За www.p2pbg.com > Как да...?

BB кодовете

(1/5) > >>

Gendarmery:
Какво е BB код?

BB кодът е бърз и лесен начин за добавяне на ефекти и форматиране на мненията.
Използва се аналогично на HTML таговете, с които може вече да сте запознати.
По-долу ще намерите бърз справочник на най-използванитец BB кодове.


[.b]Примерен текст[/b] - Този код Удебелява шрифта, ПР: текст
(кодовете са без точката която съм сложил след първата скоба)

[.i]Примерен текст[/i] - този код "наклонява" шрифта, ПР: текст

[.u]Примерен текст[/u] - този код подчертава шрифта, ПР: текст

[.url]http://www.domain.com[/url] - код за ЛИНК към даден сайт, ПР: http://www.domain.com

[.url=http://www.domain.com]Шракнете тук![/url] - същата работа само, че се скрива името на домейна, ПР: Шракнете тук!

[.size=1]Примерен текст[/size] - код за големината на шрифта от 1 до 7, ПР: текст

[.color=red]Примерен текст[/color] - код за цвят на шрифта, ПР: текст

[.img]линк на Изображението[/img] - код за вкарване на картинка, ПР:

[.quote]Примерен текст[/quote] - код за цитат, ПР: Цитат>>>>ТЕКСТ<<<<


Бележка на редактора: Има още много ББ КОДОВЕ , който не са добавени в базата данни (най-вероятно)

3x7azy:
Цитат на: Gendarmery>>>>

Бележка на редактора: Има още много ББ КОДОВЕ Но незнайно по ква причина не стават на този сайт ?!?<<<<
ами отговора е мн лесен.И аз бях приканвал шефчето отдавна още преди преместването на тркара за добавяне на бб кодове даже бях пуснал описание на кои,ама той отговори че неможел да отдели сега време да ги напише тези бб кодове.И в крайна сметка едни бб кодове нищо не са.

gillmour:
Аз съм си го написал в подписа, но за тези които не са го видяли си признавам, че съм лаик.
Вчера реших да оползотворя малко бонус точки. Пробвах 3-4 BB кода. За съжаление не стана. Иначе идеята на кодовете е яка. Може би шефа не ги слага, защото не са за всеки и може да стане голямо мазало из тракера. Дори сега стават фалове с няколкото които има, какво остава ако започнат да експериментират с повече.

За Модератори и Аднимистратори, които са поне малко в час с тракера, това може да бъде бонус. ;)

За такива Ъп-чета и Юз-чета като мене не е нужно. :)


НИКВО МАЗАЛО НЕ МОЖЕ ДА СТАНЕ с BB KODOWETE - те са направени за обикновенни потребители (елементарни са) друго си е C++ (той е за ADVANCED USERS)

3x7azy:
Цитат на: gillmour>>>>Аз съм си го написал в подписа, но за тези които не са го видяли си признавам, че съм лаик.
Вчера реших да оползотворя малко бонус точки. Пробвах 3-4 BB кода. За съжаление не стана. Иначе идеята на кодовете е яка. Може би шефа не ги слага, защото не са за всеки и може да стане голямо мазало из тракера. Дори сега стават фалове с няколкото които има, какво остава ако започнат да експериментират с повече.

За Модератори и Аднимистратори, които са поне малко в час с тракера, това може да бъде бонус. ;)

За такива Ъп-чета и Юз-чета като мене не е нужно. :)<<<<
как да не става виж моето сигнатуре,как мислиш че е правено.Подгтовям си го предварително и готово!Ако не можеш да се справиш ще ти пратя копие от моето по скайп за да видиш горе доло как става ако не ти е ясно!

Gendarmery:
Цитат на: 3x7azy>>>>Цитат на: Gendarmery>>>>

Бележка на редактора: Има още много ББ КОДОВЕ Но незнайно по ква причина не стават на този сайт ?!?<<<<
ами отговора е мн лесен.И аз бях приканвал шефчето отдавна още преди преместването на тркара за добавяне на бб кодове даже бях пуснал описание на кои,ама той отговори че неможел да отдели сега време да ги напише тези бб кодове.И в крайна сметка едни бб кодове нищо не са.<<<<

E Аз мога да ги напиша = нали уча PHP, ама като нямам достъп до БД как да стане // ?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница