www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Недостатъци  (Прочетена 31899 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

BELINDA

  • Гост
недостатъци
« Отговор #30 -: Юни 02, 2008, 11:41:01 pm »
Цитат на: Gendarmery
Аре да ми кажат една умна приказка ? - попитал GENDARMEY !

- Не можете нали > как ше можете като не можете !

стига си се петелчил и ти че и ти си мъж и опираш до приятелката си,а сигурно има и такива които могат да ти опонират....
Активен

milpro

  • SuperUser
  • Карма: +31/-7
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Януари 04, 2008, 07:44:41 pm
  • Публикации: 638
недостатъци
« Отговор #31 -: Юни 05, 2008, 06:35:05 pm »
жена с пари = луд с картечница
Активен

Gendarmery

  • Гост
недостатъци
« Отговор #32 -: Юни 05, 2008, 07:06:17 pm »
Цитат на: milpro
жена с пари = луд с картечница



Много си прав - да така е не мога да си изкривя Душата !!!

А за Белинда: Ми много ясно, че ше опирам до жени, ами да не съм хомосексуалист я! :lol::lol: 8)
« Последна редакция: Юни 05, 2008, 07:06:58 pm от Gendarmery »
Активен

gillmour

  • Гост
недостатъци
« Отговор #33 -: Юни 05, 2008, 07:27:24 pm »
Цитат на: stoyansl
автомат калашников-калибър 5.45 "жената е като куршум с изместен център на тежеста, влиза през сърцето, минава през джоба, и ти излиза през носа". това оръжие е забранено



Позабавлява ме с този пост. Браво. Много точно.
Оръжието може да е забранено, но много балъци го носим! :D

Мисля, че жените имат по-голямо его от мъжете. Няма да подкрепам твърдението си с факти!
Активен

lazarelli

  • SuperUser
  • Карма: +10/-8
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Февруари 26, 2008, 09:43:53 am
  • Публикации: 97
недостатъци
« Отговор #34 -: Юни 05, 2008, 08:40:09 pm »
xexexeexexe!
Дайте на Belinda MONEY и ще имате БАЗУКА !:):DO:-8)
Активен
Не дразни Лъва когато спи!

starsssss

  • Гост
недостатъци
« Отговор #35 -: Юни 06, 2008, 01:59:30 pm »
Мъжете са като хубавото вино. В началото са гроздови зърна, и е наша работа да ги смачкаме, и да ги държим на тъмно, докато узреят и се превърнат в нещо, с което ще ти е приятно да вечеряш. :D :D :D
« Последна редакция: Юни 06, 2008, 01:59:53 pm от starsssss »
Активен

tanya54

  • SuperUser
  • Карма: +9/-4
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Април 01, 2008, 08:36:10 pm
  • Публикации: 53
  • Животът е "болест", предавана по полов път!
недостатъци
« Отговор #36 -: Юни 06, 2008, 07:45:23 pm »
Мъжете са ...

... като кафето: най-добрите са горещи, силни и не ти дават да спиш цяла нощ;

...като търговски агенти: не трябва да им вярваш на нито една дума;

... като компютри: трудно можеш да ги разбереш и винаги имат проблем с паметта;

... като ксерокси: стават само за репродукции и за нищо повече;

... като банкова сметка: без пари пет пари не струват;

... като снеговалеж: не знаеш кога ще дойдат, колко сантиметра ще са и колко ще издържат;

... като колите втора ръка: не са скъпи, но не са съвсем стабилни;

... като грима: никога не остават твърде дълго;

...като хороскопите: винаги те съветват какво да правиш, но като правило - грешат;

... като времето: невъзможно е да бъдат променени по никакъв начин;

... като мини-полите: разсееш се за малко и ще оголят краката ти;

... като държавен служител: каквото и да ги помолиш да направят, те все си намират нещо по-важно, а в действителност - няма нищо подобно;

... като местата за паркиране: хубавите вече са заети, а свободните са все неудобни и прекалено малки;

... като косачка за трева: трудно е да ги запалиш, излъчват неприятна миризма и в половината от случаите - не действат;

... като сал: без проблеми плуват по течението, само да не полагат никакви усилия (или като алтернатива - неуправляеми са);

