Торенти > Филми

Търся филм (комедия) от 80-те

(1/2) > >>

Tanja_Peeva:
Здравейте. Търся от доста време една страхотна комедия от 80-те години. Прерових нета, но за сега нищо.
Когато го даваха по кината навремето името му беше "Тренировката", но под това име няма никъде нищо.
Във филма се разказва за един ръгби отбор (не мисля, че беше американски футбол, но е възможно и да греша) та въпросният отбор беше някакъв "девета глуха" и някой реши да им сложи за треньор една балерина (до колкото помня мацката беше руса и доста известна актриса от някакъв сериал, но ако помнех кой точно......) Накрая отбора, на финалния мач, на който естествено станаха №1, играха с балетни полички (пачки) и правеха разни поддръжки от балета.
Ще бъда много благодарна дори, ако само ми дадете истинското име на филма.
Благодаря за вниманието.

TopsyG:
Warming Up (1985)  ;D

TopsyG:
Понеже не ми дава да си редактирам пост-а,  незнайно защо , пиша 2ри с линк за сваляне.

http://www.teletrac-online.com/download-warming-up-dvdrip-mp4-divx-dvd-for-free.html

Тъкмо ме подсети да го гледам и аз отново.

Tanja_Peeva:
Благодаря за бързият отговор. Мисля, че това е филма (от описанието в IMDb), но не мога да го намеря никъде, за да го изтегля. Този сайт, който дадохте, прехвърля на други места, но филм няма.
Но нищо, на мен ми трябваше името, другото ще го оправим.
Благодаря още веднъж. Хубав и усмихнат ден.

TopsyG:
Сори,че те заблудих. Бързах и не проверих. И аз не успях да го изтегля. Но като имам време, ще го потърся..

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница