Торенти > Заявки (Търся, Линк За..)

Заявки за Сериали

<< < (168/231) > >>

Erutan:
Здравейте приятели! От известно време безуспешно търся епизод 51 на сериала Трима братя, три сестри - Pasion de Gavilanes - който преди година-две вървеше по БТВ Lady. Всички други епизоди ги има в *****, но 51-ви не мога да го отркия никъде! Ще съм ви безкрайно благодарна, ако някой успее да го намери и качи някъде. Благодаря ви предварително!  :)

В **** има 49-52, но торентът съдържа само 49,50 и 52-и епизод. Релийзът, който май е точен е на krasimirem или Krm.

TonyWD:
Здравейте! Бих искала да знам защо спряхте качването на серияла "Самозванката/La Impostora"?  8) Молбата ми е, ако разбира се е възможно отново да продължите да го качвате! 

asterics:
ами сериала се спря понеже е добавен в листата които са  забранени за качване,и моля ви  гледайте листата със забранени торенти преди да пишете.

nelibojo1:
здравейте,от доста време не съм влизала в сайта и ме интересува –как мога да свалям ,ако живея в Израел /става въпрос за чужди филми или сериали /.благодаря предварително на всеки, който може да ми помогне :)


azisiq:
здравейте бих искала да попитам ще може ли да качвате новия 3 сезон на серяла Революция Z, който почна от вчера
предварително благодаря

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница