За www.p2pbg.com > Предложения и коментари

Относно p2pbg.com

(1/14) > >>

:
Дайте мненията си за развитието,управлението,съдържанието,поднасянето на информация,качеството на поднесената информация.
Темата е изцяло по моя инициатива.

cempak:
Аз имам мнение относно коментарите на торентите,като гледам 70-80% от торентите нямат коментари,а именно от коментарите човек вижда торента дали се харесва или не,за какво служи програмата или каквото и да е там друго като това косвено повлиява на мнението му дали да го свали.Не знам как може да се оправи проблема но може би ако до коментарите се стига по лесно,а не да цъкаш 1-2 пъти докато се появят.

M.Schumacher:
Прав си за коментарите и достигането до тях. Но това е доста трудничко! Ще помисля по въпроса

kitkat:
Проблема не е в едно-две цъкания, просто хората не са свикнали явно да дават коментари, а който иска да коментира цъка и повече пъти и това не му пречи! И най-вече коментари май дават съвестните сийдъри, а тези които дърпат и бягат хич не им дреме за коментарите!!!
Иначе сайта върви бързо на горе!!! Продължавайте в същият дух и скоро някои ще ни дишат прахта!!!:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Canko:
ни сам аз човека които тряа ви казва кви правила да слагате ама за тос сиид тряат некви по строги наказания  измислете некво накание за сиид например хората дарпат и като си драпнат туи което им трябва веднага спират да сиидват е имам един торен драпнат е 80-пати кажи речи има 5 човека да сиидват не е само при мен еи сега такмо оглеждах торентите и има още по лоши гледки и от моя !! :):):):)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница