www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Проблем със сийда  (Прочетена 96561 пъти)

0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

boxy

  • SuperUser
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юли 05, 2007, 08:28:46 am
  • Публикации: 4
Re: Проблем със сийда
« Отговор #15 -: Юли 05, 2008, 07:55:36 pm »
Не вярвам да има нещо общо с торент клиента, а и не съм с вета версия, защото с други тракери такъв проблем не съм срещал.

Това го забелязах, когато получих автоматично съобщение че съм понижен поради паднал коефициент под 15 К/С.
Активен

rosivarna

  • SuperUser
  • Карма: +9/-2
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Юли 01, 2007, 11:07:31 pm
  • Публикации: 162
Re: Проблем със сийда
« Отговор #16 -: Юли 05, 2008, 08:08:14 pm »
аз също не съм със бета версия но явно някъде има проблем ако някой има идея да пише :)


ТИ -----> (Провайдер) ------> p2pbg.com 

За да ползваш Инет услуги ти е нужен Провайдер, т.е. и той може да има вина исках да кажа

Другия вариант е от настройките Ви на Торент Клиента, моля потърси из форума имаше една тема, "Настройки на Уторент" :))
« Последна редакция: Юли 06, 2008, 11:07:32 am от Gendarmerie »
Активен

Gendarmery

  • Гост
Re: Проблем със сийда
« Отговор #17 -: Юли 06, 2008, 11:03:23 am »
Не вярвам да има нещо общо с торент клиента, а и не съм с вета версия, защото с други тракери такъв проблем не съм срещал.

Това го забелязах, когато получих автоматично съобщение че съм понижен поради паднал коефициент под 15 К/С.


Aз не вярвам да е от тракера, щом на мен ми отчита това което качвам/свалям - значи няма проблем !

A toва че си понижен е автоматично - направи пак 15 коефициент и пак ще бъдеш повишен !
Активен

boxy

  • SuperUser
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юли 05, 2007, 08:28:46 am
  • Публикации: 4
Re: Проблем със сийда
« Отговор #18 -: Юли 06, 2008, 11:44:00 am »
Това се опитвам да направя след като системата ме понижи. Но което съм свалил от тогава съм го сийдвал над 1, а общият коефициент пада.


Gendarmery: пада ти е коефицента - защото дърпаш ... повече :)))
« Последна редакция: Юли 06, 2008, 01:22:30 pm от Gendarmerie »
Активен

M.Schumacher

  • SuperUploader
  • Карма: +1016/-355
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 03, 2005, 11:17:37 am
  • Публикации: 926
  • Торент Клиент: uTorrent
  • Профил в bpoke.com: http://MSchumacher.bpoke.com
Re: Проблем със сийда
« Отговор #19 -: Юли 06, 2008, 12:27:24 pm »
и при мен също има подобен проблем със отчитането на ъплоуда  ???
значи когато вляза във ю торента си и погледна колко гб са качили от мен (избирам произволен торент) в случая от мен са качили 57,1 гбhttp://store.picbg.net/pubpic/C8/8B/054d473a1489c88b.gif
а във сайта когато погледна за същия торент ми показва че от мен е свалено51,55гб близо 6гб само за един торент http://store.picbg.net/pubpic/BD/D1/b361872e0005bdd1.gifно и със другите торенти които сийдвам пак има разлики.имам и още един проблем със сийда много често ми се случва(по няколко пъти на ден) значи компютъра ми е включен 24 часа в денонощието ю торента също виждам че свалят от мен а във същия момент във сайта ми показва че нямам активни торенти ???след многократно рестартиране се оправя но след 2-3 часа като погледна пак същата работа и пак така многократно рестартиране и...............много ще съм благодарна ако някой ми обясни защо се получава така да не би повредата да е във моя телевизор ???

възможни причини са следните:
За неотчитане на трафика в реално време трябва да се рестартира торент клиента той отчита когато се ъпдейтва торента или когато се спре коректно.
Относно разликата между това което пише на сайта и това в клиента,причината е следната:
Когато ви бъде спрян клиент торента некоректно т.е. загубите връзка в мрежата,забие ви пц - то,спре тока и т.н. клиента си води статистика за сваленото от него но не успява да я изпрати на сървара и при следващото пускане се получава разликата.
Освен това се навърта и паразитен трафик понякога който е нереален.
Като цяло това не е болка за умиране.
« Последна редакция: Юли 11, 2008, 08:30:51 pm от BELINDA »
Активен

denislav558

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Юли 14, 2008, 06:31:27 pm
  • Публикации: 3
Re: Проблем със сийда
« Отговор #20 -: Юли 15, 2008, 06:04:54 pm »
Имам следния проблем: не се сийдва никой торент от p2pbg.com . Свалям даден торент на 100% и го оставям да се сийдва, има достатъчно пиъри но никой не се свързва с мен. Качих и торент има и лийчъри но пак никой не може да се свърже с мен. С други тракери нямам такъв проблем. Прегледах всички настройки, даже си изключих антивирусната и файъруола но пак нищо. Надявам се някой да може да помогне.
Активен

Gendarmery

  • Гост
Re: Проблем със сийда
« Отговор #21 -: Юли 15, 2008, 06:42:21 pm »
гледам те че сиидваш един торент от топ 10 .... т.е.:

Няма проблем, просто 138 сиидъра (incredible Hulk) има а за да ти обясня треа да си наясно с p2p мрежите !

абе с две думи ... това, че го сиидваш не oзначава, че трябва постоянно да го дърпат от теб !
Активен

stomatolog

  • Гост
Re: Проблем със сийда
« Отговор #22 -: Юли 15, 2008, 06:47:36 pm »
Имам следния проблем: не се сийдва никой торент от p2pbg.com . Свалям даден торент на 100% и го оставям да се сийдва, има достатъчно пиъри но никой не се свързва с мен. Качих и торент има и лийчъри но пак никой не може да се свърже с мен. С други тракери нямам такъв проблем. Прегледах всички настройки, даже си изключих антивирусната и файъруола но пак нищо. Надявам се някой да може да помогне.
Спокойно!Не е от антивирусната,така че я включи!И аз имах тоя проблем преди време,но всичко се оправи и сега е ОК.
Активен

denislav558

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Юли 14, 2008, 06:31:27 pm
  • Публикации: 3
Re: Проблем със сийда
« Отговор #23 -: Юли 15, 2008, 06:49:31 pm »
Цитат
абе с две думи ... това, че го сиидваш не oзначава, че трябва постоянно да го дърпат от теб !

Да с това съм на ясно, но примерно качих Ханкок рипнат за айФоун, аз съм единствения сийдър, имаше 2-3 лийчъра но пак никакъв трафик.
« Последна редакция: Юли 15, 2008, 06:51:41 pm от denislav558 »
Активен

Gendarmery

  • Гост
Re: Проблем със сийда
« Отговор #24 -: Юли 15, 2008, 06:52:37 pm »
Цитат
абе с две думи ... това, че го сиидваш не oзначава, че трябва постоянно да го дърпат от теб !

Да с това съм на ясно, но примерно качих Ханкок рипнат за айФоун, аз съм единствения сийдър, имаше 2-3 лийчъра но пак никакъв трафик.

Има една фунцкия "Обнови торента" пробвай я !!!
Активен

denislav558

  • User
  • Карма: +0/-0
  • Неактивен Неактивен
  • :Юли 14, 2008, 06:31:27 pm
  • Публикации: 3
Re: Проблем със сийда
« Отговор #25 -: Юли 15, 2008, 07:03:05 pm »
Имам само "Обнови Тракера" но не помага пробвах го и преди и сега
Активен

stomatolog

  • Гост
Re: Проблем със сийда
« Отговор #26 -: Юли 15, 2008, 08:47:48 pm »
Рестартирай си компа пак,ако не си ги рестартирал и не се притеснявай.Ако тоя проблем не се оправи до ден-два,максимум три,е време вече да се притесняваш сериозно,че проблема може да е в теб-повреден нет,нещо в торента,торент-клиента и т.н.Така че успех!  :icon_thumleft:
Активен

chacarow

  • User
  • Карма: +0/-1
  • Неактивен Неактивен
  • :Октомври 03, 2008, 10:45:38 am
  • Публикации: 1
Re: Проблем със сийда
« Отговор #27 -: Октомври 10, 2008, 11:56:37 am »
Моето уплакване е че много от потребителите не сийдват.
Последното което ме изнерви писах че искам целия сезон на  H20 season 2 Full
качиха го сийдваше се 2 дена от време на време което за мен не беше достатачно да го изтегла но няколко потребителя го изтеглиха но не сийдват
H20 season 2 Full съм го пуснал да се тегли на 04.10.2008 още е на 16%
Ако прочете някои които може да го сийдва нека го пусне решил съм да изчакам още 2-3 дена  и направо се отказвам от отзи тракер
Активен

vasilkg

  • V.I.P.
  • Карма: +667/-43
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Декември 16, 2007, 04:00:18 pm
  • Публикации: 606
Re: Проблем със сийда
« Отговор #28 -: Октомври 10, 2008, 11:15:52 pm »
Моето уплакване е че много от потребителите не сийдват.
Последното което ме изнерви писах че искам целия сезон на  H20 season 2 Full
качиха го сийдваше се 2 дена от време на време което за мен не беше достатачно да го изтегла но няколко потребителя го изтеглиха но не сийдват
H20 season 2 Full съм го пуснал да се тегли на 04.10.2008 още е на 16%
Ако прочете някои които може да го сийдва нека го пусне решил съм да изчакам още 2-3 дена  и направо се отказвам от отзи тракер
Като гледам нито 1 път не е свален този торент, така че няма как да го сийдват повече хора. А както виждам ъпера /ако са му верни данните/ е на 13г и най-вероятно няма как да му е включен компа по 24 часа за да сийдва нонстоп!!!
Активен

ven4er

  • SuperUser
  • Карма: +2/-1
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Октомври 26, 2007, 05:46:10 pm
  • Публикации: 6
  • Венче
Re: Проблем със сийда
« Отговор #29 -: Октомври 18, 2008, 04:35:39 pm »
Относно проблеми със сийдването вижте какво мога да ви кажа Аз /ven4er/. Първо, ако мислите да теглите само и със сийдване да компенсирате няма да стане скоро изравняването между ъплоуд и данлоуд. Трябва да дадете и вие нещо на другите, т.е. да качите торент, което е много добре обяснено и не е трудно. Ако торента ви не се сийдва значи сте преместили файла, който качвате или неговия торент в друга директория и не може да намери информацията торент програмата. Ползвайте мюторент, тя  е най-добра за момента и съм мн доволна от нея. Ако не си изключвате компютъра то поне дин път на ден обновявайте тракера и ако има грешка, първо направете проверка, после търсете къде е вината. Аз за сега нямам проблеми и смятам че екипа се грижи много добре за сайта. Погрижете се и вие.
  БЪДЕТЕ КОРЕКТНИ! СИЙДВАЙТЕ ОЦЕНЯВАЙТЕ ТЕГЛЕНИТЕ ОТ ВАС ТОРЕНТИ !
« Последна редакция: Октомври 27, 2008, 01:31:17 pm от starsssss »
Активен