За www.p2pbg.com > Как да...?

Помощ от модератор (администратор)

(1/613) > >>

Pebble:
Всички торенти към тракера, които сийдвам от приблизително 2 часа са 'блокорали',
като за статус на тракера на всякъде дава 'No connection could be made because the target machine actively refuse it'



В същото време системата показва, че сийдвам, но дори и да има желаещи да свалят, не могат да се вържат с мен.
След 2 рестарта - без промяна.

И друг път се е случвало, но не за толкова дълго време. Торентите към други тракери работят без проблем.
Дали с чакане ще си реша проблема или ако някой се сеща какво да направя. Възможен ли е проблем с PID-то или
проблемът да идва от доставчика ми на нет? Някакви съвети?

Cyber-shot:
и при мен проблемът е същия. и моите торенти са с такъв статус, и аз пробвах с рестартиране, но и при мен промяна няма. помогнете.  :(

kitkat:
И при мен излиза същото, явно не е от нета или пък връзката ни, явно има някакъв проблем тук, в сайта, рестартирах компа даже и пак същото, ако е от сайта, само чакане остава, нищо друго не може да се направи, дано скоро се оправи проблема!  Даже се пробвах да кача нови торенти, но и при тях ми излиза същото...еми да почакаме и да видим...

FTN:
Ще ме прощават "кодерите" и администрацията,но след като няма до този момент оправия,ще опитам да обясня за какво става дума  :)
Накратко- по незнайна причина в момента има страшно много кънекции към тракера (това ще рече, тракера си има определена норма някакво число което му е лимита,в случая това число е надвишено много кратко) да ли умишлено с програмка го прави някой с цел или просто е бъг в системата(натрупване на грешка) това ще покаже времето  :)
Дай те време на екипа да отреагира на проблема!

Pebble:
Благодаря за отговора, от мен колкото време им трябва и спорна,
наистина ми се видяха много съмнителни 5000 потребители отчитани от системата преди час, а сега са 8000 Уау!
Зашеметяващ списък от юзъри, наистина.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница