www.p2pbg.com

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Автор Тема: Игра->разказ!  (Прочетена 56814 пъти)

0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

King Arthur

  • User
  • Карма: +448/-271
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 08, 2013, 11:47:13 am
  • Публикации: 1924
  • The Godfather
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 10.0 MS Internet Explorer 10.0
Re:Игра->разказ!
« Отговор #240 -: Юни 10, 2013, 10:31:35 pm »
Имало едно време... не бе сега му е времето... да отидем на плаж ...... но някой друг ден. Студено е и вали дъжд ... но си забравих телефонът ......а чакам важно обаждане...И докато чаках, имах време да ровя в гардероба...Ооо, няма да повярвате какво намерих в него-сандвич с бекон, който бях забравила преди няколко месеца като подреждах кюлотите си....и...ами излапах и него набързо..., защото постоянно мисля за ядене и все съм гладееен...жаден и ми се ....
Активен
Дръж приятелите си близо, но дръж враговете си още по-близо.

Дяволче666

  • SuperUser
  • Карма: +138/-209
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Юни 03, 2013, 01:23:22 pm
  • Публикации: 1825
  • Дяволска работа
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Re:Игра->разказ!
« Отговор #241 -: Юни 17, 2013, 12:50:16 pm »
Имало едно време... не бе сега му е времето... да отидем на плаж ...... но някой друг ден. Студено е и вали дъжд ... но си забравих телефонът ......а чакам важно обаждане...И докато чаках, имах време да ровя в гардероба...Ооо, няма да повярвате какво намерих в него-сандвич с бекон, който бях забравил преди няколко месеца като подреждах кюлотите си....и...ами излапах и него набързо..., защото постоянно мисля за ядене и все съм гладееен...жаден и ми се ....вие свят нещо-дали е от пиенето...
Активен
Голям дявол

King Arthur

  • User
  • Карма: +448/-271
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 08, 2013, 11:47:13 am
  • Публикации: 1924
  • The Godfather
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 10.0 MS Internet Explorer 10.0
Re:Игра->разказ!
« Отговор #242 -: Юни 17, 2013, 08:44:45 pm »
Имало едно време... не бе сега му е времето... да отидем на плаж ...... но някой друг ден. Студено е и вали дъжд ... но си забравих телефонът ......а чакам важно обаждане...И докато чаках, имах време да ровя в гардероба...Ооо, няма да повярвате какво намерих в него-сандвич с бекон, който бях забравил преди няколко месеца като подреждах кюлотите си....и...ами излапах и него набързо..., защото постоянно мисля за ядене и все съм гладееен...жаден и ми се ....вие свят нещо-дали е от пиенето...Едва ли, по-скоро от леда ще да е. Дяволска работа, да му се неначудиш и ненагледаш - разни напарфюмирани, некъпани лелки и позастаряващи нощни пазачи се вихрят по форумите...
Активен
Дръж приятелите си близо, но дръж враговете си още по-близо.

Дяволче666

  • SuperUser
  • Карма: +138/-209
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Юни 03, 2013, 01:23:22 pm
  • Публикации: 1825
  • Дяволска работа
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Re:Игра->разказ!
« Отговор #243 -: Юни 18, 2013, 12:41:23 pm »
Имало едно време... не бе сега му е времето... да отидем на плаж ...... но някой друг ден. Студено е и вали дъжд ... но си забравих телефонът ......а чакам важно обаждане...И докато чаках, имах време да ровя в гардероба...Ооо, няма да повярвате какво намерих в него-сандвич с бекон, който бях забравил преди няколко месеца като подреждах кюлотите си....и...ами излапах и него набързо..., защото постоянно мисля за ядене и все съм гладееен...жаден и ми се ....вие свят нещо-дали е от пиенето...Едва ли, по-скоро от леда ще да е. Дяволска работа, да му се неначудиш и ненагледаш - разни напарфюмирани, некъпани лелки и позастаряващи нощни пазачи се вихрят по форумите...а аз вече за втори път се къпя тази година.Сложил съм си боровия парфюм и даже ченето съм си измил...
Активен
Голям дявол

King Arthur

  • User
  • Карма: +448/-271
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Мъж
  • :Юни 08, 2013, 11:47:13 am
  • Публикации: 1924
  • The Godfather
  • OS:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 10.0 MS Internet Explorer 10.0
Re:Игра->разказ!
« Отговор #244 -: Юни 20, 2013, 07:00:31 pm »
Имало едно време... не бе сега му е времето... да отидем на плаж ...... но някой друг ден. Студено е и вали дъжд ... но си забравих телефонът ......а чакам важно обаждане...И докато чаках, имах време да ровя в гардероба...Ооо, няма да повярвате какво намерих в него-сандвич с бекон, който бях забравил преди няколко месеца като подреждах кюлотите си....и...ами излапах и него набързо..., защото постоянно мисля за ядене и все съм гладееен...жаден и ми се ....вие свят нещо-дали е от пиенето...Едва ли, по-скоро от леда ще да е. Дяволска работа, да му се неначудиш и ненагледаш - разни напарфюмирани, некъпани лелки и позастаряващи нощни пазачи се вихрят по форумите...а аз вече за втори път се къпя тази година.Сложил съм си боровия парфюм и даже ченето съм си измил...чакай, май забравих нещо...аааа, да си сменя памперса. Ам как са казваше тази, дето ще идва на гости??? Нели ли беше(не Петкова,разбира се), Нина ли, май беше нещо с Б. Боянка, Бонбонка, Бонка, Биляна....оф, не ве, съвсем се обърках, чакай, тук съм си записал...Бужка , да ве, антъй, Бужка беше, ще я посрешна....
Активен
Дръж приятелите си близо, но дръж враговете си още по-близо.

Дяволче666

  • SuperUser
  • Карма: +138/-209
  • Неактивен Неактивен
  • Пол: Жена
  • :Юни 03, 2013, 01:23:22 pm
  • Публикации: 1825
  • Дяволска работа
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Re:Игра->разказ!
« Отговор #245 -: Август 09, 2013, 02:14:56 pm »
Имало едно време... не бе сега му е времето... да отидем на плаж ...... но някой друг ден. Студено е и вали дъжд ... но си забравих телефонът ......а чакам важно обаждане...И докато чаках, имах време да ровя в гардероба...Ооо, няма да повярвате какво намерих в него-сандвич с бекон, който бях забравил преди няколко месеца като подреждах кюлотите си....и...ами излапах и него набързо..., защото постоянно мисля за ядене и все съм гладееен...жаден и ми се ....вие свят нещо-дали е от пиенето...Едва ли, по-скоро от леда ще да е. Дяволска работа, да му се неначудиш и ненагледаш - разни напарфюмирани, некъпани лелки и позастаряващи нощни пазачи се вихрят по форумите...а аз вече за втори път се къпя тази година.Сложил съм си боровия парфюм и даже ченето съм си измил...чакай, май забравих нещо...аааа, да си сменя памперса. Ам как са казваше тази, дето ще идва на гости??? Нели ли беше(не Петкова,разбира се), Нина ли, май беше нещо с Б. Боянка, Бонбонка, Бонка, Биляна....оф, не ве, съвсем се обърках, чакай, тук съм си записал...Бужка , да ве, антъй, Бужка беше, ще я посрешна.... И Дяволчето каза ПУК и разказа ти свърши ТУК  :D
Активен
Голям дявол