За www.p2pbg.com > Новости в сайта

Дарения

(1/15) > >>

M.Schumacher:
Ако все още не сте пратили смс и имате подобни желания можете да го направите на следните телефони:
1974 - 4.80 лв с ДДС
1924 - 2.40 лв с ДДС
1925 - 1.20 лв с ДДС
1990 - 0.60 лв с ДДС
1723 - 0.30 лв с ДДС

Съобщението трябва да бъде във вида:
spm166 Potrebitelskoto_Vi_ime

Ако желаете да останете анонимен просто напишете "анонимен" или spm166.
Ако някой от досегашните дарители иска да запази анонимност нека се свърже с мен. И в заключение искам да добавя, че няма малка помощ, а просто помощ и 10 стотинки помагат да продължаваме сме тук.
Благодаря предварително на всички наши приятели !


Никак не обичам просешките неща, но понякога гордостта трябва да се пребори за да може да се постигне целта. Подръжката на сайт като нашия изисква изключително много труд и средства. Труд на висококвалифицирани хора, който вече не ми връзват на приятелска услуга или бутилка уиски. :P
Постоянните подобрения и поправки на стари грешки изискват влагането на сериозен ресурс (време и пари). Надявам се, че на всички ви е известн, че не се издържаме от подобна дейност, а го правим за да се забавляваме. Вашата помощ ни е необходима за да можем да продължим да съществуваме.
Благодаря отново :)

Victorious:
Братле, бих помогнал ако дадеш и интернационален номер. Предполагам това е само за България.

svenxxx:
ами аз помогнах преди време с по 60 по 30 стинки смс и пратих горе долу 4-5 и за кво отиват тези пари в какво ще ги реализирате ???

M.Schumacher:
Цитат на: Victorious в Юли 02, 2008, 01:50:34 am>>>>Братле, бих помогнал ако дадеш и интернационален номер. Предполагам това е само за България.
<<<<за съжаления няма как да го направим с международни
 :) има друг начин да помогнете :)

M.Schumacher:
Цитат на: svenxxx в Юли 02, 2008, 06:55:48 am>>>>ами аз помогнах преди време с по 60 по 30 стинки смс и пратих горе долу 4-5 и за кво отиват тези пари в какво ще ги реализирате ???
<<<<знам че си помагал и съм добавил ордена в профила ти.Относно това за което ги ползваме,ползваме ги за да плащаме разходите за хостин и за да плащаме на хората които правят сериозните и скъпи поправки сървара и скрипта.Само ще кажа че системата за генериране на форми за качване и описание на торенти струва над 1000 лв.(хората в тоя бранш не отварят празен txt fail за по малко от 10 евро на час)и сам съм ги извадил от джоба си и още една тайна, още не съм си ги изплатил всичките. Дано това е достатъчно като обяснение.
пп:А ако си спомняте анкетата не можеше да се гласува на нея.
проблема беше доста крив защото е писана с Ajax и аз нямаше как да го оправя... е само за там заминаха 100 лв.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница