www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Privileg X6 Dual SIM  (Прочетена 19981 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

leotyria

  • V.I.P.
  • Карма: +31/-36
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 29, 2008, 05:16:04 pm
  • Публикации: 463
    • WWW
Re: Privileg X6 Dual SIM
« Отговор #15 -: Октомври 07, 2008, 03:20:36 am »
Имам ZМ-90 ами супер телефон за 300лв. тв тунера е перфектен гледам го постоянно в колата от Казанлък до София нито един път не е изсъскал или загубил картина и за кво ми е смартфон без wifi и GPS и на тоя слушам музика и гледам видео и имам 2 карти с 3 номера а пък за майсторите дето не правят китайски работи да си погледнат под батериите на нокиите кво пише ако не е китай е Румъния аре САЛЮТ
       
Активен
Каква приятна тишина би настъпила, ако хората говореха само това, което са добре премислили./Чудомир/

starsssss

  • Гост
Re: Privileg X6 Dual SIM
« Отговор #16 -: Октомври 07, 2008, 11:13:29 pm »
Братовчед ми има такъв  работи без проблем и е много доволен, ...та чак ме нави и мен да си взема такъв, вярно малко е грубичък с мъжки дизайн, но поне и аз няма да нося два телефона и да се чудя в кой джоб да ги сложа
Активен

leotyria

  • V.I.P.
  • Карма: +31/-36
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 29, 2008, 05:16:04 pm
  • Публикации: 463
    • WWW
Re: Privileg X6 Dual SIM
« Отговор #17 -: Октомври 08, 2008, 01:11:56 am »
абе има си ислаби страни например не може да отваря големи снимки че първо ги прекарвам през фотосизер и тогава ги качвам а пък MP3 3GP MP4 отваря без проблем колкото и големи да са др. дето се сещам е че не го намира компа с юсб ама пък с блу тута е  без проблем или пък с картрийдър му качвам щото то и без това паметта му е малко в най добрия случай 145kb free  :D   има и един досаден проблем при зареждане капачето на входа пречи на кабела да влезе но пък има зарядно за батериите и 2 батерии така че сигурно няма да се наложи да го зареждам директно скоро още нещо тъчскрийна трябва да се калибрира малко по често от на др. такива поне 2 пъти месечно  А пък освен всички др. екстри ми хареса че отваря текст файлове сега даже на работа чета 1 книга абе като цяло съотношението цена-екстри е много добро

Активен
Каква приятна тишина би настъпила, ако хората говореха само това, което са добре премислили./Чудомир/

cempak

  • V.I.P.
  • Карма: +101/-27
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Май 22, 2007, 01:28:40 pm
  • Публикации: 301
Re: Privileg X6 Dual SIM
« Отговор #18 -: Януари 04, 2009, 01:00:19 pm »
Виждам че има и доста фенове на китайските чудеса,но тия екстри и функции които споменавате са нищо в сравнение с програмите които могат да се сложат на един Symbian.Аз например съм си го направил почти като нормално PC с малко четене във форумите и инсталиране на няколко програмки :).
-DivX Player +BG Sub -SmartMovie (пуска обикновенни видеофайлове без проблеми)
-Mp3 Player LCG Jukebox -Алтернатива на Уйнамп
-Mobiola Webcam- Превръща телефонната 2 МР камера във идеална уебкамера за Скайп през Bluetooth
-Mobiola Headset- Превръща телефона в безжична слушалка с микрофон за Скайп или VoIP разговори.
-Skype Mobile -чатене в скайп през GPRS
-Office Suite -Напълно функционален офис пакет
-Adobe PDF reader -вграден PDF reader
-Flash Player
-Opera mini
-Възможност за свързване на телефона с инернет през Блутуут от домашния компютър.
Активен

komkon

  • User
  • Карма: +0/-1
  • Неактивен Неактивен
  • :Януари 06, 2009, 06:47:21 pm
  • Публикации: 1
Re: Privileg X6 Dual SIM
« Отговор #19 -: Януари 06, 2009, 11:48:22 pm »
cempak, става дума повече за две сим карти в един телефон, а не кой повече екстри има.
Аз се бях засилил преди няколко месеца да си вземам, и ако камерата беше мааалко по-добра... ама не.
Защото ако си с два телефона постоянно (по едно време бях с три), и няма как да зарежеш някой от тях, екстрите губят привлекателност, спрямо удобството.
То хубаво екстри, ама за повечето работи си ползвам компа, егати и кефа да четеш pdf или пък офис пакета на телефона да ползваш  ;)
Да те видя лятото, по тениска и бермуди и да влачиш два или три телефона...
А за китайците - повечето телефони се правят там, че и компютрите, ако не вярваш, лесно се проверява - погледни на монитора си отзад, или отвори капака на който и да е компютър.
Аз доста се учудих, когато след месец чакане - в службата бяха ми поръчали нов комп, HP, пристигна от щатите, и като го отворих, познай какво пишеше ВЪТРЕ - чайна  ;)
Активен