри: 7 = 7 Пиъри  .????????? ПОМАГАЙТЕ ! КЪДЕ СЪМ СБЪРКАЛ ?
ako obqsnish malko po dobre .... inache - iztrij torenta ot torent klienta si i go svali na novo ot trakera - (dano ne si smenql neshto predi da  go svalish, abe obyrkano ti zvuchi ama tova she da e ...(pak se izvinqwam za latinicata ama nemam kirilica) 8)

Drugiq put kachi torent i ne pippai ( ne modificiraj nishto po papkata v koqto e - svali i go siidvaj !!!
« Последна редакция: Март 09, 2008, 11:59:15 am от Gendarmery »
Активен

SpawN

  • V.I.P.
  • Карма: +38/-8
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юли 26, 2007, 10:07:29 pm
  • Публикации: 157
  • Утре е днес, само че утре!
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #17 -: Март 09, 2008, 11:49:35 am »
Цитат на: slaf40
Преди всичко искам да се извиня за времето ,което ви губя ,но имам проблем , който вероятно е дребен и е следствие на моя грешка , тъй като това е първия ми торент.Вчера се опитах и успях да кача един торент , дори започнаха да го теглят и всичко си беше наред до спирането на компа вечерта. Днес го пускам и в торент клиента ми дава грешка    
опитах да си го изтегля от: "www.p2pbg.com" тръгна уж да тегли стрелката си седи синя и надолу и не мърда от 99.9%  
при мен отчита че го теглят дори и коефициента ми расте ,НО в торента ми дава: Сийдери: 0, Лийчъри: 7 = 7 Пиъри  .????????? ПОМАГАЙТЕ ! КЪДЕ СЪМ СБЪРКАЛ ?

Единственото което е сигурно, е че няма сийдър на 100 %, от което пък следва, че ти като първоначален такъв си преместил, премахнал, изтрил... и т.н. част от торента, преди някой да го е изтеглил на 100%. В случая ако ти не можеш да го възстановиш до 100% не може да се направи нищо. Изтриваш този и го качваш отново, като внимаваш повече следващия път! Файловете от които е създаден един торент, не трябва да се местят, променят или изтриват, защото тогава торента няма да работи и се получават точно такива грешки!
Успех! Сигурен съм, че следващия път ще успееш! :)

Gendarmery: Imenno i na men tova mi beshe misylta =- samo che ti go napisa po podrobno i razbiraemo ,,, thanks ... :cool:
« Последна редакция: Март 09, 2008, 11:58:10 am от Gendarmery »
Активен
"Born in darkness. Sworn to justice.
From flesh to steel. From blood to blade. From man...to Spawn.
The Evil has a new enemy. The Justice has a new Weapon.
And the world has a new hero."

sashasa

  • SuperUploader
  • Карма: +13/-8
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Ноември 18, 2007, 08:00:54 pm
  • Публикации: 120
  • ако искаш нещо...-бягай и го направи!!!
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #18 -: Март 09, 2008, 02:18:26 pm »
ами незнам дали е грешка,просто искам файла да не се казва     едиакакво си.ехе а както си се казва,но в РС-си се казва така и като променям името и ми казва че файлът може да стане неизползваем...дайте съвет,защото в името се съдържа инфо за самия торент ,и повече нора биха го теглили...:D
« Последна редакция: Март 09, 2008, 02:19:14 pm от sashasa »
Активен
When you give me  a sh**t, give a spoon!!!

SpawN

  • V.I.P.
  • Карма: +38/-8
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юли 26, 2007, 10:07:29 pm
  • Публикации: 157
  • Утре е днес, само че утре!
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #19 -: Март 09, 2008, 03:07:50 pm »
Цитат на: sashasa
ами незнам дали е грешка,просто искам файла да не се казва     едиакакво си.ехе а както си се казва,но в РС-си се казва така и като променям името и ми казва че файлът може да стане неизползваем...дайте съвет,защото в името се съдържа инфо за самия торент ,и повече нора биха го теглили...:D

Както си го направила е добре! Доколкото разбрах за какво става въпрос - името на торента го определяш ти, може да е различно от името на файла с който си направила торента.
« Последна редакция: Март 09, 2008, 03:10:28 pm от SpawN »
Активен
"Born in darkness. Sworn to justice.
From flesh to steel. From blood to blade. From man...to Spawn.
The Evil has a new enemy. The Justice has a new Weapon.
And the world has a new hero."

slaf40

  • SuperUploader
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Юли 22, 2007, 11:36:10 am
  • Публикации: 2
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #20 -: Март 09, 2008, 04:35:48 pm »
Цитат на: SpawN
Цитат на: slaf40
Преди всичко искам да се извиня за времето ,което ви губя ,но имам проблем , който вероятно е дребен и е следствие на моя грешка , тъй като това е първия ми торент.Вчера се опитах и успях да кача един торент , дори започнаха да го теглят и всичко си беше наред до спирането на компа вечерта. Днес го пускам и в торент клиента ми дава грешка    
опитах да си го изтегля от: "www.p2pbg.com" тръгна уж да тегли стрелката си седи синя и надолу и не мърда от 99.9%  
при мен отчита че го теглят дори и коефициента ми расте ,НО в торента ми дава: Сийдери: 0, Лийчъри: 7 = 7 Пиъри  .????????? ПОМАГАЙТЕ ! КЪДЕ СЪМ СБЪРКАЛ ?

Единственото което е сигурно, е че няма сийдър на 100 %, от което пък следва, че ти като първоначален такъв си преместил, премахнал, изтрил... и т.н. част от торента, преди някой да го е изтеглил на 100%. В случая ако ти не можеш да го възстановиш до 100% не може да се направи нищо. Изтриваш този и го качваш отново, като внимаваш повече следващия път! Файловете от които е създаден един торент, не трябва да се местят, променят или изтриват, защото тогава торента няма да работи и се получават точно такива грешки!
Успех! Сигурен съм, че следващия път ще успееш! :)

Gendarmery: Imenno i na men tova mi beshe misylta =- samo che ti go napisa po podrobno i razbiraemo ,,, thanks ... :cool:


БЛАГОДАРЯ за помоща сега ,като връщам лентата назад май делнах едно файилче ,но още преди да кача торента .Явно не е трябвало да го барам.Значи качвам го отново:)Благодаря още веднъж за съветите
Активен

sashasa

  • SuperUploader
  • Карма: +13/-8
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Ноември 18, 2007, 08:00:54 pm
  • Публикации: 120
  • ако искаш нещо...-бягай и го направи!!!
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #21 -: Март 09, 2008, 07:42:49 pm »
Цитат на: SpawN
Цитат на: sashasa
ами незнам дали е грешка,просто искам файла да не се казва     едиакакво си.ехе а както си се казва,но в РС-си се казва така и като променям името и ми казва че файлът може да стане неизползваем...дайте съвет,защото в името се съдържа инфо за самия торент ,и повече нора биха го теглили...:D

Както си го направила е добре! Доколкото разбрах за какво става въпрос - името на торента го определяш ти, може да е различно от името на файла с който си направила торента.


в последствие го видях ..:D:D но мерси все пак!!!
Активен
When you give me  a sh**t, give a spoon!!!

Gendarmery

  • Гост
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #22 -: Март 16, 2008, 10:54:27 am »
Значи от днес сутринта имам следния проблем ... Искам да кача нещо (през IE и през OPERA пробвах), обаче не мога да кача нищо и ме изхвърля на заглавната страница ... защо ?
Активен

Evil40

  • SuperUser
  • Карма: +2/-3
  • Неактивен Неактивен
  • :Януари 11, 2008, 03:29:56 pm
  • Публикации: 37
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #23 -: Март 16, 2008, 11:39:13 am »
на мене пък постоянно ми се рефрешва страницата , нямам си и на идея защо , като влезна някаде цъкам СТОП :D , дано да не са хакнали сайта.
Активен

SpawN

  • V.I.P.
  • Карма: +38/-8
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юли 26, 2007, 10:07:29 pm
  • Публикации: 157
  • Утре е днес, само че утре!
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #24 -: Март 16, 2008, 11:40:08 am »
При мен IE7 въобще не може да отвори сайта (Internet Explorer cannot display the webpage) и това през няколко адреса, а Опера го отваря но не съм пробвал да качвам.
« Последна редакция: Март 16, 2008, 11:42:06 am от SpawN »
Активен
"Born in darkness. Sworn to justice.
From flesh to steel. From blood to blade. From man...to Spawn.
The Evil has a new enemy. The Justice has a new Weapon.
And the world has a new hero."

  • Гост
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #25 -: Март 16, 2008, 11:41:34 am »
Сайта си работи нормално, нямам проблем за сега.Затова минавайте на Мозила.
Активен

SpawN

  • V.I.P.
  • Карма: +38/-8
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юли 26, 2007, 10:07:29 pm
  • Публикации: 157
  • Утре е днес, само че утре!
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #26 -: Март 16, 2008, 11:47:56 am »
Цитат на: TRAVELER
Сайта си работи нормално, нямам проблем за сега.Затова минавайте на Мозила.

Така е и аз съм с Мозила, ама има много които работят с IE влизат за първи път през някой линк, от Google например и като не им се отвори страницата направо се отказват. Кой знае колко регистрации и посещения ще изгубим така?!
Активен
"Born in darkness. Sworn to justice.
From flesh to steel. From blood to blade. From man...to Spawn.
The Evil has a new enemy. The Justice has a new Weapon.
And the world has a new hero."

vrab4e

  • SuperUser
  • Карма: +71/-8
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Май 29, 2007, 08:11:34 pm
  • Публикации: 137
  • Аз съм волна птичка и съм страшна пичка
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #27 -: Март 16, 2008, 11:49:11 am »
ТЪЙ КАТО СЕ ВДИГНА МНОГО ШУМ В КОМЕНТАРИТЕ НА ПОСЛЕДНИЯ МИ КАЧЕН ТОРЕНТ ЕТО РЕШИХ И ТУК ДА ОТБЕЛЕЖА ЧЕ ФИЛМА НЕ Е ДВД ЧЕ НАПРАВИХ ГРЕШКА ПРИ КАЧВАНЕТО НЕВОЛНА И МОЛЯ ДА МЕ ИЗВИНЯТ ТЕЗИ КОИТО ЗА СЕ ПОЧУВСТВАЛИ ИЗМАМЕНИ
 ОПИТАХ ВЕДНАГА СЛЕД КАЧВАНЕТО ДА ПОПРАВЯ ТОВА НО НЕ СЕ ПРОМЕНЯ ...
БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО
:|
« Последна редакция: Март 16, 2008, 11:52:39 am от vrab4e »
Активен
ИСТИНСКИТЕ ПРИЯТЕЛИ ИДВАТ ПРИ ТЕБ, КОГАТО ВСИЧКИ ДРУГИ "БЯГАТ"!

Gendarmery

  • Гост
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #28 -: Март 16, 2008, 01:34:34 pm »
Цитат на: SpawN
Цитат на: TRAVELER
Сайта си работи нормално, нямам проблем за сега.Затова минавайте на Мозила.

Така е и аз съм с Мозила, ама има много които работят с IE влизат за първи път през някой линк, от Google например и като не им се отвори страницата направо се отказват. Кой знае колко регистрации и посещения ще изгубим така?!



ИНСТАЛНАХ СИ И МОЗИЛАТА и пак не иска и не иска да качи торент ... бахсии мамата /.//// ШЕФЕЕЕЕЕЕЕЕ кво ше праим .... мама му стара )извинете за грубостта( :grrr:


Сега не се отварят и инфотата на торентите ... :'(
« Последна редакция: Март 16, 2008, 01:35:09 pm от Gendarmery »
Активен

naskobenzina

  • SuperUploader
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 08, 2007, 12:15:13 am
  • Публикации: 5
Re:Проблеми, възникнали при качване на торенти
« Отговор #29 -: Март 16, 2008, 01:42:28 pm »
И при мене е така, нищо не мога да направя нито да отворя торент нито да кача в категория
нещо със скрипа ли има проблем не знам
дано по-скоро се реши проблема, че ...
Активен