www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: СМЯХ!!!  (Прочетена 163572 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

snowqueen

  • V.I.P.
  • Карма: +75/-29
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Декември 13, 2009, 01:42:31 pm
  • Публикации: 1651
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 18.0 Firefox 18.0
Re:СМЯХ!!!
« Отговор #405 -: Февруари 02, 2013, 02:55:31 pm »
Активен

Merry13

  • SuperUser
  • Карма: +781/-453
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Септември 16, 2012, 03:20:19 pm
  • Публикации: 5889
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 18.0 Firefox 18.0
Re:СМЯХ!!!
« Отговор #406 -: Февруари 04, 2013, 10:27:02 pm »



Жена се прибира с нови обеци. Мъжът й:
- Откъде?
- Спечелих ги на лотария.
След известно време - ново палто.
- Откъде?
- Спечелих го на лотария.
После - карта за почивка на морето.
- Откъде?
- Спечелих я на лотария.
Отишли на курорт. Мъжът лежи на брега, пийва биричка. А жената се плацика дълго в морето и не излиза. Мъжът:
- Скъпа, излез да се стоплиш, че ще ти настине лотарията!

 :D :D :D
Активен
Щастието се състои от дреболии, достъпни за всички. Просто трябва да се научим да ги забелязваме...

mariohristov

  • User
  • Карма: +2/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Януари 11, 2013, 10:19:04 pm
  • Публикации: 21
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
Re:СМЯХ!!!
« Отговор #407 -: Март 05, 2013, 08:29:14 pm »
    Двама луди се сбиват по време на разходката и санитарите ги отвеждат при директора на психиатрията.
- Той е виновен! - крещи единият болен. - Казва, че е Наполеон, а много добре знае, че Наполеон съм аз!
- Не е вярно! - горещи се другият. - Аз съм Наполеон! Кажете му, докторе!
Директорът ги изслушва и отбелязва спокойно:
- Вие двамата кога ще се научите да се обръщате към мен с "Ваше императорско величество"?
« Последна редакция: Март 05, 2013, 08:35:54 pm от mariohristov »
Активен

mariohristov

  • User
  • Карма: +2/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Януари 11, 2013, 10:19:04 pm
  • Публикации: 21
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
Re:СМЯХ!!!
« Отговор #408 -: Март 05, 2013, 08:36:55 pm »
Един ден вълкът отишъл в бара на заека. Поискал:
- Дай една лимонада.
- Добре. - рекъл заекът.
Вълкът я изпил и му харесала много.
Пак казал:
- Дай една лимонада.
Заекът му дал и втора и трета.
На петата лимонада заекът казал:
- Е, ама ти какво си мислиш? Не мога да пикая толкова много.
« Последна редакция: Март 05, 2013, 08:37:54 pm от mariohristov »
Активен

Твоят

  • User
  • Карма: +332/-150
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 17, 2013, 08:09:58 am
  • Публикации: 802
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Chrome 30.0.1599.101 Chrome 30.0.1599.101
Re:СМЯХ!!!
« Отговор #409 -: Октомври 18, 2013, 11:50:29 pm »
ИЗВАДКИ ОТ РЕКЛАМИТЕ НА "КОСМОДИСК"

 "Сложих си го надълго, почувствах парене, но след малко болката премина."
 "След като си го сложих отзад, започнах и да се навеждам."
 "Откакто съм с него,мога да се наведа и да си подпирам ръцете на мивката."
 "Ходих дълги години по доктори, но само той ме задоволява напълно и вече не ме боли."
 "От две седмици съм с него и вече съм оправена, но няма да го вадя."
 "Сложиха ми го,след малко болката премина."
 "Изпитвах невероятни болки отзад, но след две седмици, откакто си го сложих,почувствах облекчение."
 "С него съм дори и на вилата."
 "По-лесно се качвам по стълбите, когато ми е отзад."
 "Първо бях с тънкия, но откакто видях, че ми харесва,си сложих и дебелия."
 "Сина ми, който живее в САЩ ,каза, че и в други страни го правят."
 "Отзад ми е вече пет години."
 "Бях свикнала с болката, но след като си го сложих,тя премина."
 "Останах много доволна,дори и мъжът ми си го сложи."
 "Става и за мъже."
 "Когато ми е отзад, се навеждам с удоволствие."
 "Когато бях без него,трудно ходех до тоалетната."
 "Дълги години работех седнала, но на старини си го сложих и аз."
 "Една приятелка ми каза, че я е оправил за кратко време."
 "Ако не те оправи,ти връщат парите."
Активен
Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.

kriskokoto

  • SuperUser
  • Карма: +618/-273
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Март 08, 2012, 01:27:39 pm
  • Публикации: 8352
  • Торент Клиент: µTorrent
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 25.0 Firefox 25.0
Re:СМЯХ!!!
« Отговор #410 -: Декември 08, 2013, 12:22:08 pm »

Бойко на млади години  ;D ;D ;D

Активен

neli_lady

  • SuperUploader
  • Карма: +821/-752
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Март 05, 2013, 02:40:41 pm
  • Публикации: 9516
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Mozilla compatible Mozilla compatible
Re:СМЯХ!!!
« Отговор #411 -: Декември 17, 2013, 10:41:50 pm »
+10 градуса по Целзий: Жителите на панелни жилища в Хелзинки си пускат парното.
Лапландците садят цветя.
+5 градуса по Целзий: Лапландците се припичат на слънце.
+2 градуса по Целзий: Италианските коли не палят.
0 градуса по Целзий: Чистата вода замръзва.
-1 градуса по Целзий: Дъхът става видим.
Лапландците ядат сладолед и пият студена бира.
-4 градуса по Целзий: Котката иска да се мушне с теб под одеялото.
-10 градуса по Целзий: Време е да се планува една почивка в Африка.
Лапландците отиват да плуват.
-12 градуса по Целзий: Твърде студено, за да вали сняг.
-15 градуса по Целзий: Американските коли не могат да запалят.
-20 градуса по Целзий: Може да си чуеш дъха.
-22 градуса по Целзий: Френските коли също вече не палят.
-23 градуса по Целзий: Политиците започват да съжаляват бездомниците.
-24 градуса по Целзий: И немските коли не могат да запалят.
-26 градуса по Целзий: От дъха могат да се нарежат блокчета за строежа на едно иглу.
-29 градуса по Целзий: Котката иска да се пъхне в пижамата ти.
-30 градуса по Целзий: Нито една истинска кола вече не пали.
Лапландецът ругае звучно, рита гумите и пали ладата.
-31 градуса по Целзий: Твърде студено за целувки, устните замръзват една за друга.
Лапландският отбор по футбол започва тренировки за пролетния сезон.
-39 градуса по Целзий: Живакът замръзва. Твърде студено, за да мислиш.
Лапландците закопчават най-горното копче на ризата.
-40 градуса по Целзий: Колата също иска в леглото.
Лапландците си обличат пуловер.
-44 градуса по Целзий: Финландският ми колега си мисли евентуално да затвори прозореца на офиса.
-50 градуса по Целзий: Моржовете напускат Гренландия.
Лапландците затварят прозореца на тоалетната.
-70 градуса по Целзий: Белите мечки напускат Северния полюс.
Университетът на Рованиеми (Лапландия) организира ски излет.
-75 градуса по Целзий: Дядо Коледа напуска Полярния кръг.
Лапландците нахлупват шапката над ушите.
-120 градуса по Целзий: Алкохолът замръзва.
Следствие - лапландецът е много вкиснат.
-268 градуса по Целзий: Хелият става течен.
-270 градуса по Целзий: Адът замръзва.
-273 градуса по Целзий: Абсолютната нула. Брауновото движение на частиците спира.
Лапландците си признават, че е малко студено и си поръчват по още една ракия на клечка.
Активен
"Колкото повече опознавам хората, толкова повече обичам животните"
                                                                             Джордж Бърнард Шоу

svoiski

  • SuperUploader
  • Карма: +517/-429
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Декември 12, 2010, 06:19:07 pm
  • Публикации: 5565
  • Добре, Става, но...нали
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 28.0 Firefox 28.0
Re:СМЯХ!!!
« Отговор #412 -: Април 29, 2014, 08:52:17 pm »
дойде и вика.. рутера не може да смогне на интернета... ... туш.....WTF!! OMG!! абе тея минават на хора които не разбират... хубо не съм екперт по IT ..мрежи ала бала... но имам малко понятиев колкото да знам горе доло че тоя говори глупости...,след като същия рутер съм го ползвал на 15 и 20мегабита .. както в Англия така и в Разград така и в Варна....идвам в  ..... и оня ми скача с не мои ти издържи рутера на мега бруталната скорост на интернета на .... я да се криете... купих си техен рутер... сащта боза..... в момента съм на 20 лева неограничен ... не съм виждал скорост по голяма от 1.8 мегабйата довнлоуд... нема значение много съм доволен от скоростта... но не мислите ли че проблема не е подяволите в моя или техния рутер къде го купих.. а в тъпия им суитч...? или там квото имат горе на тавана? тва никой не се сеща освен мене.. страх ме е да викам техници ..щото влизат с протокол в ръка... е естественно спрял съм да ги подписвам...не може така.. за едно здрасти.. да ми искат 10 лева...

 аиде като много знаеш отговори...а?


Както и да е...

Pinga ми към 80.239.149.65 нема да го коментирам...при положение че 70 процента от онлине времето съм зкачен за този IP е излагация при скорости към 40 мегабитове... да имам времезакаснение от порядъка на 1.5 секунди... или вие гарантирате 40 мегабита вътрешна скорост... визирам България... вместо това направете нещо по въпроса... с външните ИП-та...
може би терминологията ми е бедна.. не ги разбирам толкова много.. но...се пак е излагация да се играе с 1.5 сек латенси...


има още ....
Искате ли..

...................................................................................

Отговор 1



Искам. Но засега - на тези отговорите:

Много ясно, че ще ти каже, че net-а е по-БЪРЗ, отколкото може да смогне Internet-а. Купуваш си Gigabite Router ( http://www.procombg.com/product_info.ph ... ts_id=7207 ) и тогава ще говорим, а не някакъв за по 40-50 лири, камоли пък безплатният на ........... Те са за СМЕШНИ скорости, до 2-3 MB/s. А ти, смешен ли си, че да се излагаш да браузваш с такива скорости ? Да, не ? Ако не - то тогава купуваш скъпа техника и тогава. Там е работата, че дори и да го имаш тоя router, трябва и конфигурацията да ти отговаря на възможностите, на натоварването + горе switch-а да 1G. Последните 1-2 месеца тече кампания, сигурно си ги виждал колите им на ..........., "........ Gigabit" - е, познай ко правят. На ценовата листа за Home-unl до преди месец и нещо имаше графата до 16 пъти увеличение през нощта. Сега я има само при Profi-MAX!. За 25+ нагоре тарифните планове, между 05:00 и 07:00ч. сутринта, когато са най-БЪРЗИ скоростите, знаеш ли колко трябва да бъде скоростта ? Говорим си за скорости над 100 Mbit/s и нагоре, а за 50 лв. пък ептен. И в други теми и постове съм писал, и изчислявал. 160 MB/s, до колкото помня от старите скорости, БИ трябвало да имаш, ако си на 50 лв. Ама нейсе, трябва и конвертор, дето и той едно 500 bux струва. Ама освен тях и бързи HDDs, Raptor серията например. 10 000 / 15 000 rpm. Не е само до мрежата.

Гледам, че и WoW EU играеш, според IP-то, голяма работа т'ва latency. Разбирам FPS, RTS да е, а то... MMORPG . При първите 2 жанра къде-къде е по-важен лага да е минимален, максимално минимален. MMOs накрая. Така че е добре. Иначе при ........... НЯМА разделение - International & BG Peering. Скоростите са еднакви и за двете. ДРУГ е въпросът, че реално излиза друго, в зависимост откъде минава връзката, по кое трасе, колко е натоварено, ама "лагаво" ли е, задръстено ли е от други мега ISPs или не и т.н., фактори - бол. Ако играеш от Frankfurt, DE вече и си на TeliaSonera, няма да го имаш тоя проблем, 'например'.

И не на последно място, като не си разбирал много, НЕ пиши и по много, за да не става излагането МНОГО. Още повече, че става многократко повече, като е написало мега НЕграмотно. Идея си нямам как си взел или ще вземаш след някоя друга година матурата по БЕЛ. Ако изобщо се вземе, разбира се . И както вече писах, единствено ..... или там както му е последният nick, можете да се конкурирате .

.............................................................................

Мислех че си заблуден... ма ти излезна незнам.. какъв. ти луд ли си бе... абе кви гигабити ми говориш бе... абе я се събуди... абе ти кво защитаваш... абе кви безплатни рутери на .... ти не си добре бе... моито момче... ти си ЛУД бе.....няма да пиша колко пари съм дал за шибания им рутер на ... не трябва ли  да мислят за съвместимост на скорост/рутер бе бокилук... я помисли преди да пишеш... ей.... ти не си добре изкарваш ме извън нерви бе момченце.....кви матури кви 5 лева....ще си пиша както си искам... най добре ме банвайте от тука.. иначе нема да спра след последния ти малоумен , както винаги коментар....

аз друга работа неам ще си изчислявам какв рутер да си купя по фалшивите скорости на ... я се скрий бе тъпанар...мамин...

нито съм неграмотник , нито съм глупав.... не чекай .. глупав съм понеже се занимавам с изрод като тебе... ама и ти бабаит... пишеш и заклиучваш темата.... я бегай моля те..

абе напрао ми спирайте нета бе контрабандисти... мишки такива.. на вас само храна бе .... сеа не само  а и вие... тръгнал ад ми обеснева ... къв рутер да си зиам за да смогнеме на скороста на скапания им интернет...

MMORPG не е важно латенцито... знаеш ли може да съм се поизложил ма ти пък големи глупости изказа... как ще да не е важно бе... ти малоумен ли си .. и кво... искам да играя УОУ ... Ще играя УОУ .. тва къф жанр играя си е мой проблем.... ти къв си да ми даваш акъл бе будала... буркан шибан... ... ааааааааа

банвай ме....
нема да се спра


Отговор  2


То нормални останаха ли ?;
•Какви гигабити ? Виртуални :);
•Прозяв;
•Защитавам справедливостта;
•Питай ги на LiveSupport-а за точните марки модели free routers;
•Ти вече написа в другият си пост - някакви си СМЕШНИ :haha: 75 лв. :haha: :clapping: :happy2:;
•Не, не трябва да мислят. Ти като купуваш GSM, отсреща служителите казват ли ти какви са УЛОВКИТЕ ? Не. М'чи тогава ?;
•То оставаше и в неври ( а не извън ) да вкарвам;
•ДЗИ матури, всяка година по т'ва време се провеждат;
•Тъй де, пишеш както си искаш, маса НЕграмотно и зле;
•Ми както виждам, друга ра'ота си нямаш, затова ще изчисляваш, няма накъде... Като искаш нещо, ще смяташ. Или като ти върнат от магазина рестото, не го гледаш колко е ? Щото аз така 2-3 пъти съм ги хващал ( + 1 ми върнаха / подариха 2.40 заедно с free катма :D, без да съм давал НИЩО );
• "нито съм неграмотник , нито съм глупав.... не чекай .. глупав съм понеже се занимавам с изрод като тебе" - колко да се смея :laugh: :haha: :haha: :funny2: ;
• "контрабандисти" - Counter-Strike няма ли ?;
•Много добре знам жанровете на игрите, къде, какво, как се прави + съм цъкал WoW, т'ка че такива глупостите НЕ аз съм писал ( отново, за пореден път, again ) :funny:;
•Поздрави дилъра си от мен ;).


Отговор 3



нямам коментар... , знам че пиша неграмотно тука.... въобще не се и старая... ясно ли ти е..

Но ти ме изумяваш....чесно върви некаде се прегледай... чесно... стани малко от тоя компютър.. разведри се.. отиди удари некой девойка ... че си закърнял не е истина...

Нито Ще те псувам вече , нито нищо..

Преставам.. нема оправия с тебе...

Ти си един Copy/paste-джия от Уикипедия....
Заслужаваш поздрави :)

аиде да си останеме с Добро...

Лек писане в Форумите на всички...

Трийте и това... плс и се извинявам за отделната тема ...
 

Отговор 4


Чудя се кой е по-зле.
Този дето пише 12 километра мнение дето никой няма да го чете, или задръстения дето тръгва да търси правописните му грешки...


Отговор 5


следващия път, като вляза тук, ще дойда с пуканки и кока-кола, заклевам се! дето се вика, в ...... кино няма, но пък филмите са навсякъде и в изобилие.


Отговор 6


тоя с "мненията" не виждам да има психопроблеми, все пак човека е с ТЕХНИЧЕСКИ такива, и иска нормалне отговор.
а "задръстения" наистина има проблем... и то сериозен така като гледам.

към тези умопомрачителни извадки и оцветяване на правопис и какво ли не , да добавя и оная тема дето ми извадил всичките извадки/цитати от преди 5 г. насам със "поговорката" , че и ги оцветил като дечко от занималня, ошаренил, подредил..
не знам.. това не е нормално.. по разбиращи хора му викат обсебване, фетишизъм, фобия, мания... не знам



 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
« Последна редакция: Април 29, 2014, 08:58:44 pm от svoiski »
Активен
Научете се първо да вървите, после може и да полетите, но определено - ако вкарате глава, вярвам че ще махате с крака

svoiski

  • SuperUploader
  • Карма: +517/-429
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Декември 12, 2010, 06:19:07 pm
  • Публикации: 5565
  • Добре, Става, но...нали
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 29.0 Firefox 29.0
Re:СМЯХ!!!
« Отговор #413 -: Май 25, 2014, 05:01:36 pm »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Jf131vduHoQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Jf131vduHoQ</a>
Активен
Научете се първо да вървите, после може и да полетите, но определено - ако вкарате глава, вярвам че ще махате с крака

raddiz

  • V.I.P.
  • Карма: +745/-759
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юли 04, 2008, 05:17:48 pm
  • Публикации: 4953
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 36.0 Firefox 36.0
Re:СМЯХ!!!
« Отговор #414 -: Март 16, 2015, 09:41:38 am »
Активен