... като тракторите: ако им сипеш вътре някаква съдържаща спирт течност, продължават да работят;

... като докторите: никога не можеш да разбереш какво искат да кажат;

... като лекарство: неприятно е да си имаш работа с тях, но са необходими;

... като кучетата: ако не ги възпитаваш, ще бягат по цялата къща и ще цапат навсякъде;

... като директорите: нищо не умеят да правят, но всичко трябва да работи идеално;

... като пощальоните: чукат на всички врати, надявайки се все някой да отвори;

... като инженерите: за тях на теория всичко работи, но на практика - първият водопроводчик ще направи всичко много по-добре;

... като адвокатите: в каквото и да ги обвиняват, те все ще си намерят един вагон оправдания;

...като видеото: напред - назад - напред - назад - стоп - извади;

...като сперматозоидите: само един на 15 милиона се оказва полезен;

...като микровълновата печка: загряват за 15 секунди;

...като делфините: всички казват, че са умни, но още никой не го е доказал;

...като раците: всичко в тях е хубаво, освен главата;

...като рекламата: трябва да се съмняваш във всичко, което ти казват;

... като облигациите: изисква се много време, за да узреят;

...като миксера: необходим ти е, но не знаеш точно за какво;

...като охлювите: рогати, лигави, пълзят и при това си мислят, че това е техният дом;

...като облаците: когато си тръгват, можеш да се надяваш, че денят ще бъде прекрасен;

...като бутилка бира: празна от гърлото нагоре;

...като конете: ако ги впрегнеш умело, можеш да ги яздиш дълги години;

...като пуканките: залъгват глада, но за кратко;

...като новородените: отначало са толкова забавни, но после ще се умориш да им разтребваш мръсотиите;
Активен
Колкото и да е жалко, взехме да живеем с малко,
глави смирено да навеждаме и свойте мисли да подреждаме.
Нека да живеем, не да оцеляваме,нека да се борим, не да се надяваме.
И дните ни сега и за напред, да са изпълнени с късмет!!!

BELINDA

  • Гост
недостатъци
« Отговор #37 -: Юни 06, 2008, 10:22:27 pm »
Цитат на: troy_kiro73
ЖЕНИТЕ СА:

1. Жените винаги знаят повече. Първо знаят повече от всеки мъж на света, а второ (но не и по значение) повече една от друга. Как го постигат - не зная, но зная че са твърдо убедени в това. а мъжете подобно на тях и те си мислят че знаят всичко

2. Жените винаги са прави. Не спорете с жена. Ако го направите най-много да загубите времето си. Мъжете рядко премълчават в повечето случай спорят

3. Жените имат един основен метод за убеждаване. Те плачат.защото знаят че така ще повлияят на мъжете

4. Жените винаги имат какво още да кажат. Ако нямат - плачат. Но тъй като винаги имат - чудя се как се изхитряват да поплачат все пак.който момже го може

5. Жените са немилостиви. Или поне по-малко от мъжете.причината да са такива е точно мъжете

6. Жените са по-малко състрадателни.за да могат по малко да ги нараняват мъжете

7. Жените са небрежни.колкото мъжете

8. Жените са самомнителни. и мъжете не остават на зад

9. Жените са клюкарки. :lol::lol::lol:жените създават клюките мъжете ги разпространяват

10. Жените са завистливи и мъжете

11. Жените са глупачки.глупаците не са по малко

12. Жените са скандалджийки.апък мъжете побойници

13. Жените са некомбинативни.често срещано между мъжете са саможивците

14. Жените мърморят.и мъжете също

15. Жените не обичат други жени.а мъжете приемат другите като съперници

16. Жените отстъпват пред абсолютни глупости, ако ги твърди мъж.само ако са влюбени

17. Жените намират кусури на всичко.мъжете също само че наум,защото не смеят да ги изкажат гласно  пред жените

18. Жените пердашат децата си повече от мъжете.защото мъжете ги гледат по рядко

19. Жените подкокоросват мъжете да вършат големи глупости.ами просто жените знаят как да манипулират

20. Жените се кикотят.защото това е присъщо на жените а не на мъжете

21. Жените решат ресните на килима с гребен.апък мъжете с метла

22. Жените се разхождат по бельо в къщи и миришат на кухня.а мъжете без бельо и ходят след жените да ги  душат

23. Жените се гнусят повече от машинно масло, отколкото от лайно.не съм саъгласна и тук машинен монтяор съм и по ме гнус от хлебарка отколкото от машинно масло

24. Жените не виждат когато преминат от светло в тъмно помещение.само колгато са в ръцете на любимия мъж

25. Жените са неотстъпчиви.научили са се от мъжете

25. Жените предават себе си. Как тогава да си убеден, че няма да предадат тебе?просто трябва да ги спечелиш

27. Жените се съсредоточават трудно и за кратко.толкова колкото и мъжете когато има срещу тях голямо деколте или дълги крака

28. Жените са големи мърли. Надникнете в по 5 женски и мъжки стаи в студентските общежития и ще се уверите сами.тук е 50 на 50

29. Жените четат розови романчета.да защото там откриват това което мъжете не им предоставят

30. Жените викат майка си да жвее при тях когато се омъжат.пълна глупост

31. Жените са отмъстителни.защото всичко е последствие на мъжките подигравки

32. Жените са продажни.както и мъжете

33. Жените допускат да перат миризливи чорапи, а после вият, че нямало справедливост и равенство.защото мъжете са леви в ръцете и е по лесно някой друг да го направи

34. Жените са лицемерни.мъжете не отстъпват

35. Жените са малодушни.тук нямам мнение

36. Жените са сприхави.аа мъжете изобщо не им се дават

37. Жените са алогични.:|

38. Жените са безкомпромисни.заради мъжете

39. Жените са безпощадни.заради мъжете

40. Жените са цинични.ами просто това са научили от мъжете

41. Жените са лукави.че защо не понякога е полезно срещу мъжете

42. Жените са неорганизирани.а затова все жените дооправят след мъжете

43. Жените нямат чувство за ориентация.както и мъжете

44. Жените спекулират с факта, че мускулите им са по-слаби.че защо да е спекулация то си е живата истина

45. Жените са лесно манипулируеми.само привидно

46. Жените са манипулатори.да и така е по добре

47. Жените са склонни да се убедят, че някой е лош, защото е грозен.това го правят също и мъжете

48. Жените не прощават.хайде сега и мъжете също

49. Жените забравят важните неща, но си спомнят с години всякакви глупави дреболии.да защото винаги мъжете забравят тези важни дреболии

50. Жените казват и показват, че те обичат след като си ги ударил.ще имаш да вземаш,ела се пробвай да ме удариш че да видиш как ще те заообичам

51. Жените са безотговорни.не по малко от мъжете

52. Жените пазят с години всякакви боклуци.да защото не ги е срам като мъжете

53. Жените изхвърлят неща, защото не разбират за какво могат да послужат.защото мъжете не са си ги прибрали

54. Жените подражават на персонажите от сапунените сериали.защото мечтаят за това,а в замяна на това "слагай масата ма, дай ракията, напръй салата,дръпниса че ми пречиш да си гледам мача и тн.

55. Жените капризничат.да защото са жени

56. Жените са фенки.а футболманията не е ли същото?

57. Жените се вманиачават във външния си вид.а че мъжете са по големи кокони и от наз

58. Жените не могат да преценят обективно външния си вид.да защото са самокритични

59. Жените посрещат по външния вид и изпращат по външния вид.да,а мъжете гледат по възможност да оценяват по без дрехи

60. Жените си преправят гласа като говорят.да и мъжете само че не си го признават

61. Жените непрекъснато говорят.и мъжете само че не могат повече от жените

62. Жените са моралистки на думи.защото мъжете им помагат за това

63. Жените нямат идеи. Те имат хрумки.защото не робуват на идеи и са по свободни

64. Жените крещят.да защото мъжете не могат

65. Жените се лиготят.а мъжете се изпедерастяват

66. Жените си показват задника и др., за да прелъстяват.да защото гледат сеира на мъжете

67. Жените лъжат.както и редовно мъжете

68. Жените мрънкат.и мъжете

69. Жените закъсняват за среща.редовно също и мъжете,освен ако не е за нова любовница

70. Жените се размотават.другото разбиране на по бира

71. Жените приемат за незначително всичко, което не им е лично интересно.че защо трябва всичко да ни интересува

72. Жените първо действат, после мислят.като мъжете

73. Жените се подвеждат лесно по опаковки.а мъжете по продавачките

74. Жените често купуват глупости и после винаги намират виновен за това.:P

75. Жените изобщо търсят виновен за всичко.:P

76. Жените спекулират със същността си на жени.че защо не

77. Жените правят балончета от дъвките си и ги лепят навсякъде.глупости това вече е простотия

78. Жените рядко имат ясна представа откъде е тръгнало нещо.колкото мъжете

79. Жените са склонни да правят категорични изводи за абсолютно неясни неща.и мъжете

80. Жените се фанатизират религиозно и всякак.категорично не

81. Жените (жената) смятат, че те конкретно са най-важното нещо на света.че не са ли?

82. Жените говорят безкрайно по телефона.и мъжете се опитват ама не са жени:lol:

83. Жените извършват нещо със 100 движения вместо с 10, `защото така им по-харесва`.да така е защото ТАКА НИ ХАРЕСВА

84. Жените сплетничат.не повече от мъжете

85. Жените не могат да пазят тайна.и тук ще кажа също като мъжете

86. Жените често объркват `не мога` с `не зная`.май има някакъв процент за спорене

87. Жените се гордеят с това, че `не могат`.защото знаят кака да не могат

88. Жените измерват любовта във финикийски знаци.не слагайте всички под общ знаменател

89. Жените са неверни.колкото мъжете

90. Жените са прелъстителни.да защо мъжете се влияят от това

91. Жените са склонни да отнемат мъжа на най-добрата си `приятелка` просто така - от завист и от амбиция, без да знаят какво ще правят с него по-нататък.както и мъжете за да им е бройка

92. Жените често спорят за безсмислени неща.само някои от тях

93. Жените са неразумни.както и мъжете

94. Жените са страхливиколкото мъжете

94. Жените се страхуват от жаба или червей, но пускат у дома всеки по-представителен екземпляр с букет и кутия шоколад в ръце.нито от жаба, нито от червей,а екземпляра с цветя и бонбони само ако го познавам достатъчно

95. Жените намират за виновен пътния знак, когато те са зад волана по време на пътно-транспортно произшествие.и мъже има такива ,защото как те ще са виновни :-/

96. Жените ревнуват децата си.естествено те са ги родили и мъчили после порастили

97. Жените погрешно си мислят, че като си сложат повечко червило това ще скрие дебелия им задник.ами ако не носят червило,а и дебелия задник е май според мъжете,че да не почваме със шкембетата

98. Жените изобщо обръщат прекомерно внимание на габаритите на задниците си.горното твърдение си противоречи с това

99. Жените изискват да бъдат изслушвани, но те не изслушват.не може да ме убедиш

100. Жените нелепо се захващат с хобито на мъжете си, за да са в тон. Някой да е чувал за мъж, който бродира гоблени, защото жена му е увлечена по това?за да са по близо до мъжете си защото последните не отдават значение на това

101. Жените не знаят какво искат, но непрекъснато внушават наоколо си някакво искане.както и мъжете

102. Жените ходят с неестествени и нечовешки обувки, за да са в крак с модата.не може да ме накараш да го направя не ме е грижа дали е модно ако не ми е удобно:P

103. Жените си слагат изкуствени ужасни нокти, от което практически се държат като сакати, пак заради модата.ела да пробваш дали са ми изкуствени ноктите ако са ще се отлепят или счупят ако ли не ще имаш белези за цял живот

104. Жените често нарушават чуждото лично пространство, наричайки това нещо `близост`.а като се натискате на жените това какво е?

105. Жените се увличат по глупости, като дантелени покривчици, магии, гледачки, Леонардо ди Каприо, хапчета за отслабване, политика, мумио, ежедневни клизми и уринотерапия.подобно на коли футбол и тн.

106. Жените ходят на пазар по пеньоар и с ролки на коситетова е само по филмите

107. Жените пищят.да защото мъжете онемяват

108. Жените питат не за да научат нещо, а за те хванат натясно, че ти не знаеш. Ако им отговориш се ядосват.-_-не бих се съгласила колкото повече знам по добре,че ти знаеш повече добре ще науча още повече

109. Жените често казват `хоп` преди да са скочили.да за да скочат първо мъжете

110. Жените първо говорят, после мислят, или действат преди всичките тези неща.тука няма да пиша какво мисля защото е цензурно

111. Жените дават съвети как да се свърши някаква работа с която никога не са се захващали.както мъжете веднага след тях

112. Жените винаги намират, че нещо им е неудобно. Дали ще е дреха, мястото в автобуса или влака, възглавницата...при мен НЕ

113. Жените винаги имат какво още да кажат. Последната дума по право считат за своя.не винаги

114. Жените смятат мъжете за своя собственост.а мъжете мойто си е мое чуждото общо

115. Жените намират логика в най-нелогични неща, стига да са им удобни в момента.да за  да дразнят мъжете

116. Жените могат да твърдят две коренно противоположни неща едно след друго, в разстояние на 5 минути, като са абсолютно убедени в това, което казват.както и мъжете

117. Жените обичат да си завират носа навсякъде и да наливат масло в огъня на чужди спорове.мъжете не отстъпват

118. Жените често употребяват за довод `защото така`.трудно

119. Жените са сръдливи.защото мъжете не го разбират правилно

120. Жените способни да вземат крайни решения за секунди когато става въпрос за жизненоважни неща, но се колебаят часове пред два топа близък по цвят плат, или когато трябва да купят парче сирене.така ни харесва

121. Жените... са прекрасни : )е тука вече ДААААА:D
Активен

gillmour

  • Гост
Re: недостатъци
« Отговор #38 -: Юни 22, 2008, 06:29:54 pm »
Така аз започвам.
Мъжете колкото и да порастват все си остават деца!:P

И така винаги си оставаме малките сладки котенца.  ;D

Като недостатък на жените нога да кажа, че много от тях имат широки пръсти.
Активен

Gendarmery

  • Гост
Re: недостатъци
« Отговор #39 -: Юни 23, 2008, 11:21:59 am »
Много ми се иска жена ти да види този пост...Всъщност мисля ти доброто,защото ако тя го види,ще се изпълни мечтата ти-да си сам с двете си ръце дъъъъълго време.Извод:мъжете се заблуждават,че могат без жени-и сега разбрах най-сетне как мъжете стават хомосексуални.

Eдна много стара поговрка изречена от един човек (стар познат) гласи : "Ако ние мъжете познавахме сладостта на мъжкия полов огран, сами щехме да се ... (познайте кво)"
Активен

milpro

  • SuperUser
  • Карма: +31/-7
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Януари 04, 2008, 07:44:41 pm
  • Публикации: 638
Re: недостатъци
« Отговор #40 -: Юни 23, 2008, 12:37:42 pm »
Аз тия хомо неща и ръце нещо не ги харесвам!Друго си е една привлекателна жена,дори и с недостатъци! ;)
Активен

BELINDA

  • Гост
Re: недостатъци
« Отговор #41 -: Юни 23, 2008, 02:18:42 pm »
комплекси бих казала аз :P
Активен

troy_kiro73

  • Гост
Re: недостатъци
« Отговор #42 -: Юни 23, 2008, 11:18:08 pm »
Докато съм цар на "злобарките" съм независим от жените ;D ;D ;D

Между другото най щастливите ми моменти са били споделени с жена,но и най-жестоката болка която съм изпитвал познайте кой ми я показа....
Активен

troy_kiro73

  • Гост
Re: недостатъци
« Отговор #43 -: Юни 24, 2008, 01:21:42 am »
Абе Флора ти шегуваш ли се ;)

Работата е там ,че човек е устроен да иска всичко и то веднага , а получава нищо и то постепенно  :P

Но тук определено има хора които ако бяха риби с бастун щях да ги ловя - за щастие ти не си една от тях.
Но да се върнем на темата:
НА ЖЕНИТЕ НАЙ-МНОГО ИМ СЕ ИСКА ДА ИМ ИСКАТ !
Активен

BELINDA

  • Гост
Re: недостатъци
« Отговор #44 -: Юни 24, 2008, 09:46:18 am »
в много случай незнае как да го направи
Активен