За www.p2pbg.com > Предложения и коментари

Блокиран профил

(1/2) > >>

qwerty13:
От известно време посещавам торентите ви и честно да ви кажа ми харесва сайта, но преди малко влизам и гледам че ми е забранен достъпа, излиза ми някакво съобщение:

Цитат>>>>Достъпът до торент секцията е спрян. Моля спестете си гневните коментари<<<<
Никога не съм писал коментар, камо ли да е бил гневен. ОК, блокирали сте ме без причина - ще го преживея, но за мен това е малоумно.

Както и да е - живи и здрави, аз повече тук е ясно че няма да вляза никога, но все пак си проверете нещата. Сигурно е някаква грешка и може да прецакате и някой друг като мен. Пак казвам че НИКОГА не съм писал абсолютно никакъв коментар в този сайт.

gal4eto99:
И ПРИ МЕН Е ТАКА И АЗ НЕМОГА ДА СВАЛЯМ НИЩО :'( :'( :'( :'(

malkotobali:
И АЗ ЛИ СЪМ БЛОКИРАНА,НО ЗАЩО?АЗ НИКОГА НЕ СЪМ ПИСАЛА НЕЩО ЛОШО ДОРИ НЕ СЪМ ПИСАЛА НИЩО.ЗАЩО ТРЯБВА ДА НИ БЛОКИРВАТЕ,МОЖЕ ЛИ ДА ПОЛУЧИМ ОТГОВОР КАКВО СТАВА,НЯМА ЛИ ДА МОЖЕМ ДА ВЛИЗАМЕ В P2P ВЕЧЕ,ТОЗИ САЙТ СИ БЕШЕ ЗА МЕН НАЙ-ВЕЛИКИЯТ!МОЛЯ ВИ ОБЯСНЕТЕ НИ ЗАЩО............?БЛАГОДАРЯ

narkodilara:
Достъпът до торент секцията е спрян. Моля спестете си гневните коментари...  ами правят нещо и е временно..

zonta12:
Спокойно сайта ще работи има малко ремонт за да е по удобен и достъпен . :)
Моля ви четете постовете писани преди вас стига спам .

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница